Darmowy katalog stron

Darmowy katalog stron RemnetSEO

Hotel Srebrny Dzwon SPA & Wellness Kadyny - Mazury

Hotel Srebrny Dzwon SPA & Wellness Kadyny - MazuryHotel Srebrny Dzwon SPA & Wellness to idealny wybór dla osób, którym zależy na pełnym relaksie w przepięknym otoczeniu. Położenie hotelu (Zalew Wiślany, możliwość dotarcia z przystani w Tolkmicku do Krynicy Morskiej) jest bardzo atrakcyjne za sprawą niewielkiej odległości od Fromborka, Elbląga, Malborka i Trójmiasta, a także mazurskich miejscowości.
Hotel Srebrny Dzwon to także ośrodek SPA & Wellness, w którym można się poddać wielu zabiegom i terapiom, które mają zbawienny wpływ dla ciała i dla ducha.
Można tu zorganizować także praktycznie każdy rodzaj imprezy i przedsięwzięcia: od zjazdów/ szkoleń firmowych po imprezy okolicznościowe takie jak chociażby wesela.
Nieopodal hotelu znajduje się także prywatna plaża oraz stajnia, która znajduje się w budynku niegdysiejszej cegielni. Hotel oferuje również naukę jazdy konnej, wycieczki w okolice i wiele innych usług.

https://srebrnydzwon.pl/

hotel mazury, hotel spa kadyny, hotel spa mazury, Krynica Morska, Zalew Wiślany

Turystyka

2011-08-04 13:43:44

80

2023-11-17 10:04:15

Lista komentarzy

Aktualnie nie dodano jeszcze żadnych komentarzy dla wpisu 'Hotel Srebrny Dzwon SPA & Wellness Kadyny - Mazury'. Bądź pierwszy i dodaj komentarz teraz!

Dodaj komentarz