Darmowy katalog stron

Darmowy katalog stron RemnetSEO

Rhino Sp. z o.o.- systemy telemetryczne

Rhino Sp. z o.o.- systemy telemetryczneFirma Rhino Sp. z o.o. oferuje innowacyjne systemy telemetryczne. RhinoAMR to system do zdalnego odczytu liczników mediów (wody, ciepła, gazu i energii elektrycznej). Stan liczników odczytywany jest automatycznie przez internet lub drogą radiową- eliminuje to konieczność wizyty inkasenta i możliwość wystąpienia pomyłki związaną z ręcznym wpisywaniem danych, gwarantuje także uczciwe rachunki oparte na rzeczywistym zużyciu, a nie na zawyżonych szacunkach. Dzięki aplikacji webowej użytkownik może na bieżąco monitorować stan zużycia mediów.
RhinoWM został opracowany z myślą o telemetrii obiektów sieci wodno- kanalizacyjnej- przepompowni, hydroforni, stacji uzdatniania wody- a zastosowanie znajduje wszędzie tam, gdzie liczy się zdalny monitoring rozproszonych obiektów i sterowanie ich pracą. System telemetryczny RhinoWM umożliwia łatwy wgląd w pracę urządzeń w czasie rzeczywistym z jakiegokolwiek komputera podłączonego do internetu, co pozwala na szybką identyfikację awarii, wyłączanie i włączanie urządzeń bez wychodzenia z biura, czy też rejestrację mocy prądu pobieranego przez pompy.
Inteligentne rozwiązania pomiarowe firmy Rhino Sp. z o.o. to gwarancja komfortu i niezawodności, Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

http://www.rhinohome.com/

monitoring przepompowni, RhinoAMR, RhinoWM, system zdalnego odczytu, telemetria obiektów wod- kan

Biznes i przemysł

2011-10-25 12:08:22

150

2024-03-24 03:21:05

Lista komentarzy

Aktualnie nie dodano jeszcze żadnych komentarzy dla wpisu 'Rhino Sp. z o.o.- systemy telemetryczne'. Bądź pierwszy i dodaj komentarz teraz!

Dodaj komentarz