Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Medycyna i zdrowie

Strony w kategorii: Medycyna i zdrowie

Zdrowa Czekolada Xocai

Witaj w świecie Czekolady Xocai! Produkty Czekoladowe firmy Xocai wytworzone są z nieprzetworzonego Kakao. Czekolada z naszego kakao stanowi znakomitą kombinacje Amazońskiej jagody Acai oraz jagód. Takie połączenie składników w czekoladzie, w ich naturalnym nieprzetworzonym stanie pozwoliło uzyskać nam ogromną moc antyoksydacyjną. Kakao to pożywienie o wielu naturalnych korzyściach dla Twojego zdrowia.Wykorzystanie zimno tłoczonego kakao oznacza, że nasza zdrowa czekolada Xocai zachowuje wszystkie zdrowotne właściwości.

Adres strony: www.czekoladaxocai.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-10-27 • Szczegóły »

Rozstępy w ciąży

Twoim wiecznym problemem są rozstępy jednakże nie wiesz w jaki sposób sobie z nimi poradzić? Używałaś już bardzo dużo specyfików lekarskich niemniej jednak żaden z nich nie pomógł Ci tak jak tego pragnęłaś? Jeśli wszystko się zgadza to w związku z tym mamy Tobie do zaoferowania coś rzeczywiście należytego. Odwiedź naszą stronę oraz znajdź dla siebie porządny krem niwelujący rozstępy w trakcie ciąży, dzięki jakiemu w końcu będziesz mogła sycić się znów z gładkiej skóry. Nie czekaj tylko już dziś przyjrzyj się jakie olejki, a także kremy na rozstępy są przez nas polecane.

Adres strony: www.mamamil.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-10 • Szczegóły »

Osteoporoza

Misją Centrum Diagnostyki i Leczenia Osteoporozy jest walka z osteoporozą oraz pomoc pacjentom dotkniętym i zagrożonym tą chorobą. Centrum to zarówno gabinet densytometryczny, w którym wykonywane są badania gęstości kości jak i działająca Poradnia Leczenia Osteoporozy. Specjalnie dla naszych pacjentów opracowujemy także 10-letnia ryzyko załamań. Densytometria jest badaniem gęstości masy mineralnej kości, dzięki któremu możemy zakwalifikować pacjenta do odpowiedniej grupy ryzyka, rozpoznać osteoporozę oraz monitorować postępy jej leczenia. W naszym ośrodku używamy nowoczesnego aparatu, amerykańskiej firmy Norland. Badanie wykonywane jest techniką rentgenowską nazywana DXA Dual-energy X-ray Absorbtiometry) w lokalizacji biodra i kręgosłupa lędźwiowego co stanowi tzw. „złoty standard”.

Adres strony: www.osteoporoza.med.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-10 • Szczegóły »

Jak przytyć?

Zastanawiasz się pewnie widząc moją stronę w internecie...Tak to nie żart. Jak przytyć? Z reguły wszędzie widzimy hasła typu Jak schudnąć? Jednak w rzeczywistości problem przybrania na wadze jest proporcjonalny do chudnięcia. Tak wiec przygotowaliśmy tę stronę z troską o tych którzy marzą przytyć kilka kilogramów. Stosując odpowiednią dla siebie metodę możemy przechytrzyć swój organizm i osiągnąć cel. Wszystko jest możliwe wystarczy tylko mocno chcieć i wytrwale stosować umieszczone na naszej stronie wskazówki. Zapraszamy na naszą stronę.

Adres strony: www.jaklatwoprzytyc.blogspot.com • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-11 • Szczegóły »

Gabinet urologiczny i USG

Na naszej stronie znajdziesz ofertę gabinetu urologicznego i proktologicznego w którym lekarze zajmują się diagnostyką chorób odbytu. Diagnostyka chorób proktologicznych obejmuje badanie podmiotowe tj. przeprowadzenie wywiadu, przedmiotowe - oglądanie okolicy odbytu i badanie palcem przez odbytnicę oraz badania dodatkowe, wśród których jedno z najważniejszych to przezodbytnicze badanie USG - bezinwazyjne, nie powoduje bólu badanie. Dzięki badaniom dowiesz się jaka dokładnie choroba powoduje ból i co jest przyczyną Twoich kłopotów zdrowotnych.

Adres strony: www.urologiausg.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-27 • Szczegóły »

Poradnia Osobista – Twój psycholog internetowy

Serwis Poradnia Osobista zaprasza na porady psychologiczne i sesje psychoterapeutyczne online. Do zalet takiej formy kontaktu należą: anonimowość, komfort przebywania we własnym domu, elastyczność czasowa, lepsza możliwość przełamania bariery skrępowania, a także niższa cena usługi aniżeli w realnym gabinecie. Zwracamy również uwagę, że emocje i zdrowie psychiczne człowieka są niezwykle delikatną materią. Wsparcie psychologiczne online - z racji swoich ograniczeń - może nie być wskazane w zaawansowanej depresji bądź chorób psychicznych. W przypadku takiej lub podobnej diagnozy, specjaliści Poradni Osobistej postarają się skierować użytkowników na adekwatne specjalistyczne leczenie, gdyż żadnego problemu nie można ignorować. Poradnia Osobista jest dość rozbudowanym serwisem. Prace techniczne trwały kilka miesięcy, co dało zadowalający efekt. Aktualnie pomoc oferuje tu troje cenionych specjalistów z zakresu psychologii i psychoterapii. W niedalekiej przyszłości twórcy projektu zamierzają zaprosić do współpracy kolejnych ekspertów. Poradnia ma się ponadto rozwijać o kolejne obszary, np. tak modny na Zachodzie life coaching, czyli spotkania z osobistym mentorem. Zapowiadane są również interesujące niespodzianki dla stałych i nowych klientów.

Adres strony: www.poradniaosobista.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-27 • Szczegóły »

Psychoterapia Wrocław

Być może odczuwasz lęk, który nagle ogarnia Twoje ciało tak mocno, że nie wiesz co zrobić? Być może jest tak, że czasami czujesz konieczność powtarzanie czynności, żeby zapanować nad lękiem. Jeżeli cierpisz z tego powodu zapraszamy Cię do naszego Gabinetu Psychoterapii Wrocław, gdzie nasi psycholodzy leczący nerwicę, pomogą odkryć CI źródło Twojego lęku i zrozumieć stosowane obrony przed tym lękiem. Psychoterapia Wrocław pozwala zrozumieć przyczyny zaburzeń nerwicowych oraz stanów lękowych, poprzez zastosowanie przez psychologa Wrocław psychoterapii analitycznej. Serdecznie zapraszamy.

Adres strony: www.psychoterapiawroclaw.com • Data dodania/aktualizacji: 2011-12-18 • Szczegóły »

Jak wreszcie przytyc?

Cześć, witam Cię serdecznie. Teraz gdy siedzisz wygodnie i czytasz ten tekst myślisz jak tu przybrać na wadze.. pewnie interesuje Cię Twój wygląd, jak bardzo chciałbyś szybko przytyć? poprawić swoją sylwetkę i zyskać kilka oczek w skali atrakcyjności u przeciwnej płci? Mówiono Ci, że jesteś za chudy, nie atrakcyjny.. jak bardzo chcesz to zmienić? Chodź do mnie, już teraz cieszę się, że będziemy mogli razem rozwiązać Twoje problemy. Pamiętaj, że to Ty jesteś odpowiedzialny za swoje życie więc.. podejmuj mądre decyzje. Pozdrawiam gorąco.

Adres strony: wreszcie-przytyc.blogspot.com/ • Data dodania/aktualizacji: 2011-12-28 • Szczegóły »

Fobia społeczna

Przedstawiam wszystkim stronę internetowa,która wszechstronnie pokazuje i opowiada o lęku przed ludźmi.Fobia społeczna jest obecnie mało znana.Choć wiele jest osób,które na nią zapada.Opisuję tu również różne metody walki z tą uporczywą chorobą,dzięki którym będziemy mogli uwolnić się od cierpienia,jakim jest niewątpliwie silny lęk.Dodatkowo na podstronie Różne umieściłem coś na poprawienie humoru,który u osoby z depresją jest bardzo zmienny.Mam nadzieję,że ta strona będzie bardzo pomocna dla osób cierpiących na tą przypadłość.

Adres strony: fobiaspoleczna.jimdo.com • Data dodania/aktualizacji: 2011-12-28 • Szczegóły »

Gotowane dania

Spożywając nasze gotowane potrawy, nie będziecie musieli co chwila wstępować na wagę. Przy odkrywaniu nowych przepisów kulinarnych mamy na uwadze przede wszystkim dobro naszych odbiorców. Podstawą naszych potraw są gotowane mięsa, ryby i warzywa. W obszernych tabelkach demonstrujemy zawartość kaloryczną wymyślonych potraw. Każde danie jest unikalne. Każda kaloria została policzona. Nie rezygnuj z tego co lubisz. Gotowane przysmaki mogą być jednocześnie zdrowe. Przejrzyj nasze przepisy kulinarne, a gwarantujemy Ci, że któregoś spróbujesz.

Adres strony: www.kulinarnawyspa.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-01-24 • Szczegóły »

Gabinet Psychoterapii Grażyna Tomecka-Lubińska

Jeżeli chcesz dokonać zmian w swoim życiu i potrzebujesz pomocy oraz wsparcia to zapraszam Cię do skorzystania z mojego doświadczenia zawodowego, osobistego i wiedzy specjalistycznej. Psychoterapią zajmuję się od kilku lat. Prowadzę prywatną praktykę terapeutyczną, współpracuję z wybitnymi superwizorami PIPI oraz z Wyższą Szkołą Edukacji Zdrowotnej I Nauk Społecznych w Łodzi, w której prowadzę zajęcia ze studentami. Posiadam również doświadczenie zawodowe w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi, niepełnosprawnymi intelektualnie i ruchowo, uzależnionymi, które nabyłam pracując w Centrum Pomocy Rodzinie. Swoją wiedzę w zakresie psychoterapii kształciłam i studiowałam w Polskim Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej i Integratywnej w Krakowie. Uzyskałam również dyplomy: Diagnozy Klinicznej DSM-IV-TR, Integratywnej Psychoterapii Depresji. Odbyłam wiele szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe z psychoterapii. Posiadam również wykształcenie uniwersyteckie z socjologii i psychologii. Ponadto posiadam kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie zawodowe medyczne.

Adres strony: www.psychoterapialegnica.eu/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-01-24 • Szczegóły »

Psychiatra Warszawa

Jeśli szukasz pomocy przy takich problemach jak różnego rodzaju zaburzenia zachowania, nerwica, depresja, zaburzenia emocji, zaburzenia psychotyczne, przewlekły stres, przemęczenie czy bezsenność to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Centrum Terapii Promitis to najlepsi psycholodzy, psychiatrzy oraz psychoterapeuci. Nasze nowe placówki w Warszawie i Krakowie są doskonale przystosowane do Państwa potrzeb. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalną i wszechstronną pomoc terapeutyczną dla młodych pacjentów z zespołem Aspergera, autyzmem i mózgowym porażenie dziecięcym. Założyliśmy też specjalistyczne przedszkola terapeutyczne dla dzieci z takimi zaburzeniami. Sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej. Zapraszamy

Adres strony: www.centrum-terapii.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-01-24 • Szczegóły »

Kosmetyczka Lublin

PADME Fryzjerstwo Kosmetyka zaprasza na zabiegi pielęgnacyjne i upiększające oraz stylizację włosów. Pielęgnacja w oparciu o profesjonalne preparaty odbywająca się w salonie kosmetycznym przynosi bardzo dobre rezultaty, gdyż odbywa się na preparatach zawierających substancje aktywne o intensywniejszym działaniu. Proponujemy zabiegi odmładzające, złuszczające i wygładzające zmarszczki w oparciu peelingi chemiczne oraz mechaniczne jak kawitacyjny czy mikrodermabrazja. Oferujemy makijaże w wersjach dziennej, wieczorowej czy ślubnej.

Adres strony: www.padmelublin.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-06 • Szczegóły »

Zapach Orchidei - TERAPIE HOLISTYCZNE Warszwa

Każdego dnia jesteśmy narażeni na stres. Nadmiar stresu zaburza równowagę w organizmie, powodując początkowo złe samopoczucie, ból głowy, karku czy pleców, a w dłuższej perspektywie poważne dolegliwości. Odpowiedzią są terapie holistyczne, które dzięki kompleksowemu oddziaływaniu na człowieka przywracają zaburzoną stresem homeostazę i motywują organizm do autoodnowy. Masaż hawajski Lomi Lomi Nui, aromaterapia i refleksoterapia istotnie poprawiają samopoczucie, usprawniają krążenie i przywracają swobodny przepływ energii w organizmie. Oddziałując na ciało wpływają także na ducha. Naturalne olejki dodatkowo pielęgnują i odżywiają skórę. Warto zadbać o swoje samopoczucie i zdrowie korzystając z profesjonalnej porady i właściwie dobranego zabiegu.

Adres strony: www.zapachorchidei.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-20 • Szczegóły »

Gabinet logopedyczny Kraków -terapia zaburzeń mowy

Komunikacja językowa konieczna jest do prawidłowych interakcji społecznych. Kiedy szwankuje zdolność prawidłowego porozumiewania się z pomocą może nadejść logopeda - osoba, która zapobiega zaburzeniom mowy, a w przypadku ich pojawienia się - diagnozuje i prowadzi terapię. Na stronie www.logopeda-krakow.pl znaleźć można informacje dotyczące norm językowych, wad wymowy i kształtowania kompetencji komunikacyjnej, jak również propozycje ćwiczeń i zabaw logopedycznych. Strona zawiera również ofertę gabinetu logopedycznego w Krakowie, mieszczącego się przy ul. Tumanowicza 7. Dla osób z afazją oferowany jest dojazd do domu, a dla wszystkich zainteresowanych - bezpłatna diagnoza.

Adres strony: www.logopeda-krakow.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-29 • Szczegóły »

Gabinety Logopedyczne

Gabinety logopedyczne to miejsce gdzie specjaliści w zakresie logopedii, pedagogiki specjalnej i neurologopedii prowadzą w formie zabawy zajęcia z dziećmi, które posiadają wady wymowy lub ich rozwój mowy jest nieprawidłowy oraz z osobami dorosłymi, którzy zmagają się z niepoprawną, niewyraźną bądź niepłynną wymową. Turnusy logopedyczne dla dzieci oraz szkolenia dla przyszłych logopedów. • wczesna interwencja logopedyczna (dzieci od 0 do 3 lat) • terapia opóźnionego rozwoju mowy (samoistnego i na tle różnorodnych uszkodzeń neurologicznych) • korekta wad artykulacyjnych • Jąkanie, zacinanie, zbyt szybkie tempo mowy • terapia zaburzeń mowy: - w autyzmie i zespole Aspergera - w chorobach genetycznych - w upośledzeniu umysłowym różnego stopnia - u dzieci i młodzieży z uszkodzeniami neurologicznymi (dysfazja, afazja) • logopedia artystyczna (ćwiczenia dykcji, prawidłowego oddechu i fonacji)

Adres strony: www.gabinetylogopedyczne.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-29 • Szczegóły »

Diety

Kropelki.pl to miejsce, w którym od kilku tygodni możliwe jest czytanie o przepisach kulinarnych dla diet odchudzających. Przepisów kucharskich w naszym zbiorze jest zaledwie kilkadziesiąt, ale codziennie ich liczba wzrasta! Przykładowy przepis z opisywanej strony to sałatka owocowa z jogurtem - zapoznaj się z nim szczególnie jeśli brakuje Ci kulinarnych pomysłów. Jeśli masz ciekawe kucharskie pomysły to możesz zaproponować nam jakieś przepisy lub nawet wrzucić je na naszą stronę, mając możliwość umieszczenia widocznej stopki autorskiej z odnośnikiem do np. wybranego blogu, reklamując się u naszych czytelników!

Adres strony: kropelki.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-04 • Szczegóły »

Masaż dla Pani Masaż dla Par

Jestem dyplomowanym i doświadczonym masażystą.Oferuję masaż w profesjonalnym salonie lub w innym dogodnym dla klienta miejscu. Dla osób żyjących w ciągłym stresie najodpowiedniejszą formę masażu stanowi masaż relaksacyjny. Prawidłowo wykonany masaż relaksacyjny pobudza skórę i mięśnie pacjenta (zmniejszając ich napięcie), przywraca prawidłowy rytm serca, jak również poprawia krążenie krwi. Do tej formy masażu stosuje się zazwyczaj wszelkiego rodzaju aromatyczne zapachy (świece, kadzidełka) oraz odprężającą muzykę. Spokojny i rytmicznie wykonany masaż niweluje stres oraz związane z nim dolegliwości typu: bóle głowy, pleców, jak również zaburzenia koncentracji, depresję, czy też ogólne wycieńczenie organizmu. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej www.masaz.urs.pl a zdecydowanych na masaż proszę o kontakt pod nr. tel. 508909200

Adres strony: www.newlife.urs.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-04 • Szczegóły »

Venus Concept Dystrybutor Freeze Swan

Zajmujemy się dystrubucją sprzętu firmy VENUS CONCEPT, która jest liderem w produkcji sprzętu do ujędrniania skóry i modelowania sylwetki. COHERENT POLSKA jest wyłącznym dystrybutorem urządzeń Venus Freeze i Venus Swan na terenie Polski. Posiadamy w ofercie także inne urządzenia do kosmetologii i dermatologii estetycznej. COHERENT POLSKA oferuje najbardziej skuteczny i profesjonalny sprzęt o światowej renomie. Venus Freeze, Venus Swan, Venus Concept, dystrybutor Venus Swan, Fale RF, dystrybutor Venus Freeze, Urządzenia do zabiegów medycyny estetycznej

Adres strony: www.venus-concept.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-29 • Szczegóły »

Cukrzyca a zdrowie

Cukrzyca nazywana jest często epidemią XXI wieku, warto więc poznać jej objawy, przyczyny oraz sposoby leczenia. W profilaktyce cukrzycy niezwykle istotna jest dieta. W naszym magazynie poruszamy właśnie kwestię zdrowego żywienia oraz ogólnie pojętego zdrowego trybu życia. Zajmujemy się sprawami istotnymi dla diabetyka patrząc przez pryzmat jego życia z chorobą, ale również sprawami człowieka zdrowego. Poruszamy zagadnienia związane bezpośrednio z chorobą (przyczyny choroby, objawy, cukrzyca typu 2) i jej konsekwencjami, ale również co bardzo ważne opisujemy świat i życie, wychodząc z założenia, że wszyscy nasi Czytelnicy to osoby ciekawe świata, otwarte na wiedzę nie tylko o chorobie i metodach radzenia sobnie z nią.

Adres strony: www.cukrzycaazdrowie.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-02 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Ogrodzenia Wrocław

Garden Spaw to zakład produkcyjno-usługowy spawalnictwa i ślusarstwa, który oferuje swoim klientom szeroki asortyment usług i ogrodzenia Wrocław. Posi...

Adres strony: gardenspaw.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-07-10 • Szczegóły »

Nauka pływania Wrocław

Szkoła pływania SwimFun we Wrocławiu to nauka pływania dla każdego i sposób na doskonalenie techniki pływackiej. W naszej szkole doświadczona kadra in...

Adres strony: www.swimfun.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-25 • Szczegóły »

Aga Clean - pranie dywanów i usługi porządkowe

Firma AgaClean z Wrocławia oferuje kompleksowe usługi związane ze sprzątaniem i utrzymywaniem czystości. Specjalizujemy się w praniu dywanów wykładzin...

Adres strony: www.pranie-dywanow-wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-04-06 • Szczegóły »

Salon kosmetyczny Wrocław

Salon kosmetyczny Wrocław Lesthetique to profesjonalny gabinet kosmetyczny, w którym zarówno Panie, jak i Panowie znajdą szereg zabiegów kosmetycznych...

Adres strony: www.lesthetique.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-19 • Szczegóły »