Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Medycyna i zdrowie

Strony w kategorii: Medycyna i zdrowie

Seksuolog Wrocław

Nazywam się Magdalena Senderowska - jestem psychologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym. Kwalifikacje zawodowe zdobyłam szkoląc się min. innymi w trzyletniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym oraz certyfikowanym psychoterapeutą Ośrodka Edukacji Psychologicznej. Swoim klientom mogę zaoferować: psychoterapię indywidualną, psychoterapię dla par, konsultacje psychologiczne oraz testy psychologiczne. Pomagam w następujących zaburzeniach jak: depresja, nerwica, fobie, osobowości, seksualnych, anoreksja, bulima. Oferuję pomoc ofiarom przemocy oraz w takich sytuacjach jak żałoba. Zapraszam do swojego gabinetu psychologicznego na ulicy Legnickiej 55a/7. Zapraszam klientów z miasta Wroclaw i okolic.

Adres strony: psycholog-ms.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-08 • Szczegóły »

catering dietetyczny

Catering dietetyczny jest cieszącą się coraz większą popularnością usługą polegającą na dostarczaniu gotowych dietetycznych posiłków które przygotowywane są codziennie świeże ze świeżych produktów i pod bacznym okiem dietetyka. Dostarczane zestawy dietetycznych dań to zbilansowana dieta w odpowiedniej kaloryczności 1000 kcal, 1200 kalorii, 1500 kcal lub innej, odpowiedniej do zaplanowanych efektów diety. Dzięki rozmaitemu meni będziemy mogli cieszyć się nie tylko widocznymi efektami odchudzania ale również smacznym i zdrowym jedzeniem każdego dnia.

Adres strony: cateringdietetyczny.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-15 • Szczegóły »

Anvita Gabinet Dietetyczny w Luboniu (Poznań)

W naszym gabinecie oferujemy porady dietetyczne zgodne z najnowszą wiedzą na temat żywienia człowieka. Mamy róznorodne programy dla chcących schudnąć, przytyć, wspomóc leczenie farmakologiczne poprzez odpowiednią dietę czy po prostu poprawić swoje nawyki żywieniowe. Oferujemy diety indywidulanie dobrane do trybu zycia, możliwości kulinarnych i finansowych, a także do preferencji smakowych i przede wszystkim stanu zdrowia. Nikt nie wychodzi z gabinetu z gotową dietą bowiem jej ułożenie zajmuje trochę czasu. Natomiast po kilku dniach otrzymuje się indywidulanie ułożony jadłospis, z wskazówkami co do przygotowania potraw i godzin ich spożywania. Jako pomoc w gubieniu kilogramów oferujemy spacery nordic walking pod okiem instruktora. Ta specjalna technika marszu pozwala na zgubienie ok. 400 kcal podczas jednego spaceru (około godziny). Spacery takie to znakomity sposób na spędzenie czasu z rodziną lub znajomymi na świeżym powietrzu.

Adres strony: udietetyka.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-18 • Szczegóły »

Dento Stomatolog Kraków

Zakres naszej działalności obejmuje protetykę. Oferujemy stomatologię zachowawczą, wypełnienia światłoutwardzalne, chemoutwardzalne, tymczasowe. DENTO jest gabinetem stomatologicznym z wieloletnim stażem. Mamy również bardzo dużą empatię i zrozumienie dla problemów Pacjenta, nie tylko zdrowotnych, ale też emocjonalnych związanych z wizytą u stomatologa. Zakres naszej działalności obejmuje stomatologię estetyczną. Korona akrylowa tymczasowa. Wybielanie zęba martwego. Zacementowanie sztyftu tytanowego. Fluoryzacja zębów preparatem ELMEX. Korona lub element mostu pełnoceramiczny Cyrkon. Usunięcie zęba ze znieczuleniem chirurgicznie. Wybielanie zębów nakładkowe OPALESCENCE. Usunięcie zęba jednokorzeniowego ze znieczuleniem. Porada stomatologiczna,przegląd jamy ustnej z leczeniem. Korona akrylowa tymczasowa. Leczenie nadwrażliwości zęba. Korona akrylowa tymczasowa. Zdjęcie cyfrowe RVG punktowe dla Pacjentów z innych gabinetów. Re-endo powtórne leczenie kanałowe. Usunięcie zęba wielkorzeniowego ze znieczuleniem.

Adres strony: www.dento.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-23 • Szczegóły »

Logostacja Logopeda Warszawa Białołęka (Tarchomin)

Witryna zawiera ofertę zajęć logopedycznych dla dzieci i młodzieży w Warszawie. Gabinet Logopedyczny Logostacja to miejsce na Białołęce (Tarchomin) w Warszawie, w którym zajmujemy się kompleksową diagnozą i terapią wszystkich wad wymowy, profilaktyką zaburzeń mowy, terapią zaburzeń mowy i komunikacji, a także terapią dysleksji. Wśród oferowanych usług są terapia logopedyczna, terapia dylalii, jąkania, zaburzeń mowy, dysgrafii, dysleksji. Wyposażenie gabinetu •Komputer stacjonarny z ekranem dotykowym wraz z profesjonalnym oprogramowaniem logopedycznym •Stymulator logopedyczny, w skład którego wchodzą- elektrostymulator, metronom, generator szumu i tonu krtaniowego, rezonator, wzmacniacz, wibrator, echo-rewerberator, relaksator. Są to urządzenia do pracy z osobami jąkającymi się, z niedosłyszącymi oraz przy usprawnianiu motoryki języka i terapii wad wymowy. •Specjalistyczne narzędzia logopedyczne: szpatułki, scraper do ćwiczeń, łopatki, głowice, wibrator, szczoteczki masujące do masażu języka, podniebienia, warg itp. •Narzędzia do pionizacji języka, do ćwiczeń mięśnia okrężnego warg. •Masażery służące do masażu twarzy, rąk. Programy do terapii logopedycznej m. in: •Program Multimedialna Rehabilitacja Mowy •Program – Logopedia •Programy Dysleksja Eduterapeutica do walki z dysleksją •Obszerny pakiet programów logopedycznych •Cyfrowy korektor mowy do usuwania jąkania, ćwiczenia płynności i zwalniania tempa mowy

Adres strony: logostacja.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-23 • Szczegóły »

Tabela kalorii - wszystkie tabele kalorii.

Każdy kto chce sprawdzić ile kalorii ma dany produkt znajdzie te informacje na www.kalorii-tabela.pl. Znajdują się tam tabele kalorii przez co można łatwo zbilansować własną dietę. Kalorii tabela to doskonała witryna pokazująca jak prawidłowo się odżywiać. Dzięki niej będziesz mógł sprawdzić ile białka jest np. w serze , mięsie czy piwie :) Każdy wie ,że piwo ma dużo kalorii a pierś z kurczaka dużo białka jednak każdy z nas zna jedynie wartość odżywczą jedynie kilku produktów. A w naszej bazie jest ich ponad 3200 dzięki czemu znajdziesz zestawienia kalorii bardzo wielu produktów spożywczych. Strona jest przeznaczona dla sportowców , osób chcących pozbyć się zbędnych kilogramów oraz dla ludzi chcących po prostu żyć zdrowo. Dlatego zapraszam do odwiedzenia najlepszego zestawienia tabel kalorii jaki tylko istnieje. tabele kalorii to najlepsza strona tego typu a baza jest wciąż powiększana.

Adres strony: kalorii-tabela.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-06 • Szczegóły »

Zdrowe odchudzanie - porady jak schudnąć

Porady jak schudnąć zdrowo i zgodnie z naturą. Jak zmienić styl życia na zdrowszy. Ćwiczenia na wszystkie partie ciała - brzuch, uda, jędrne pośladki oraz ćwiczenia pomagające pozbyć się cellulitu. Artykuły na różne tematy związane z odchudzaniem. Psychologiczne podejście do odchudzania. Jak się zmotywować i nie poddać na drodze do zgrabnego ciała i smukłej sylwetki. Przepisy na dietetyczne, zdrowe i smaczne potrawy. Kalkulatory pomagające obliczyć liczbę spalonych kalorii, kalkulator BMI informujący, czy powinno się schudnąć.

Adres strony: www.zdrowe-odchudzanie.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-08 • Szczegóły »

Centrum Kosmetologii Estetycznej Beauty&Wellness

Centrum Beauty&Wellness stworzyły dwie pasjonatki swojego zawodu - Grażyna i Sonia Skalec. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele specjalistycznych zabiegów ukierunkowanych na walkę z uporczywym trądzikiem, przebarwieniami i bliznami, rozszerzonymi naczynkami, zmarszczkami, a także cellulitem, otyłością brzuszną i puchnącymi nogami. Najbliższe jest nam holistyczne podejście do człowieka rodem z Dalekiego Wschodu, dlatego układamy indywidualne programy zabiegowe dla każdego klienta, które mają na celu kompleksową pielęgnację ukierunkowaną na określony problem. Specjalistyczne zabiegi kosmetyczne wspieramy zabiegami refleksologicznymi stóp lub twarzy, oraz odpowiednio dobraną suplementacją i kosmetykami do pielęgnacji domowej.

Adres strony: www.centrumbeauty.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-07-07 • Szczegóły »

Psychoterapia W RELACJI Warszawa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI działa na terenie Saskiej Kępy w Warszawie (Praga Południe). Zespół Ośrodka tworzą psychologowie i psychoterapeuci szkoleni w zintegrowanym podejściu do psychoterapii. Oferujemy profesjonalną psychoterapię indywidualną dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Zapraszamy osoby dorosłe, które mają poczucie, że napotykają trudności w radzeniu sobie z problemami życia codziennego, zawodowego czy w relacjach, np. z partnerem, dziećmi, współpracownikami. Zapraszamy również osoby cierpiące z powodu napięcia, lęków, czy obniżonego nastroju. Pracujemy z dziećmi i młodzieżą mającymi m.in. problemy związane ze szkołą, rówieśnikami, przeżywającymi trudności emocjonalne w związku z sytuacją rodzinną, mającymi obniżone poczucie własnej wartości. Osoby niepełnoletnie zapraszamy na pierwsze spotkanie razem z rodzicami. Rodzicom umożliwiamy uczestniczenie w niezależnych konsultacjach wychowawczych. W ofercie Ośrodka Psychoterapia W RELACJI znajduje się również coaching (po polsku i angielsku).

Adres strony: www.wrelacji.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-03 • Szczegóły »

Psychologiczne badania kierowców w Koninie.

Nasza pracownia oferuje okresowe i wstępne badania psychologiczne kierowców zawodowych, skierowanych przez policję lub pojazdów uprzywilejowanych oraz inne z zakresu psychologii pracy i psychologii przemysłowej w Koninie. Psychotesty dla operatorów ciężkich maszyn budowlanych i drogowych w Koninie. Pracownia znajduje się w samym centrum miasta przy ul. Spółdzielców 3, naprzeciwko kościoła św. Maksymiliana Kolbe. Zapewniam rzetelne przeprowadzone badanie z użyciem nowoczesnych metod, a także przyjazną atmosferę.

Adres strony: www.gtest.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-10 • Szczegóły »

Sprawdzone sposoby na zdrowie.

Strona prezentuje sprawdzone, przetestowane na mnie samej sposoby na utrzymanie zdrowia. Najszerszej opisane jest atopowe zapalenie skóry, nie brakuje jednak artykułów, które poruszają inne zagadnienia, takie jak chociażby dieta oczyszczająca, czy sucha skóra. Artykuły opisują objawy różnych schorzeń i sposoby ich leczenia. Sporo uwagi poświęca się także produktom, które mogą przysłużyć się naszemu organizmowi, takim jak olej z wiesiołka, ciecierzyca, czy siemię lniane. Wszystkie testowałam samodzielnie, każda opinia jest autorska.

Adres strony: www.nazdrowiesposob.com/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-17 • Szczegóły »

Rehabilitacja Kraków

Specjalistyczny ośrodek rehabilitacji i leczenia kręgosłupa Iris w Krakowie podejmuje się leczenia skomplikowanych schorzeń kręgosłupa. Leczymy bóle kręgosłupa odcinka lędźwiowego, krzyżowego, szyjnego i piersiowego. Stosujemy najnowsze dostępne medyczne metody leczenia. Zabiegi i ćwiczenia prowadzone są przez dyplomowanego fizjoterapeutę wyższej uczelni medycznej - Uniwersytetu Jagiellońskiego i AWF Kraków. W gabinecie przeprowadzamy również kompleksową rehabilitację narządów ruchu i korektę wad postawy.

Adres strony: rehabilitacja-iris.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-17 • Szczegóły »

Tobacoff - możesz rzucić palenie

O tym, że palenie szkodzi zdrowiu wiedzą już prawie wszyscy. Taką informację słyszą ze środków masowego przekazu, są informacje na paczkach z papierosami. Jedna strona jednak wiedzieć a druga żeby to rzucić. Z tym jest już dużo gorzej a może to poświadczyć ogromna ilość osób, które za sobą mają nieudane próby zakończenia walki z nałogiem. Dla wszystkich takich osób powstał Tobacoff - suplement diety, który zmienia smak spalanego papierosa. Dzięki niemu po prostu już nie masz chęci na wypalenie następnego. Jeżeli zadajesz sobie pytania: jak rzucić palenie lub też jak przestać palić - Tobacoff jest właściwą odpowiedzią jakiej potrzebujesz.

Adres strony: tobacoff.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-31 • Szczegóły »

Artrocol - skuteczny lek na stawy

Bolące stawy już niejednego twardziela pozbawiły chęci do jakichkolwiek działań. Nie ma się co dziwić. Przejmujący ból w stawach wywołany przez różne powody między innymi reumatyzm to przykra dolegliwość. Wtedy najchętniej byśmy stali nieruchomo bo każdy najmniejszy ruch powoduje ból. Co więc można zrobić by profilaktycznie wzmocnić działanie stawów? Odpowiedzią jest suplement diety Artrocol. Wzmacnia on stawy i powoduje, że w przyszłości ból będzie pojawiaj się rzadziej i nie będzie tak intensywny. Odtąd bolące stawy mogą przestać Ci dokuczać.

Adres strony: artrocol.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-31 • Szczegóły »

2KC - sposób na kaca

W temacie kaca najczęściej mówimy o leczeniu skutków. I nic w tym dziwnego bo poranek po suto zakrapianej imprezie to jedno wielkie poszukiwanie czegoś co uśmierzy ból głowy. Nie zawsze musi tak jednak być. Przecież można walczyć z kacem zanim on się pojawi czyli po prostu do niego nie dopuścić. A jest to wogóle możliwe? Dzięki suplementom diety 2KC kac może nie być już dla Ciebie problemem. reguluje on spalanie alkoholu a stosowany według zaleceń producenta w skuteczny sposób zmniejsza zatrucie alkoholem. Jeśli więc znasz objawy i skutki kaca to dzięki 2KC mogą one odejść w zapomnienie.

Adres strony: 2kc.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-31 • Szczegóły »

Najlepsze suplementry diety od Colfarmu

Dobroczynny wpływ ziół znany jest od wieków. Przecież natura jest najlepszą apteką dającą leki na różny schorzenia i dolegliwości. Przez wieki wiele osób trudniło się zbieraniem i suszeniem ziół tak by później mogli z tego inni korzystać. A jak jest dzisiaj? By skorzystać z zalet ziół wystarczy wyjść do apteki lub pobliskiego punktu handlowego. Okazuje się bowiem, że suplementy diety można znaleźć praktycznie3 wszędzie. A czym one są? W dużej mierze to właśnie wyciągi z ziół. Nie trzeba już dziś zbierać, suszyć i przygotowywać ziół. naturalną aptekę możesz mieć dzięki temu, że produkcja kontraktowa suplementów diety jest dziś naprawdę dobrze rozwinięta.

Adres strony: colfarm.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-31 • Szczegóły »

E-apteka Am24

Zastanawialiście się, czy bez wychodzenia z domu możecie dowiedzieć się, które leki bez recepty będą Wam najbardziej przydatne i przy okazji kupić je po atrakcyjnych cenach? W naszej aptece internetowej dokonacie tego bez problemu! E-apteka Am24 to nie tylko szeroki wybór tanich, łatwych do wyszukania leków, ale także fachowy serwis z pokaźnym zbiorem artykułów, ciekawostek i porad, z których zaczerpniecie dodatkowe informacje na temat tego, jak na co dzień zadbać o swoje zdrowie. Ponadto oferujemy Wam wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów, pomocne przy wyborze odpowiednich produktów leczniczych, ściśle dopasowanych do Waszych potrzeb. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z kompleksowych usług Am24!

Adres strony: www.am24.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-31 • Szczegóły »

Psychoterapia Kraków

Doświadczony psychoterapeuta Kamila Wierba zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty psychoterapeutycznej młodzież,dorosłych, dzieci oraz całe rodziny. Oferujemy pomoc w problemach takich jak: nerwice, stany depresyjne, kryzysy życiowe, konflikty w związkach, problemy rodzinne, poczuciu samotności, odczucia braku akceptacji oraz wielu innych problemach natury psychicznej, które spotykają nas w życiu . Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej i umówieniu się na wizytę w gabinecie w Krakowie.

Adres strony: psychoterapia-krakow.net.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-31 • Szczegóły »

Co zrobić żeby przytyć

Blog dla ludzi, którzy chcą przytyć mądrze. Chcesz zyskać dodatkowe kilogramy? Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak masz to zrobić? Ciągle coś Ci przeszkadza w osiągnięciu celu? Z odrobiną Twoich chęci i moimi poradami sprawimy, że w końcu zyskasz to na czym zależy Ci najbardziej. Tutaj postaram się pomóc w tym problemie. Proste i skuteczne rady w zakresie żywienia, produktów, suplementacji i ich stosowania. Dowiesz się co i jak masz zrobić aby przytyć. Przytyj mądrze, bez zbędnego tłuszczu.

Adres strony: www.przytyjemy.blogspot.com • Data dodania/aktualizacji: 2012-09-16 • Szczegóły »

Portal dla rodziców

Dziecko zmienia życie rodziców o 360 stopni. Często jednak szczęście, towarzyszące wiadomości o ciąży mąci niepokój. Czy jesteśmy gotowi na to maleństwo? Jak odnajdziemy się w nowej rzeczywistości? Z myślą o przyszłych mamusiach i tatusiach powstają portale w całości poświęcone ciąży i rodzicielstwie. Znajdziemy tu artykuły na temat zdrowia i wychowania dziecka, porady ekspertów, prezentacje najlepszych produktów dla dzieci oraz forum, na którym poczujemy się jak wśród dobrych znajomych. Nie polegaj wyłącznie na doświadczeniu swoich rodziców. Już dziś wejdź na stronę Dzidziusiowo.pl i przygotuj się do narodzin swego maluszka.

Adres strony: dzidziusiowo.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-10-16 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Angielski Wrocław

Angielski we Wrocławiu jest coraz popularniejsza dlatego szkoły językowe Wrocław oferują coraz szerszy wachlarz kursów językowych. W ofercie szkoły C...

Adres strony: www.cosmopolitan.edu.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-03 • Szczegóły »

Ogrodzenia Wrocław

Garden Spaw to zakład produkcyjno-usługowy spawalnictwa i ślusarstwa, który oferuje swoim klientom szeroki asortyment usług i ogrodzenia Wrocław. Posi...

Adres strony: gardenspaw.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-07-10 • Szczegóły »

Szkolenia bhp Wrocław

Wykonujemy obsługę bhp i p.poż. oraz szkolenia bhp Wrocław dla instytucji i przedsiębiorstw. Usługi, jakie oferujemy w zakresie bhp Wrocław to doradzt...

Adres strony: www.matuszek-bhp.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-12-26 • Szczegóły »

Noclegi Rzym

Szukasz taniego noclegu w Rzymie? Noclegi Rzym w najlepszej cenie tylko z nami! Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie będziesz mógł znaleźć na...

Adres strony: travelbedder.com • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-21 • Szczegóły »