Darmowy katalog stron

Darmowy katalog stron RemnetSEO

Meble Chesterfield Polska

Meble Chesterfield PolskaMeble Chesterfield Polska
Firma nasza została założona w 2006 roku. Zajmujemy się importem i dystrybucją mebli Chesterfield. W tej chwili możemy powiedzieć, iż są to dostawy wewnątrz Europy, gdyż sprowadzamy je bezpośrednio od naszych producentów z Anglii. Anglia była i jest kolebką tradycyjnych mebli Chesterfield. W naszym sklepie zaopatrzycie się Państwo w najlepszej jakości meble skórzane oraz reprodukcje mebli biurowych. Jako partner trzech największych angielskich producentów tych mebli jesteśmy dumni z bardzo szerokiej gamy kolorów, skór, drewna i stylów, które oferujemy.
Meble Chesterfield Warszawa
Oferta przeznaczona jest dla poziomu Top Executive /MD i Chairman/, dla salonów, rezydencji, ekskluzywnych recepcji oraz wnętrz klasycznych i nowoczesnych domów oraz mieszkań.
Jeżeli dokonacie Państwo wyboru mebla, którego rozmiary nie są adekwatne do powierzchni wnętrza, prosimy o kontakt a my sprawdzimy czy możemy wykonać go w tych parametrach i dokonamy wyceny usługi. Wiele lat doświadczeń na tym wielce konkurencyjnym rynku miało wpływ na osiągnięcie mistrzostwa w ich wykonaniu przez najlepszych angielskich tapicerów. Wszystkie nasze meble są oczywiście nowe i mają pełne gwarancje.

https://www.meblelux.pl/

meble angielskie, meble biurowe, meble chesterfield, meble skórzane, meblelux

Dom i ogród

2012-01-20 18:55:48

90

2023-08-31 05:23:19

Lista komentarzy

Aktualnie nie dodano jeszcze żadnych komentarzy dla wpisu 'Meble Chesterfield Polska'. Bądź pierwszy i dodaj komentarz teraz!

Dodaj komentarz