Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Wpisy ze słowem kluczowym: "program do kosztorysowania"

Norma PRO - KOMAKO

Jeśli jesteś kosztorysantem firmy z działu budowlanego zdajesz sobie sprawę na pewno jak fundamentalne jest staranne stworzenie odpowiedniego kosztorysu budowlanego. Łączy się to z rozległą i dość uciążliwą pracą, a nie gwarantuje 100 procent pewności, że to akurat wasz kosztorys wygra w przetargu. Nie otrzymasz od nas Instrukcji na wygraną, ale za to wskażemy rozwiązanie jak wydajniej wykorzystać czas przy tworzeniukreacji kosztorysu. Wystarczy stosowanie profesjonalnego oprogramowania kosztorysowego.

Adres strony: www.norma-pro.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-06-09 • Szczegóły »

Program do faktur

Darmowy, prosty program do wystawiania faktur przez internet, dzięki naszemu programowi w szybki i intuicyjny sposób wystawisz fakturę którą, możesz ją bezpośrednio wydrukować, zapisać jako pdf. Serwis posiada automatyczne przeliczanie kwot netto oraz brutto z uwzględnieniem różnego podatku VAT za pomocą podręcznego kalkulatora. Tworzenie listy kontrahentów, dodawanie produktów, automatyczny zapis swoich danych, możliwość dodania logo na fakturze, archiwum zapisanych faktur i inne ułatwienia dostępne są w naszym serwisie po zarejestrowaniu się. Zapraszamy.

Adres strony: faktura.egrupa.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-08-29 • Szczegóły »

Asystent Faktura - sprawdź go przez 30 dni

Twoja firma poszukuje dobrego programu do faktur, a Ty gubisz się wśród mnogości propozycji? Nie kupuj kota w worku, sprawdź proponowanego przez nas Asystenta Faktura 2011. Jest to nowoczesne, wciąż usprawniane przez nasz zespół narzędzie służące - jak sama nazwa wskazuje - do wystawiania wszelkiego rodzaju faktur, rachunków czy paragonów. Staramy się aby nasz produkt łączył profesjonalizm z prostotą użytkowania, żeby każdy mógł na nim pracować. Przetestuj go przez 30 dni za darmo i bez żadnych zobowiązań, przekonaj się sam jak sprawdzi się w Twojej firmie.

Adres strony: program-do-fakturowania.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-15 • Szczegóły »

Rezerwacja fryzjera

Morten.pl jest platformą wspomagającą zarządzanie gabinetami lekarskimi, salonami fryzjerskimi i kosmetycznymi, a także obiektami rekreacyjnymi i sportowymi. Prosty i intuicyjny program „szyty na miarę”. Projektując platformę Morten.pl – skoncentrowaliśmy się na możliwie największej elastyczności systemu, co umożliwia dostosowanie jej pod indywidualne potrzeby każdego gabinetu.Jest to pierwsze kompleksowe oprogramowanie, dzięki któremu można zarządzać kalendarzami pracowników, bez konieczności posiadania strony z dowolnego miejsca o każdej porze dnia i nocy.

Adres strony: www.morten.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-28 • Szczegóły »

Budowa i integracja systemów informatycznych

Firma RHSoft oferuje stworzenie systemu informatycznego na potrzeby każdej działalności dla małych i dużym przedsiębiorstw. Kluczem do sukcesu jest doświadczenie, które firma zdobyła w wielu udanych wdrożeniach oraz własne rozwiązania, tworzone i rozwijane z myślą o dynamicznym rozwoju rynku oraz innowacyjnym podejściu. W ramach usług RHSoft można znaleść m.in. outsourcing projektów, dzięki któremu można zlecić wykonanie całego zadania lub małej pojedynczej części. Każdy biznes i firma wymaga innego podejścia i rozwiązania problemu, dlatego RHS oferuje oprogramowanie na zamówienie. W myśl tej usługi można zlecić nam wykonanie narzędzia lub systemu, które ułatwi i pozytywnie wpłynie na pracę w Twojej firmie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, każdy problem jest dokładnie analizowany i rozwiązywany w sposób zgodny z założeniami klienta. Zapraszamy do kontaktu po wycenę.

Adres strony: www.rhsoft.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-27 • Szczegóły »

Katalogowanie stron

Narzędzie SeoLight zostało stworzone dla przyspieszenia manualnego zgłaszania wpisów do wartościowych katalogów witryn www. Warte uwagi możliwości oferowanej dodawarki to między innymi automatyczne wypełnianie formularzy oraz zaznaczanie interesujących fraz na stronie (w celu szybkiego odnalezienia właściwej kategorii dla wpisu), automatyczne rejestrowanie do Presell Pages opartych na skrycie Wordpress, tworzenie tekstów z automatycznym wstawianiem synonimów itp. W cenę programu wliczona jest baza moderowanych katalogów i precli.

Adres strony: www.seolight.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-07-28 • Szczegóły »

Caliber Solutions Spółka z o.o. - Oprogramowanie

Caliber Solutions Spółka z o.o. to firma programistyczna działająca na rynku ogólnoświatowym od 2009 roku. Do chwili obecnej wyspecjalizowaliśmy się w wytwarzaniu oprogramowania RIA, czyli tzw. bogatych aplikacji internetowych. Specjalizujemy się w technologi Adobe Flex / Hibernate / LCDS / FMS / AMFPHP. Programuje również w takich językach jak JAVA, Delphi, C#, Perl. Projektujemy i optymalizujemy bazy danych na takich systemach jak PostgreSQL, MySQL, Oracle. Prowadzimy serwis sprzętu komputerowego, naprawiamy notebooki, wymieniamy matryce. Posiadamy zamienne części komputerowe.

Adres strony: caliber-solutions.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-06 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Angielski Wrocław

Angielski we Wrocławiu jest coraz popularniejsza dlatego szkoły językowe Wrocław oferują coraz szerszy wachlarz kursów językowych. W ofercie szkoły C...

Adres strony: www.cosmopolitan.edu.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-03 • Szczegóły »

Obsługa informatyczna firm Wrocław

Obsługa informatyczna firm Wrocław to usługa, z której korzysta coraz więcej wrocławskich firm i instytucji. Świadczymy także serwis komputerowy dla f...

Adres strony: serwis-komputerowy.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-04-29 • Szczegóły »

Aga Clean - pranie dywanów i usługi porządkowe

Firma AgaClean z Wrocławia oferuje kompleksowe usługi związane ze sprzątaniem i utrzymywaniem czystości. Specjalizujemy się w praniu dywanów wykładzin...

Adres strony: www.pranie-dywanow-wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-04-06 • Szczegóły »

Hydraulik Wrocław

Potrzebny ci hydraulik Wrocław? Jestem hydraulikiem z wieloletnim stażem i oferuję kompleksowe usługi hydrauliczne oraz remonty i wykańczanie mieszkań...

Adres strony: www.hydraulikwroc.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-07 • Szczegóły »