Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Wpisy ze słowem kluczowym: "prawo internetu"

Kancelaria prawnicza

Nasze prawo często jest niejednoznaczne i to co jedni rozumieją na dany sposób inni mogą interpretować inaczej. Kierując się wyłącznie zdrowym rozsądkiem i życiowym doświadczeniem nie zawsze będziemy w stanie poradzić sobie z rozwiązaniem wielu różnego typu spraw natury prawnej. Są w życiu każdego każdej osoby sytuacje, w których dobrze by było zasięgnąć języka w zakresie prawa, albowiem efekty niewłaściwych decyzji mogą nas drogo kosztować i ciągnąć się za nami przez wiele lat. Wówczas jednym z miejsc do którego powinniśmy się udać po asystę jest kancelaria prawnicza. Jeżeli masz sprawę prawną, z którą wydaje Ci się, że sobie nie poradzisz i w zasadzie wszystko jest już stracone nie powinieneś jeszcze definitywnie się poddawać. Kancelaria prawna i dobry prawnik może rozwiązać wszystkie twoje problemy z prawem. Musimy pamiętać o tym, że kancelaria prawna, w której pracują wykwalifikowani prawnicy posiadający bardzo dużą wiedzę oraz doświadczenie w rozwiązywaniu wielu bardzo różnych spraw, będzie w stanie szybko poradzić sobie z większością popularnych spraw, nad którymi my moglibyśmy się wiele lat męczyć popadając w coraz to większe kłopoty. Prawo w naszym państwie nierzadko zmienia się, w związku z tym każdy kto nie studiuje tych zmian na bieżąco ma nie lada kłopot w jego zrozumieniu. Gdy będziemy usiłowali rozwiązywać swoje problemy z prawem samodzielnie to mimo zaoszczędzenia na prawnika nie będziemy w stanie prowadzić normalnego życia, dlatego warto przed podjęciem decyzji przynajmniej zasięgnąć konsultacji prawnej w firmie typu kancelaria prawnicza, a niejedna kancelaria prawna może nas w tym względzie zaskoczyć. Sprzedaż przez sieć z każdym rokiem zwiększa się i dlatego dochodzi do dużej liczby przestępstw - dlatego kancelaria prawnicza oferująca ratunek w rozwiązywaniu problemów prawniczych w ramach handlu elektronicznego cieszy się nie mniejszą popularnością, niż te oferujące inny zbiór usług.

Adres strony: www.winski.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-09-13 • Szczegóły »

Adiuto Kancelaria radcy prawnego

Usługi radcy prawnego - od porady po zastępstwo procesowe. Doradztwo prawne dla osób prywatnych i firm. Specjalizacja: - prawo turystyczne, umowy deweloperskie, obsługa prawna spółek, wspólnot mieszkaniowych, firm turystycznych i transportowych. Prowadzenie spraw spadkowych, prawo pracy. Kompleksowa usługa zakładania, przekształceń i rejestracji spółek, przygotowanie umów, regulaminów itp. Pomoc prawna w obrocie i zarządzaniu nieruchomościami - postępowania wieczystoksięgowe. Opinie i analizy umów - także online. Usługi prawne dla Polaków przebywających zagranicą.

Adres strony: www.adiuto.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-06-15 • Szczegóły »

Adwokat i radca prawny - Kancelaria Lublin

Lubelskie Kancelarie zostały utworzone przez trzech prawników z bogatym doświadczeniem zawodowym w profesjonalnym świadczeniu usług pomocy prawnej. Nasz zespół to dwóch adwokatów i radca prawny - każdy posiada odrębną praktykę i preferowaną specjalizację. Nasza ścisła współpraca umożliwia dzielenie się wiedzą i zdobytym doświadczeniem dla potrzeb udzielenia możliwie najpełniejszej i najbardziej kompleksowej, a przez to optymalnej pomocy prawnej. Wysoka jakość świadczonych usług oraz satysfakcja naszych Klientów to najważniejsze cele naszej praktyki. Kancelarie zajmują się wszelkimi problemami prawnymi związanymi z prawem cywilnym, gospodarczym, karnym i administracyjnym. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa pracy, rodzinnego, spadkowego, nieruchomości oraz prawa umów. Zapewniamy fachowe zastępstwo procesowe w sprawach sądowych naszych Klientów. Uzyskujemy odszkodowania powypadkowe i związane z deliktem lub błędem w sztuce medycznej. Oferta skierowana jest również do przedsiębiorców, gdyż specjalizujemy się w prawie zobowiązań i procesach gospodarczych. Opracowujemy regulaminy i inne wzorce umowne, opiniujemy projekty umów, zapewniamy pomoc z zakresu prawa spółek. Proponujemy bardzo konkurencyjne warunki wynagradzania - nasze honorarium bazuje na urzędowych stawkach minimalnych, a wpływ na jego wysokość ma zawsze charakter konkretnej sprawy i nakład pracy, który się wiąże z jej prowadzeniem. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą treścią naszej oficjalnej witryny internetowej, na której staramy się przedstawić najbardziej powszechne problemy prawne i ich ujęcie w przepisach powszechnie obowiązujących.

Adres strony: www.lubelskiekancelarie.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-10 • Szczegóły »

Szkoła Kierowców i Motocyklistów AUTO-MOTO

Strona Szkoły Kierowców i Motocyklistów AUTO-MOTO, która szkoli kierowców w Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Bytomiu, Siemianowicach Śląskich oraz w Bytomiu. W serwisie zamieszczono wszystkie najważniejsze informacje dla kandydatów na kierowców – dokładny opis każdej kategorii prawa jazdy, cennik kursów nauki jazdy i szkoleń dodatkowych oraz szczegółowy program szkolenia (tematy wszystkich zajęć prowadzonych w ramach kursu przygotowującego do egzaminu na prawo jazdy). Dodatkowo na stronie opublikowano niezbędne podczas przygotowania do egzaminu na prawo jazdy materiały (artykuły, testy egzaminacyjne, filmy i zdjęcia instruktażowe) oraz trasy egzaminacyjne dla WORD w Katowicach, Dąbrowie Górniczej i Bytomiu. Ze strony można pobrać przydatne formularze i dokumenty, takie jak wniosek o wydanie/wymianę prawa jazdy, zaświadczenie o ukończeniu , oświadczenie rodziców/opiekunów ze zgodą na udział w kursie nauki jazdy i podejście do egzaminu przez osobę w wieku poniżej 18 lat. Na stronie Szkoły Kierowców i Motocyklistów AUTO-MOTO zamieszczono również unikalne autorskie materiały dla kandydatów na kierowców zawierające opis wszystkich manewrów wykonywanych na placu manewrowym i zadań z zakresu czynności kontrolno-obsługowych. W dziale dla kursantów przedstawione jest również sprzęganie i rozprzęganie pojazdu z przyczepą, kolejność czynności i kryteria zaliczenia zadania na egzaminie kat. B+E, C+E, D+E. Doświadczona kadra instruktorów-wykładowców publikuje tutaj wskazówki, jak szybko i skutecznie przygotować się do egzaminu na prawo jazdy kat. A, B, C, D oraz C+E. Kursanci znajdą na stronie pełną bazę pytań egzaminacyjnych z omówieniem oraz aktualne testy egzaminacyjne na prawo jazdy kat. A, A1, B, B1, C, D, T. Dla kierowców zawodowych Szkoła Kierowców i Motocyklistów AUTO-MOTO organizuje szkolenia okresowe kierowców oraz kursy kwalifikacji wstępnej – na stronie znajdują się informacje na temat ceny kursu, ilości godzin szkoleniowych oraz tematyki zajęć.

Adres strony: automotoszkolenia.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-28 • Szczegóły »

Kursy prawa jady kat. B, OSK Leśnik

Posiadamy ogromne doświadczenie w szkoleniu początkujących kierowców, a naszym głównym celem jest przygotowanie przyszłego kierowcy do bezpiecznego poruszania się po drogach. Zapraszamy na kursy nie tylko osoby chcące otrzymać prawo jazdy, ale też każdego, kto chce zdobyć niezbędne umiejętności do płynnej i bezpiecznej jazdy. Pamiętając o tym, że każdy człowiek ma inne predyspozycje do kierowania pojazdem, każdego kursanta traktujemy indywidualnie, dostosowując metody nauczania do jego możliwości. Z tego względu nauka jazdy z naszymi instruktorami to prawdziwa przyjemność, a zdobycie prawa jazdy to tylko formalność. Oferujemy: dopasowanie godzin wykładów i jazd do możliwości czasowych kursanta, raty 0%, bezpłatnie pomoce naukowe, badania lekarskie na miejscu, bezpłatny egzamin wewnętrznym, pomoc w ustaleniu terminu egzaminu państwowego, prawo wyboru instruktora

Adres strony: prawko-lesnik.com • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-02 • Szczegóły »

Pisma kadrowe, porady z prawa pracy

Strona www.kadrywpraktyce.pl to portal stworzony dla osób, które w swojej codziennej praktyce zawodowej zajmują się zatrudnianiem pracowników, prowadzeniem akt osobowych, rozliczaniem czasu pracy czy wynagrodzeń. Na stronie można przeczytać wiele praktycznych porad dla kadrowych i księgowych. Informujemy o tym, jak liczyć ekwiwalent za urlop, jak rozliczać wynagrodzenie chorobowe pracownika i zasiłki ZUS, jak wyliczać zaliczki na podatek dochodowy. Prezentujemy przykłady rozliczania czasu pracy w różnych systemach czasu pracy - podstawowym, równoważnym, zmianowym, zadaniowym i innych. Naszą intencją jest dostarczanie wyłącznie informacji sprawdzonych, jak również aktualnych wzorów dokumentacji kadrowej i księgowej.

Adres strony: www.kadrywpraktyce.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-30 • Szczegóły »

Adwokat działający w Poznaniu

Adwokat Michał Strzelecki, prowadzący kancelarie w Poznaniu, świadczy pomoc prawną dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Pełen wachlarz usług obejmuje prowadzenie spraw cywilnych, karnych i administracyjnych, przy czym specjalnością kancelarii jest obrona w sprawach karnych, reprezentowanie pokrzywdzonego przestępstwem oraz dochodzenie odszkodowań z tytułu czynów niedozwolonych lub wypadków losowych, w tym zwłaszcza od zakładów ubezpieczeń (sprawy dotyczące OC, AC, NNW). Oferta skierowana jest zwłaszcza do klientów z terenu Poznania i okolic, gdyż konieczność dojazdu do sądów lub urzędów w innych miejscowościach łączy się z pobieraniem dodatkowego wynagrodzenia.

Adres strony: www.strzelecki-adwokat.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-03 • Szczegóły »

Nauka Jazdy OSK Relax

Ośrodek Szkolenia Kierowców Relax w Krakowie mieści się przy ulicy Piłsudskiego 28. OSK zatrudnia bardzo wykwalifikowaną kadrę doświadczonych instruktorów nauki jazdy. Na rynku działa już ponad dekadę. Kursy w OSK Relax prowadzone są w mało licznych grupach wykładowych, tak, aby jak najłatwiej dotrzeć do przyszłych kierowców. Część praktyczna odbywa się na nowych samochodach osobowych marki Toyota. Współpracuje z firmami szkoleniowymi i z wybitnymi instruktorami w dziedzinie obsługi prawnej i wykonawczej, posiadającymi wiedzę praktyczną i techniczną. Jest firmą wiarygodną z ugruntowaną pozycją na rynku, dzięki której zdobędziesz prawo jazdy.

Adres strony: osk-relax.com • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-17 • Szczegóły »

Finanse - Nieruchomości A Ty co chciałbyś wiedzieć

Strona zwiera wiele informacji z dziedziny nieruchomości oraz finansów w bardzo szerokim tych pojęć znaczeniu. **Prawo budowlane**, **prawa lokatorów**, pośrednictwo w handlu nieruchomościami, zarządzanie to tylko część aspektów z dziedziny nieruchomości jakie zostaną poruszone w pojawiających się na stronie artykułach. Z dziedziny finansów zajmiemy się oszczędzaniem, pożyczkami, tak bankowymi jak i pozabankowymi, oddłużaniem czy też inwestycjami. Osoby zainteresowane finansami osobistymi na pewno znajdą tu wiele interesujących informacji. Częste aktualizacje, dużo treści zawierającej wiele konkretnych informacji, słownik pojęć, to niewątpliwe atuty serwisu Finanse - Nieruchomości. Nie sposób opisać całości tematyki poruszanej na stronie, gdyż wraz z dodawaniem kolejnych artykułów pojawiać się będą dodatkowe pomysły i na co liczymy Twoje sugestie co do tematyki poruszanej w poszczególnych artykułach, co za tym idzie pozostaje nam jedynie mieć nadzieję, iż znajdziesz tu potrzebną Ci wiedzę oraz życzyć Ci przyjemnej lektury.

Adres strony: finanse-nieruchomosci.eu • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-28 • Szczegóły »

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Węgrzyn

Adwokat Anna Węgrzyn od grudnia 2010 roku prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką. Głównym założeniem w jej pracy adwokata jest dbałość o interesy klienta, zapewnienie wszechstronnej pomocy zarówno prawnej jak i psychologicznej oraz uczciwość i rzetelność w podejmowanych działaniach. Indywidualne podejście do klienta i preferowanie rozwiązań najkorzystniejszych dla klienta są dla niej zawsze priorytetem. Zaprasza do korzystania z wiedzy prawniczej udostępnionej na stronie, natomiast jeśli potrzebują Państwo konkretnej pomocy prawnej proszę o kontakt.

Adres strony: adwokat-anna-wegrzyn.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-09-11 • Szczegóły »

Szkoła Jazdy ELDRIVE Tarnowskie Góry

Zapraszamy na profesjonalne kursy prawa jazdy organizowane przez Szkołę Jazdy ELDRIVE Tarnowskie Góry. Gwarantujemy wysoki standard nauczania, naukę jazdy w przyjaznych warunkach oraz dobór najlepszego wariantu nauczania indywidualnie dopasowanego do potrzeb. Nauka Jazdy z ELDRIVE Tarnowskie Góry to czysta satysfakcja. Osobom chcącym podnieść swoje umiejętności proponujemy jazdy dodatkowe z naszymi instruktorami. Zapraszamy do zapisania się na kurs nauki jazdy w naszej szkole jazdy przy ul. Piłsudskiego 2a w Tarnowskich Górach.

Adres strony: www.eldrive.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-11-22 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Pozycjonowanie i tworzenie stron Wrocław

Pozycjonowanie Wrocław to coraz popularniejsza usługa, która polega na promocji stron w Internecie w taki sposób, by wyszukiwały się one na jak najwyż...

Adres strony: www.rmt.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-07-28 • Szczegóły »

Obsługa informatyczna firm Wrocław

Obsługa informatyczna firm Wrocław to usługa, z której korzysta coraz więcej wrocławskich firm i instytucji. Świadczymy także serwis komputerowy dla f...

Adres strony: serwis-komputerowy.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-04-29 • Szczegóły »

Aga Clean - pranie dywanów i usługi porządkowe

Firma AgaClean z Wrocławia oferuje kompleksowe usługi związane ze sprzątaniem i utrzymywaniem czystości. Specjalizujemy się w praniu dywanów wykładzin...

Adres strony: www.pranie-dywanow-wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-04-06 • Szczegóły »

Noclegi Wrocław

Jeśli szukasz noclegu we Wrocławiu zapraszamy do skorzystania z oferty apartamentów Platinium. Posiadamy 6 apartamentów zlokalizowanych w centrum Wroc...

Adres strony: www.platiniumapt.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-11-16 • Szczegóły »