Darmowy katalog stron

Darmowy katalog stron RemnetSEO

Cieplice.net - Aktualności

Cieplice.net - AktualnościCelem naszego portalu jest promowanie miejscowości jaką jest Uzdrowisko Cieplice wśród turystów oraz informowanie o nadchodzących imprezach i relacjonowanie z przebytych wydarzeń w Cieplicach oraz regionie Jeleniogórskim. Cieplice to najpiękniejsze uzdrowisko w Polsce słynące z obecnych tu podziemnych wód termalnych. Ten uroczy zakątek w Karkonoszach przyciąga co roku tysiące turystów i kuracjuszy z Polski i z poza kraju, dlatego też chcielibyśmy państwu na naszym portalu zaprezentować wszelkie atuty Cieplic Zdrój.
Jako jedyny portal Cieplic ciągle aktualizujemy informacje z życia uzdrowiska, posiadamy zamontowaną kamerę on-line, której obraz można przewijać w tył z dokładnością do minuty. Masz firmę? Dodaj ją do naszej bazy firm i wypromuj się! Dostępna na stronie jest również baza gastronomiczna oraz baza noclegowa, dzięki której każdy turysta szybko odnajdzie nocleg dla siebie. Dla osób zainteresowanych wydarzeniami kulturalnymi oferujemy ciągle aktualizowany kalendarz imprez - dzięki naszemu kalendarzowi żadna impreza w regionie Jeleniej Góry Ci nie umknie! Portal posiada również darmowy system ogłoszeń oraz opisy atrakcji wartych odwiedzenia podczas pobytu w Uzdrowisku Cieplice.

http://www.cieplice.net/

cieplice, imprezy cieplice, jelenia góra - cieplice, kamera online jelenia góra, uzdrowisko cieplice

Wiadomości

2011-07-20 12:33:00

143

2023-08-14 23:19:08

Lista komentarzy

Aktualnie nie dodano jeszcze żadnych komentarzy dla wpisu 'Cieplice.net - Aktualności'. Bądź pierwszy i dodaj komentarz teraz!

Dodaj komentarz