Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Strony w kategorii: Medycyna i zdrowie » Psycholodzy

Leczenie nerwicy Wrocław, Gestalt

Jesteśmy grupą psychologów zajmujących się pomocą psychologiczną i prowadzeniem szkoleń. Korzystając z naszego doświadczenia i wiedzy oferujemy Państwu pomoc w poradzeniu sobie z trudnościami oraz wspieramy rozwój w obszarach związanych z funkcjonowaniem zawodowym i społecznym. W ramach Pracowni zajmujemy się poradnictwem i terapią z zakresu zdrowia psychicznego i seksualnego. Szkolimy w rozwijaniu umiejętności interpersonalnych, motywacji, czy radzeniu sobie ze stresem. Prowadzimy także szkolenia bardziej wyspecjalizowane, dostosowane do indywidualnych wymagań klientów.

Adres strony: www.psycholog-pro.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-03-22 • Szczegóły »

Jolanta Skoczylas Psycholog Legnica Jelenia Góra Z

Oferta gabinetu: psychoterapia indywidualna, terapia małżeńska, terapia rodzinna, psychoterapia grupowa. Proponujemy także atrakcyjne terapie grupowe w weekendy: maraton psychoterapeutyczny w górach (psychoterapia grupowa połączona z wędrówkami górskimi, początek piątek godz. 14, zakończenie niedziela godz. 16). PSYCHOTERAPEUTA Z CERTYFIKATEM POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHIATRYCZNEGO NAUKOWEJ SEKCJI PSYCHOTERAPII I SEKCJI TERAPII RODZIN pełni funkcję koordynatora psychologów w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy, pracuje tu w Oddziale Psychiatrycznym Ogólnym i Hematologicznym. Od 2008 roku pracownik Polskiego Instytutu Ericksonowskiego filii Wrocław. Odbyła szereg szkoleń z zakresu psychoterapii, od 1998 roku pod superwizją do chwili obecnej. W 2003 roku uzyskała tytuł specjalisty psychologii klinicznej, a w 2005 roku certyfikat psychoterapeuty PTP.

Adres strony: psycho-terapia.legnica.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2011-10-26 • Szczegóły »

Poradnia Osobista – Twój psycholog internetowy

Serwis Poradnia Osobista zaprasza na porady psychologiczne i sesje psychoterapeutyczne online. Do zalet takiej formy kontaktu należą: anonimowość, komfort przebywania we własnym domu, elastyczność czasowa, lepsza możliwość przełamania bariery skrępowania, a także niższa cena usługi aniżeli w realnym gabinecie. Zwracamy również uwagę, że emocje i zdrowie psychiczne człowieka są niezwykle delikatną materią. Wsparcie psychologiczne online - z racji swoich ograniczeń - może nie być wskazane w zaawansowanej depresji bądź chorób psychicznych. W przypadku takiej lub podobnej diagnozy, specjaliści Poradni Osobistej postarają się skierować użytkowników na adekwatne specjalistyczne leczenie, gdyż żadnego problemu nie można ignorować. Poradnia Osobista jest dość rozbudowanym serwisem. Prace techniczne trwały kilka miesięcy, co dało zadowalający efekt. Aktualnie pomoc oferuje tu troje cenionych specjalistów z zakresu psychologii i psychoterapii. W niedalekiej przyszłości twórcy projektu zamierzają zaprosić do współpracy kolejnych ekspertów. Poradnia ma się ponadto rozwijać o kolejne obszary, np. tak modny na Zachodzie life coaching, czyli spotkania z osobistym mentorem. Zapowiadane są również interesujące niespodzianki dla stałych i nowych klientów.

Adres strony: www.poradniaosobista.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-27 • Szczegóły »

Psychoterapia Wrocław

Być może odczuwasz lęk, który nagle ogarnia Twoje ciało tak mocno, że nie wiesz co zrobić? Być może jest tak, że czasami czujesz konieczność powtarzanie czynności, żeby zapanować nad lękiem. Jeżeli cierpisz z tego powodu zapraszamy Cię do naszego Gabinetu Psychoterapii Wrocław, gdzie nasi psycholodzy leczący nerwicę, pomogą odkryć CI źródło Twojego lęku i zrozumieć stosowane obrony przed tym lękiem. Psychoterapia Wrocław pozwala zrozumieć przyczyny zaburzeń nerwicowych oraz stanów lękowych, poprzez zastosowanie przez psychologa Wrocław psychoterapii analitycznej. Serdecznie zapraszamy.

Adres strony: www.psychoterapiawroclaw.com • Data dodania/aktualizacji: 2011-12-18 • Szczegóły »

Gabinet Psychoterapii Grażyna Tomecka-Lubińska

Jeżeli chcesz dokonać zmian w swoim życiu i potrzebujesz pomocy oraz wsparcia to zapraszam Cię do skorzystania z mojego doświadczenia zawodowego, osobistego i wiedzy specjalistycznej. Psychoterapią zajmuję się od kilku lat. Prowadzę prywatną praktykę terapeutyczną, współpracuję z wybitnymi superwizorami PIPI oraz z Wyższą Szkołą Edukacji Zdrowotnej I Nauk Społecznych w Łodzi, w której prowadzę zajęcia ze studentami. Posiadam również doświadczenie zawodowe w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi, niepełnosprawnymi intelektualnie i ruchowo, uzależnionymi, które nabyłam pracując w Centrum Pomocy Rodzinie. Swoją wiedzę w zakresie psychoterapii kształciłam i studiowałam w Polskim Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej i Integratywnej w Krakowie. Uzyskałam również dyplomy: Diagnozy Klinicznej DSM-IV-TR, Integratywnej Psychoterapii Depresji. Odbyłam wiele szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe z psychoterapii. Posiadam również wykształcenie uniwersyteckie z socjologii i psychologii. Ponadto posiadam kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie zawodowe medyczne.

Adres strony: www.psychoterapialegnica.eu/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-01-24 • Szczegóły »

Psychiatra Warszawa

Jeśli szukasz pomocy przy takich problemach jak różnego rodzaju zaburzenia zachowania, nerwica, depresja, zaburzenia emocji, zaburzenia psychotyczne, przewlekły stres, przemęczenie czy bezsenność to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Centrum Terapii Promitis to najlepsi psycholodzy, psychiatrzy oraz psychoterapeuci. Nasze nowe placówki w Warszawie i Krakowie są doskonale przystosowane do Państwa potrzeb. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalną i wszechstronną pomoc terapeutyczną dla młodych pacjentów z zespołem Aspergera, autyzmem i mózgowym porażenie dziecięcym. Założyliśmy też specjalistyczne przedszkola terapeutyczne dla dzieci z takimi zaburzeniami. Sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej. Zapraszamy

Adres strony: www.centrum-terapii.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-01-24 • Szczegóły »

Seksuolog Wrocław

Nazywam się Magdalena Senderowska - jestem psychologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym. Kwalifikacje zawodowe zdobyłam szkoląc się min. innymi w trzyletniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym oraz certyfikowanym psychoterapeutą Ośrodka Edukacji Psychologicznej. Swoim klientom mogę zaoferować: psychoterapię indywidualną, psychoterapię dla par, konsultacje psychologiczne oraz testy psychologiczne. Pomagam w następujących zaburzeniach jak: depresja, nerwica, fobie, osobowości, seksualnych, anoreksja, bulima. Oferuję pomoc ofiarom przemocy oraz w takich sytuacjach jak żałoba. Zapraszam do swojego gabinetu psychologicznego na ulicy Legnickiej 55a/7. Zapraszam klientów z miasta Wroclaw i okolic.

Adres strony: psycholog-ms.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-08 • Szczegóły »

Psychoterapia W RELACJI Warszawa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI działa na terenie Saskiej Kępy w Warszawie (Praga Południe). Zespół Ośrodka tworzą psychologowie i psychoterapeuci szkoleni w zintegrowanym podejściu do psychoterapii. Oferujemy profesjonalną psychoterapię indywidualną dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Zapraszamy osoby dorosłe, które mają poczucie, że napotykają trudności w radzeniu sobie z problemami życia codziennego, zawodowego czy w relacjach, np. z partnerem, dziećmi, współpracownikami. Zapraszamy również osoby cierpiące z powodu napięcia, lęków, czy obniżonego nastroju. Pracujemy z dziećmi i młodzieżą mającymi m.in. problemy związane ze szkołą, rówieśnikami, przeżywającymi trudności emocjonalne w związku z sytuacją rodzinną, mającymi obniżone poczucie własnej wartości. Osoby niepełnoletnie zapraszamy na pierwsze spotkanie razem z rodzicami. Rodzicom umożliwiamy uczestniczenie w niezależnych konsultacjach wychowawczych. W ofercie Ośrodka Psychoterapia W RELACJI znajduje się również coaching (po polsku i angielsku).

Adres strony: www.wrelacji.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-03 • Szczegóły »

Psychologiczne badania kierowców w Koninie.

Nasza pracownia oferuje okresowe i wstępne badania psychologiczne kierowców zawodowych, skierowanych przez policję lub pojazdów uprzywilejowanych oraz inne z zakresu psychologii pracy i psychologii przemysłowej w Koninie. Psychotesty dla operatorów ciężkich maszyn budowlanych i drogowych w Koninie. Pracownia znajduje się w samym centrum miasta przy ul. Spółdzielców 3, naprzeciwko kościoła św. Maksymiliana Kolbe. Zapewniam rzetelne przeprowadzone badanie z użyciem nowoczesnych metod, a także przyjazną atmosferę.

Adres strony: www.gtest.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-10 • Szczegóły »

Psychoterapia Kraków

Doświadczony psychoterapeuta Kamila Wierba zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty psychoterapeutycznej młodzież,dorosłych, dzieci oraz całe rodziny. Oferujemy pomoc w problemach takich jak: nerwice, stany depresyjne, kryzysy życiowe, konflikty w związkach, problemy rodzinne, poczuciu samotności, odczucia braku akceptacji oraz wielu innych problemach natury psychicznej, które spotykają nas w życiu . Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej i umówieniu się na wizytę w gabinecie w Krakowie.

Adres strony: psychoterapia-krakow.net.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-31 • Szczegóły »

"Ego" Pomoc psychologiczna i psychoterapia

Zapraszamy na Portal Ośrodka "Ego". Strona prezentuje świadczone przez nas usługi takie jak pomoc psychologiczna, psychiatryczna, psychoterapia. Można również zapoznać się z sylwetkami i kwalifikacjami osób tworzących trzon zespołu leczącego. Można też po prostu odwiedzić naszą czytelnię, w której co jakiś czas będą się pojawiać porady dla pacjentów, artykuły o tematyce psychologicznej.

Adres strony: egoterapia.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-10-23 • Szczegóły »

Gabinet psychoterapii - Lublin

Profesjonalna psychoterapia w szerokim zakresie. Oferuję pomoc w problemach emocjonalnych, lękach, nerwicy, depresji oraz wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Psychoterapia wpływa na poprawę jakości życia i stwarza możliwość jego zmiany. Powrotem do siebie, do porzuconych i zapomnianych obszarów osobowości. Jeśli odczuwasz: lęk, poczucie beznadziei, pustki, ciągłe zmęczenie, problemy ze snem, problemy w pracy, problemy w relacjach rodzinnych, brak bliskich relacji, jeśli w twojej rodzinie obecny jest problem uzależnienia i jesteś osobą współuzależnioną - zapraszam do gabinetu w Lublinie.

Adres strony: dobryterapeuta.eu • Data dodania/aktualizacji: 2013-04-10 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Projektowanie stron i pozycjonowanie Wrocław

Oferujemy projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz pozycjonowanie stron Wrocław w wyszukiwarce Google. Dzięki dobrze wykonanej stronie inter...

Adres strony: www.remnet.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-07-28 • Szczegóły »

Pozycjonowanie i tworzenie stron Wrocław

Pozycjonowanie Wrocław to coraz popularniejsza usługa, która polega na promocji stron w Internecie w taki sposób, by wyszukiwały się one na jak najwyż...

Adres strony: www.rmt.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-07-28 • Szczegóły »

Makijaż permanentny Wrocław

Studio Rosa oferuje we Wrocławiu makijaż permanentny oczu, brwi i oczu, który ostatnio spotyka się z coraz większym zainteresowaniem wrocławianek...

Adres strony: www.makijazpermanentny-rosa.com • Data dodania/aktualizacji: 2013-03-20 • Szczegóły »

Aga Clean - pranie dywanów i usługi porządkowe

Firma AgaClean z Wrocławia oferuje kompleksowe usługi związane ze sprzątaniem i utrzymywaniem czystości. Specjalizujemy się w praniu dywanów wykładzin...

Adres strony: www.pranie-dywanow-wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-04-06 • Szczegóły »