Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Strony w kategorii: Motoryzacja i transport » Transport osób

Przewóz osób Wrocław

Naszym celem jest zupełne zadowolenie Kontrahenta oraz terminowe zakończenie usługi. W usłudze przewóz osób Wrocław pośród najczęściej obsługiwanymi Kontrahentami możemy spotkać przedsiębiorstwa związane z organizacją targów. Usługa przewóz osób Wrocław skierowana jest do szerokiego kręgu Klientów włączając w nią instytucje. W Polsce jest wiele zabytków zasługujących na zwiedzenie. Jednym z ciekawszych krain pod względem ilości unikatowych zakątków jest Wrocław. Proponując usługę przewóz osób Wrocław użyczamy samochód, dzięki któremu klienci mogą czuć się bardzo dobrze mając przy tym utrzymany maksymalną wygodę wyjazdu. Wysoką wygodę wycieczki naszym pojazdem wzbogaca dostęp do usługi GPS i innych części bogatego wyposażenia samochodu. Oferowane przez nas auto jest wielokrotnie testowane pod kątem jego bezpieczeństwa w świadczonej usłudze przewóz osób Wrocław. Jesteśmy otwarci na nowości, które mogą podwyższyć dostępność naszych usług. Skontaktuj się z nami i bez pośredników pertraktuj z nami ustalenia kontraktu na przewóz osób Wrocław.

Adres strony: transport-osob.bdb.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-10-08 • Szczegóły »

Przewozy osób Wrocław

Przewóz osób Wrocław jest usługą kierowaną zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Posiadamy komfortowy i bezpieczny samochód typu bus, który pozwala na przewiezienie 8 osób. Podczas wykonywania usługi przewóz osób Wrocław bezpieczeństwo pasażerów jest dla nas najważniejsze dlatego nasz pojazd często przechodzi kontrole techniczne. W usłudze przewóz osób Wrocław kładziemy nacisk na przystępne ceny oraz maksymalny komfort naszych pasażerów. Dzięki nam możesz zorganizować wycieczkę, czy dowieźć grupę osób na imprezę okolicznościową taką jak ślub, wesele, bankiet, itp. Nasza firma wykonuje przewóz osób Wrocław od wielu lat i mamy w tym względzie duże doświadczenie. Jeżeli interesuje Cię przewóz osób Wrocław zapraszamy na naszą stronę WWW, gdzie dowiesz się więcej o tej ofercie.

Adres strony: transport-osob.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-10-12 • Szczegóły »

Przewóz osób Wrocław

W usłudze przewóz osób Wrocław udostępniamy auto, które ma możliwość przewożenia ośmioosobowej grupy osób nie licząc w niej kierowcy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego aby zbadać wymagania świadczenia usługi przewóz osób Wrocław. Jesteśmy otwarci na nowości, które mogą zwiększyć atrakcyjność naszych usług. Charakteryzujemy się szczególnym podejściem do każdego naszego Klienta. Wysoki komfort przejazdu naszym autem uzupełnia dostęp do klimatyzacji i innych udogodnień. W Polsce jest wiele zabytków wartych zwiedzania. Jednym z atrakcyjnych krain pod względem ilości unikatowych krain jest Dolny Śląsk. Oferowane przez nas auto jest systematycznie kontrolowane pod kątem jego bezpieczeństwa w świadczonej usłudze przewóz osób Wrocław. Naszym priorytetem jest absolutne zadowolenie Klienta oraz terminowe wykonywanie usługi. Nasze przedsiębiorstwo świadczące przewóz osób Wrocław proponuje zwiedzenie Dolnego Śląska wraz z przejazdem w komfortowym wozie osobowym typu bus.

Adres strony: przewoz-osob.gb.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-19 • Szczegóły »

Przewozy osób Wrocław

Bardzo duży krąg naszych Klientów w usłudze przewóz osób Wrocław tworzą organizatorzy przyjęć chrzcielnych oraz goście przyjeżdżający na inne święta rodzinne. Proponowane przez nas auto jest regularnie monitorowane pod kątem jego bezpieczeństwa w świadczonej usłudze przewóz osób Wrocław. Nasze przedsiębiorstwo świadczące przewóz osób Wrocław proponuje poznanie Dolnego Śląska wraz z przejazdem w nowoczesnym samochodzie osobowym typu bus. W usłudze przewóz osób Wrocław pomiędzy najczęściej obsługiwanymi Klientami możemy przytoczyć firmy zajmujące się organizacją spotkań biznesowych. W Polsce jest ogromna liczba zabytków godnych odwiedzin. Jednym z atrakcyjnych terenów pod względem ilości niepowtarzalnych miejsc jest Wrocław. Zadzwoń do nas i bez pośredników pertraktuj z nami warunki umowy na przewóz osób Wrocław. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w sprawie omówienia wymagań świadczenia usługi przewóz osób Wrocław. Jesteśmy gotowi na nowości, które mogą podnieść dostępność naszych usług. Proponując usługę przewóz osób Wrocław gwarantujemy auto, dzięki któremu nasi klienci mogą czuć się komfortowo mając przy tym utrzymany maksymalny komfort podróży.

Adres strony: przewoz-osobowy.tilk.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-02 • Szczegóły »

Wynajem autokarów Wrocław

Firma z Wrocławia oferująca wynajem autokarów oraz wyjazdy i przewozy na terenie całego kraju. Podstawiamy autokar na umówione miejsce i odwozimy pasażerów również w umówione miejsce. Również wyjazdy wielodniowe i transport w wybrane miejsca z całą wycieczką. Posiadamy sprawne technicznie autokary, regularnie kontrolujemy ich stan techniczny. Doświadczeniu kierowcy dowiozą Państwa bezpiecznie na miejsce i z powrotem do domu. Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z ofertą na naszej stronie.

Adres strony: autokary-wroclaw.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-09-06 • Szczegóły »

samochód do ślubu, limuzyna z kierowcą Warszawa

CarPrestige to profesjonalna firma zajmująca się wynajmem samochodów z szoferem. W ofercie auta luksusowe współczesne, limuzyny i zabytkowe klasyki motoryzacji. Firma przede wszystkim zajmuje się transferami biznesowymi, imiennym odbiorem z lotniska, obsługuje osoby VIP samochodami klasy Mercedes S, ale także użycza swoich aut do ślubów i na różne imprezy okolicznościowe. Samochody zabytkowe można nająć do filmów, reklam czy różnego rodzaju sesji zdjęciowych. Wykwalifikowani pracownicy zadbają o każde życzenie klientów. Pracują całą dobę we wszystkie niedziela i święta.

Adres strony: www.carprestige.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-10-15 • Szczegóły »

Przewóz osób krajowy i zagraniczny

Jesteśmy licencjonowanym przewozem osób z ponad 7-letnim doświadczeniem. Dotychczas nasza firma działała na terenie Województwa warmińsko-mazurskiego, od niedawna objęliśmy zasięgiem Województwo wielkopolskie i opolskie. Stabilność na rynku osiągnęliśmy dzięki bezpieczeństwu, niezawodności oraz zaufaniu naszych klientów. Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji generujących wymierne korzyści dla obu stron. Stali klienci honorowani są gratisami m.in. „piąty przejazd 50%” Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. Elastyczność i indywidualne dopasowanie usług do potrzeb klienta jest naszą flagową cechą.

Adres strony: auto-travel.net • Data dodania/aktualizacji: 2012-11-25 • Szczegóły »

Przewóz Osób i Paczek Holandia, Belgia, Niemcy

InterBus jest profesjonalną firmą transportową zajmującą się przewozem osób i paczek między Polską Północno-Zachodnią a Holandią, Belgią i Północnymi Niemcami. Doświadczenie nauczyło nas, że komfort i zadowolenie Klienta jest najważniejsze, dlatego działamy w oparciu o standardy: dużą uwagę skupiamy na bezpieczeństwie pasażerów i kulturze kierowców. Nasze samochody wyposażone są w klimatyzację, nawigację GPS, ABS i ESP. Czas trwania podróży ograniczyliśmy do minimum, najczęściej nie przekracza ona 12 godzin.

Adres strony: www.interbus-net.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-02-18 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Pozycjonowanie Wrocław

Pozycjonowanie stron Wrocław w wyszukiwarkach stało się w ostatnim czasie bardzo poszukiwaną usługą. Jednak nie każda firma wykazuje się uczciwością i...

Adres strony: www.pozycjonowanie-stron-wroclaw.net • Data dodania/aktualizacji: 2011-07-25 • Szczegóły »

Angielski Wrocław

Angielski we Wrocławiu jest coraz popularniejsza dlatego szkoły językowe Wrocław oferują coraz szerszy wachlarz kursów językowych. W ofercie szkoły C...

Adres strony: www.cosmopolitan.edu.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-03 • Szczegóły »

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

Osoba, która chce wynająć auto w naszej wypożyczalni samochodów, musi mieć ukończone 21 lat, mieć prawo jazdy odpowiedniej kategorii od co najmniej ro...

Adres strony: wynajemaut24.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-08-17 • Szczegóły »

Noclegi Rzym

Szukasz taniego noclegu w Rzymie? Noclegi Rzym w najlepszej cenie tylko z nami! Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie będziesz mógł znaleźć na...

Adres strony: travelbedder.com • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-21 • Szczegóły »