Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Strony w kategorii: Promocja i marketing » Agencje reklamowe

Dystrybucja ulotek Warszawa

Kolportaż ulotek to atrakcyjna forma reklamy, która dociera bezpośrednio do wcześniej wytypowanej grupy klientów. Proponujemy roznoszenie ulotek, zaproszeń, magazynów, ogłoszeń, informacji o rabatach, czasopism branżowych i fachowych publikacji. Materiały reklamowe roznosimy pod drzwi mieszkań, a także rozdajemy w ruchliwych miejscach. Określimy zasadnicze elementy działań marketingowych. Głównie zwracamy uwagę na proces prawidłowej współpracy z roznosicielami co generuje spodziewany efekt marketingowy. Roznoszenie ulotek świadczymy proponując praktyczne metody płatności i rabaty przy ciągłych zleceniach. Gwarantujemy rzetelność i efektywność proponowanych usług marketingowych.

Adres strony: uloteks.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-11 • Szczegóły »

Agencja reklamowa Kielce

Multi-Grafia promowana jako agencja reklamowa Kielce Multi-Grafia realizuje ofertę firmową określoną jako reklama Kielce. Podstawowym kierunkiem prowadzonej działalności jest promowanie małych i średnich firm. Multi-Grafia może zaoferować swym klientom stworzenie profesjonalnego wizerunku połączonego z atrakcyjną reklamą. Jej aktualna oferta adresowana jest jednocześnie do prywatnych osób, które zamierzają stworzyć swój własny design jak unikalne logo, wizytówka, strona internetowa, osobiste gadżety lub oklejenie pojazdu. Firma Multi-Grafia może zrealizować zamówienie dotyczące także wizualizacji wnętrz, retuszu zdjęć, fotografii reklamowej lub animowanego spotu reklamowego.

Adres strony: www.multi-grafia.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-12-09 • Szczegóły »

Reklama Kluczbork

Fotografia reklamowa, to ważny dział reklamy, który decyduje o atrakcyjności materiałów reklamowych danej firmy. Wychodząc naprzeciw najnowocześniejszym trendom wdrażamy coraz nowsze i nowocześniejsze usługi związane z fotografią i grafiką. Z pośród najważniejszych warto wymienić chociażby: tworzenie unikalnych spacerów wirtualnych oraz fotografię produktową 360. Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, którym zależy na nowoczesnej reklamie w internecie. Siedziba firmy mieści się w mieście Kluczbork. Działamy na terenie całego kraju.

Adres strony: www.logicolor.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-23 • Szczegóły »

Studio Kulka - profesjonalne studio fotografii

Studio Kulka to profesjonalne studio fotograficzne. Nasz kreatywny zespół oferuje Państwu usługi z zakresu fotografii wnętrz, przedmiotów, sesje zdjęciowe oraz prezentacje multimedialne w formie wirtualnych spacerów. Naszymi największymi zaletami są doświadczenie, kreatywność i otwartość. Proponujemy Państwu usługi z najwyższej półki, spełnimy wszelkie Państwa oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu i współpracy zarówno Klientów indywidualnych jak i całe przedsiębiorstwa. Zapewniamy, że dzięki nam osiągnięcie Państwo zadowolenie i skutecznie zareklamujecie swoje produkty czy usługi.

Adres strony: www.studiokulka.com • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-30 • Szczegóły »

Pracownia graficzna Ludio

Witryna internetowa małej pracowni graficznej Studio Ludio, której zespół to pełni pasji i zaangażowania, młodzi ale doświadczeni graficy. Na stronie zapoznać się można ze szczegółową ofertą usług graficznych (projektowanie logo, identyfikacja wizualna, odświeżanie wizerunku itp). Do obejrzenia także bogate portfolio, przeczytać można referencje wystawione przez zadowolonych klientów. Wygodny formularz ułatwia nawiązanie kontaktu i rozpoczęcie nowego projektu. Zapraszamy do odwiedzenia strony i nawiązania owocnej współpracy.

Adres strony: www.ludio.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-07-28 • Szczegóły »

Profesjonalne usługi wydawnicze i graficzne

Świadczymy profesjonalne usługi wydawnicze i reklamowe. Prowadzimy projekty wydawnicze - od redakcji, przez projekt layoutu, skład, korektę, aż po druk. Wykonujemy książki, czasopisma, katalogi, foldery, ulotki, wizytówki, a także projekty stron www. Do materiałów reklamowych wykonujemy także fotografię produktową oraz okolicznościową. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży w pracy dla największych wydawnictw, portali informacyjnych i agencji reklamowych. Współpracujemy z firmami z całej Polski, dojeżdżamy do klientów na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do współpracy.

Adres strony: www.studioapla.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-06 • Szczegóły »

Konkursy SMS dla firm

Nasza firma organizuje konkursy SMS-owe dla firm, małych, średnich, sieci sklepów, korporacji. Taka forma reklamy jest bardzo dobrze znana na rynku i korzystają z niej nawet najbardziej znane marki. U nas Klient może wypromować swoją firmę, produkt, stronę internetową ect. organizując konkurs np. na najlepszy tekst reklamowy, najlepsze zdjęcie lub na przykład nagradzając swojego klienta za lojalność czy zakup odpowiedniego produktu. Oprócz organizacji konkursów SMS, nasza firma prowadzi też kampanie Google AdWords, czyli tworzymy i kompleksowo zajmujemy się reklamami w formie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania Google. Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą firmy na nasza stronę.

Adres strony: www.e-xeo.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-29 • Szczegóły »

Agencja Reklamowa Bastion Beata Balcerowska

Agencja Reklamowa BASTION od wielu lat zajmuje się promocją i reklamą firm z regionu śląskiego oraz drukiem materiałów reklamowych. Przedmiotem działalności jest poligrafia, a w szczególności projektowanie graficzne, przygotowanie do druku i fotografia, czyli zdjęcia techniczne, plenerowe oraz z udziałem modelek i modeli. Proponowane materiały reklamowe to katalogi, foldery, ulotki, wizytówki, plakaty, kalendarze i inne. Prowadzone są też kompleksowe kampanie reklamowe obejmujące reklamę prasową, zewnętrzną /m.in. oklejanie samochodów/ i prezentacje multimedialne. Świadczone przez firmę Bastion kompleksowe usługi reklamowe mają na celu kreowanie wizerunku firm oraz przekazywanie informacji o produkcie z każdej branży i rodzaju działalności. Beata Balcerowska, agencja reklamowa, Myszków, Częstochowa, reklama, poligrafia, projekty graficzne, przygotowanie do druku, druk, drukowanie, wydruki, druk offsetowy, projekt, zdjęcia, fotografia, marketing, promocja, kampania reklamowa, materiały reklamowe, katalogi, foldery, ulotki, plakaty, kalendarze, wizytówki, teczki ofertowe, papiery firmowe, zaproszenia, koperty z nadrukiem, karty pocztowe, metki, zawieszki, instrukcje, standy, reklama prasowa, reklama zewnętrzna, druk wielkoformatowy, sitodruk, banery, szyldy, kasetony, oklejanie samochodów, notesy, biwuary, planery, prezentacje multimedialne, reklama na telebimach, kreowanie, przekaz informacji

Adres strony: www.bastion-reklama.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-09-03 • Szczegóły »

sampling

Czym kierujemy się, wybierając konkretny towar ze sklepowej oferty? Decydują przede wszystkim przyzwyczajenia – wolimy to, co dobrze znamy. Oczywiście lubimy nowości, lecz w ramach tego, z czym zdążyliśmy się oswoić. W związku z tym nowym produktom na rynku nie jest łatwo, bowiem muszą one w jakiś sposób zaistnieć w świadomości potencjalnych klientów. Bardzo skuteczną metodą zapoznania ludzi z produktem jest sampling. Próbki danej rzeczy są dołączane do innych towarów lub oferowane przez hostessy, co znacząco ułatwia dotarcie do grupy docelowej. Producenci doskonale zdają sobie sprawę, że sama reklama w mediach nie wystarczy, by kampania promocyjna odniosła pożądany skutek. Przed pierwszym zakupem produktu wolelibyśmy wypróbować go za darmo, dlatego sampling jest doskonałym sposobem na pozyskanie klientów.

Adres strony: www.iqfm.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-09-05 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Projektowanie stron i pozycjonowanie Wrocław

Oferujemy projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz pozycjonowanie stron Wrocław w wyszukiwarce Google. Dzięki dobrze wykonanej stronie inter...

Adres strony: www.remnet.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-07-28 • Szczegóły »

Firma sprzątająca Wrocław

Pranie dywanów Wrocław to usługa, którą nasza firma sprzątająca zajmuje się od początku swojego istnienia. Dlatego jesteśmy ekspertami w tej dziedzini...

Adres strony: www.aga-clean.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-04 • Szczegóły »

Hydraulik Wrocław

Potrzebny ci hydraulik Wrocław? Jestem hydraulikiem z wieloletnim stażem i oferuję kompleksowe usługi hydrauliczne oraz remonty i wykańczanie mieszkań...

Adres strony: www.hydraulikwroc.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-07 • Szczegóły »

Hodowla owczarka niemieckiego

Zapraszamy do naszego Portalu dla hodowców i miłośników psów, w którym każdy znajdzie szczegółowe informacje dotyczące hodowli psów rodowodowych dowol...

Adres strony: www.hodowle-psow.pl/hodowle/owczarek-niemiecki/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-09-05 • Szczegóły »