Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Kultura i sztuka

Strony w kategorii: Kultura i sztuka

Sound Import - E-MU, ESI, Auzentech, SM Pro Audio

Wyłączny importer urządzeń audio/MIDi i akcesoriów dla profesjonalnego tworzenia muzyki producentów takich jak E-MU Creative Professional, ESI, SM Pro Audio, Lynx Studio Technology, Auzentech. Oferujemy profesjonalne, najwyższej jakości urządzenia audio/midi do profesjonalnej obróbki, rejestracji i odtwarzania dźwięku. Oprócz kart dźwiękowych wyposażonych w zawodowe przetworniki o dynamice dochodzącej do 120dB (E-MU 1616m, 1212m PCIe, ESI Dr. DAC Prime, Lynx Studio Aurora, L22), z portami cyfrowymi Toslink oraz złączami MIDI, a także wejściami mikrofonowymi z fantomem +48V, oferujemy interfejsy MIDI na USB, a także klawiatury sterujące midi wraz z syntezatorem, syntezatory, przedwzmacniacze mikrofonowe, panele akustyczne (MicThing V2), mikrofony, przetworniki (Aurora 8, Aurora 16 FW firmy Lynx Studio Technology), ADAT, karty dla graczy i miłośników dźwięku przestrzennego w grach i filmach. Naszą ostatnią nowością jest karta E-MU 0204 USB, a także interfejs gitarowy-do-USB zamieniający dźięki głównie gitary, na MIDI - i2M firmy Sonuus.

Adres strony: www.soundimport.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-04-21 • Szczegóły »

Zespół Kameralny Ad Libitum

Zespół Kameralny "Ad libitum" powstał w 1999. Działa przy Bazylice Narodzenia NMP w Pszowie. Chór składa się w większości z absolwentów i studentów Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, śpiewaków reprezentacyjnego Chóru Uniwersytetu Śląskiego „Harmonia” w Cieszynie. Ciekawostką jest to, iż chórzyści mieszkają w rożnych miejscowościach, oddalonych nawet o kilkaset kilometrów: Katowice, Nowy Sącz, Racibórz, Wodzisław, Karwina. „Ad libitum” ma więc skład międzynarodowy Zespół „Ad libitum” znany jest z podejmowania różnorodnych, ciekawych wyzwań muzycznych np. oprawa nabożeństwa i wykonanie liturgii w rycie grekokatolickim, gregoriańskim, opracowania na chór muzyki rozrywkowej, przygotowywanie widowisk poetycko-muzycznych z udziałem chóru. Zespół posiada również w swoim repertuarze szereg form oratoryjno-kantatowych np. C. Orff „Carmina Burana”, G. Rossini “La Petite Messe Solennelle” A. Ramirez „Missa Criolla”, “Navidad Nuestra”, K. Penderecki “Pasja wg św. Łukasza”, W. A. Mozart „Msza C-dur Koronacyjna”, „Requiem”, J. Haydn “ Stworzenie świata”, A. Dvorak „ Stabat Mater” G. Verdi „ Requiem” i.in. Współpracował ze znanymi orkiestrami: np. Orkiestrą Państwowej Opery w Koszycach(Słowacja), Orkiestrą Filharmonii Ostrawskiej (Czechy), Filharmonią Zabrzańską, Filharmonią Białostocka. Zespół nagrał kilka programów dla PR i TV , a także 2 płyty. Chór Kameralny „Ad libitum” dzięki licznym koncertom na terenie całego kraju i za jego granicami stał się wizytówką nie tylko miasta Pszów i pszowskiej Bazyliki, ale przede wszystkim wysokiego poziomu kultury muzycznej całego Śląska.

Adres strony: adlibitum-pszow.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2011-05-17 • Szczegóły »

Klub kolacyjny 12 Krzeseł

Klub kolacyjny 12 Krzeseł jest pierwszym takim klubem w trójmieście. Jesteśmy pasjonatami dobrego jedzenie i potrafimy je przyrządzać na największym poziomie. Obiad czy kolacja, na pewno będą świetna atmosfera, doborowe towarzystwo i fenomenalne potrawy. Nie trzymamy się ściśle jakiejś konkretnej kuchni, choć nie ukrywamy, że najbardziej inspiruje nas francuska. Znajdziecie w klubie potrawy z całego świata. Pierwsza kolacja już niebawem. Szczegóły pojawią się na stronie. Przede wszystkim należy być głodnym i mieć doskonały humor!

Adres strony: www.12krzesel.com • Data dodania/aktualizacji: 2011-05-31 • Szczegóły »

farby artystyczne Warszawa

Zapraszamy do profesjonalnego sklepu internetowego zaopatrzenia artystów plastyków - maluje.pl. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek Winsor&Newtown, Snazaroo, Reeves. Posiadamy szeroką ofertę wysokiej jakości materiałów plastycznych. Artystyczne farby olejne, akrylowe, alkidowe, olejne wodorozcienczalne, pędzle do wszelkich technik malarskich, media do akwarelo, technik olejnych, akrylowych, werniksy, media strukturalne. Posiadamy w sprzedaży również profesjonalne, hipoalergiczne i łatwo zmywalne farby do malowania twarzy angielskiej firmy Snazaroo. Idealnie sprawdzą się w teatrze, na imprezach masowych oraz urodzinowych. Dla początkujących posiadamy produkty firmy Reeves, studyjne farby akrylowe, akwarelowe i olejne, zestawy kreatywne dla najmłodszych oraz dla hobbystów. Zapraszamy.

Adres strony: www.maluje.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-09-09 • Szczegóły »

Konrad Kucharski - Pianina i Fortepiany

Jeśli posiadacie Państwo pianino lub fortepian i uważacie, że wymaga strojenia, naprawy, lub chcecie przywrócić mu stan z przed 80 czy 100 laty to zapraszam do odwiedzenia mojej strony www.konradkucharski.pl Działam na terenie Warszawy i okolicy. Od 1989 roku zajmuję się strojeniem i naprawą pianin ifortepianów. Jestem członkiem "Stowarzyszenia Polskich Stroicieli Fortepianów" oraz międzynarodowego stowarzyszenia "Europiano". Uważam, że tylko sprawny technicznie instrument jest w stanie spełnić oczekiwania muzyka a nauka gry na pianinie staje się prawdziwą przyjemnością a nie walką z zacinającymi się klawiszami. Zapraszam na stronę.

Adres strony: www.konradkucharski.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-12-09 • Szczegóły »

Księgarnia internetowa Sfinks

W naszym asortymencie oferujemy szeroki zakres książek. oferta zawiera encyklopedie popularno-naukowe, książki religijne, kompendium wiedzy do gimnazjum czy też liceum, pomoce maturalne, języki obce (słowniki, rozmówki, słowniki multimedialne), literaturę dla dzieci (bajki, baśnie, encyklopedia dla dzieci) i inne. Ponadto oferujemy serie książek takie jak Literatura i Kontrowersje, Korespondencja Sztuk (Literatura i Architektura, Literatura i Muzyka, Literatura i Malarstwo) oraz m.in. książki o Katastrofie Smoleńskiej: Zginęli pod Smoleńskiem - książka omawia biografie ofiar, które zginęły 10. kwietnia 2010 roku wraz z Parą Prezydencką i druga nasza książka: Katastrofa Smoleńska, w której zebrano wszystkie obiektywne informacje na temat przyczyn i okoliczności tej tragedii. Nasza firma istnieje na rynku od 2000 roku i dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze dystrybucji zaufało nam już ponad kilkadziesiąt tysięcy klientów. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową książek. Jako jedyni na rynku oferujemy najkorzystniejsze warunki dostawy kurierskiej - darmowa przesyłka kurierska już od 125 zł! Serdecznie zapraszamy!

Adres strony: sfinks.info • Data dodania/aktualizacji: 2012-01-20 • Szczegóły »

Pokazy oraz warsztaty żonglerskie

Strona opisująca działalność polskiego żonglera Jerzego Kozłowskiego znanego między innymi w z występu w II edycji programu Mam Talent. Specjalizuje się on w występach oraz warsztatach z rożnych dziedzin żonglerki, takich jak żonglerka kontaktowa oraz klasyczna. Podczas pokazów stosuje między innymi różne rodzaje płonących kijów oraz innych rekwizytów. Posiada bardzo bogatą ofertę artystyczną oraz wieloletnie doświadczenie związane z występami na terenie całego kraju. Wspaniała choreografia w połączeniu z niecodziennymi umiejętnościami tworzą wspaniały niezapomniany pokaz.

Adres strony: www.soloart.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-09 • Szczegóły »

Exspace - Portal Designerów stoisk targowych

Exspace to portal w pełni poświęcony tematyce targowej (ekspozycyjnej, wystawienniczej). Na stronie można znaleźć wszelkie informacje związane z targami: wystawcy, projekty stoisk targowych, informacje o konkursach dla designerów stoisk targowych, wywiady z projektanatmi, artystami, galerie zdjęć nagradzanych stoisk wystawienniczych itd. Portal organizuje konkursy, w których może wziąć udział każdy (projektant, designer czy student) zainteresowany sztuką ekspozycyjną. Osoby najbardziej utalentowane z ciekawymi/wyjątkowymi pomysłami, dzięki wsparciu Exspace mogą zaistnieć w branży targowej. Strona tworzy nową jakość w branży targowej. Tutaj styka się kreatywność, pasja oraz ambicja. Bądź na bieżąco w temetyce targów: najciekawcze projekty/pomysły/realizacje wystaw z Polski i całego Świata, trendy z branży targowej, projektanci stoisk targowych, wystawcy, imprezy wystawiennicze.

Adres strony: www.exspace.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-20 • Szczegóły »

Szafarze Diecezji Gliwickiej

Portal internetowy Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej Diecezji Gliwickiej. Na naszych stronach Można znaleźć: Podstawowe informacje, przepisy, dokumenty, dotyczące posługi nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej w Diecezji Gliwickiej. Informacje odnośnie pielgrzymek, spotkań, wyjazdów. Ogłoszenia dotyczące naszej wspólnoty. Życiorys naszego patrona Świętego Tarsycjusza. Zamieściliśmy również stale aktualizowany spis w jakich godzinach odprawiane są Msze Święte w parafiach Diecezji Gliwickiej.

Adres strony: szafarze-gliwice.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-02 • Szczegóły »

Parafia Jana Chrzciciela Zabrze

Co chwila kluczowych wiadomości wyszukujemy na stronach internetowych. Uważam, że tyczy się to również życia religijnego. Zatem zapewne słusznym projektem będzie odświeżenie naszej strony parafialnej. Tak, aby były tam, stale najświeższe ogłoszenia parafialne, aktualności z życia naszej wspólnoty, oraz kluczowe informacje o naszej parafii wraz z galerią zdjęć. Najbardziej użyteczne zapewne będą ogłoszenia parafialne, tu zawsze będzie można stwierdzić, kiedy i w jakiej intencji będzie Msza Święta. Zapraszam do odwiedzenia strony.

Adres strony: janachrzciciela.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-04 • Szczegóły »

Jarosław Świącik – jswiacik – poezja, proza, foto

Strona autorska Jarosława Świącika. Poezja, proza, fotografia. Uwielbiam pisać, czytać, oglądać, słuchać... Po pierwszych wierszach Edwarda Stachury moje spojrzenie na pewne sprawy zmieniło się. Czytałem słowa, które opisywały moje przemyślenia precyzyjniej niż byłem tego świadomy. Zacząłem próbować. Po kilku latach opisywania rzeczywistości nauczyłem się przelewać myśli na papier własnym stylem. Na stronie internetowej znajdują się moje wiersze, opowiadania, krótkie teksty i zdjęcia. Ponadto kilka słów o tym, co mnie motywuje i dlaczego to robię. Staram się, aby w moich tekstach było coś prawdziwego – nie piszę dla znawców języka polskiego, niech każdy odczytuje te słowa po swojemu.

Adres strony: www.jswiacik.laitart.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-15 • Szczegóły »

Ksiegarnia wysyłkowa KsiazkiCzas

Ten typ sprzedaży - jaką jest księgarnia internetowa - jest możliwość oferowania kilkudziesięciu tysięcy tytułów wielu wydawnictw w jednym miejscu. Nasza księgarnia wysyłkowa oferuje bardzo bogaty wybór wielu wydawnictw poczynając od literatury pięknej poprzez ksiązki dla dzieci i młodzieży, poezję i albumy do komiksów, słowników i przewodników. Koniecznie sprawdź naszą ofertę. Stale dodajemy nowe pozycje tak aby każdy mógł znaleźć to co go najbardziej interesuje. Bezpośredni dostęp do wszystkich pozycji gwarantuje szybką i bezproblemową dostawę.

Adres strony: www.ksiazkiczas.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-27 • Szczegóły »

Dragon Swing - międzynarodowy festiwal lindy hop

Dragon Swing to pierwszy zorganizowany w Polsce międzynarodowy festiwal tańca Lindy Hop. Odbywa się on co roku w Krakowie. Podczas festiwalu można wziąć udział w warsztatach tanecznych z tańców swingowych oraz w imprezach tanecznych w stylu retro. Staramy się, aby zajęcia prowadzone były na jak najwyższym poziomie, a imprezy dzięki wyjątkowej atmosferze, na długo pozostały w pamięci uczestników. Większość imprez organizowanych w ramach festiwalu Dragon Swing odbywa się przy doskonałej jazzowej muzyce na żywo.

Adres strony: dragonswing.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-07-07 • Szczegóły »

Skup dzieł sztuki polskich artystów

Skupujemy obrazy polskich artystów. Malarstwo dawne i współczesne. Także artystów żyjących. Interesują nas takie nazwiska jak: Nowosielski, Duda-Gracz, Dwurnik, Kantor, Beksiński, Modzelewski, Mucha, Pągowska, Panek, Podsadecki, Rodziński, Sętowski, Sienicki, Skarżyński, Sroka, Starowieyski, Stern, Szancenbach, Maśluszczak, Mikulski, Kossak Jerzy, Kossak Wojciech, Kossak Juliusz, Batowski, Boznańska, Czyżewski, Filipkiewicz, Gibiński, Axentowicz, Malczewski, Wyczółkowski, Setkowicz, Karpiński, Nikifor i wielu innych

Adres strony: www.skup-obrazow.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-10 • Szczegóły »

Blog literacki oraz galeria prac decoupage

Blog literacki pisany przez uzdolnioną artystycznie dziewczynę, aktualnie znajduję się jedno duże opowiadanie (60 stron formatu A5 w PDF), początek kolejnego oraz galeria własnych prac decoupage. Ponadto można znaleźć ciekawe zdjęcie z przebiegu tworzenia wszystkich prac decoupage. W planach na najbliższą przyszłość jest napisanie kolejnego, krótkiego opowiadania oraz skończenie ostatniego. W miarę powstawania kolejnych ozdabianych szkatułek będą również wrzucane zdjęcia tworzonych przedmiotów i tutoriale jak ozdabiać przedmioty.

Adres strony: zakochanazlosnica.webatu.com • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-17 • Szczegóły »

Formacja Taneczna Hałas

Na stronie zawarte są informacje dotyczące działalności Formacji Tanecznej Hałas z Tarnowa Opolskiego. Znajdziesz tu najważniejsze wydarzenia z życia Zespołu, bieżące informacje oraz aktualności. Tutaj dowiesz się także kiedy odbywają się zajęcia taneczne w poszczególnych grupach wiekowych oraz Mini Formacjach wchodzących w skład Formacji Hałas. Tu poznasz także informacje na temat najważniejszych naszych osiągnięć w konkursach i zawodach w jakich braliśmy udział. Oczywiście strona zawiera także całą galerię zdjęć z występów ułożoną chronologicznie.

Adres strony: www.halasdance.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-09-15 • Szczegóły »

MOIA galeria autorskiej biżuterii ze srebra

Moia to internetowa galeria srebrnej biżuterii autorskiej. Na stronie znajduje się prezentacja różnorodnej artystycznej biżuterii srebrnej, która powstaje w kameralnej pracowni. Galeria jest na bieżąco poszerzana o nowe projekty. Wśród prac można znaleźć srebrne pierścionki, unikalne kolczyki, lniane naszyjniki łączone ze srebrem i kamieniami, biżuterię z kamieniami szlachetnymi i minerałami. Z praktycznego, krótkiego poradnika dowiesz się, jak dbać o biżuterię srebrną i nie tylko. Biżuteria Moia powstaje wyłącznie ze srebra najwyższych prób, poddanego ręcznej obróbce. Projekty Moia mają różny charakter; bywają klasyczne, w stylu retro, modernistyczne, wymyślne, eleganckie... łączy je jednak staranne ręczne wykonanie, zawsze nacechowane pasją i miłością do srebra.

Adres strony: www.moiabizuteria.eu • Data dodania/aktualizacji: 2012-11-13 • Szczegóły »

Gitarzysta klasyczny - wigilie firmowe, kolędy.

Gitarzysta grający na imprezach firmowych. Delikatny dźwięk gitary wprowadza podniosłą uroczystą atmosferę na Państwa bankiecie. Daje też możliwość rozmów gdyż subtelne brzmienie instrumentu nie rozprasza uwagi i nie przeszkadza. Gram imprezy typu eventy, bankiety wigilie firmowe. Styl gry to standardy jazzowe przeplatane muzyką hiszpańską trochę polskiego rocka oraz w okresie Świątecznym kolędy . Zawsze biorę własne nagłośnienie gdyż część wykonywanych przeze mnie utworów jest również z podkładem muzycznym. Dzięki temu nie ma monotonii grania tylko i wyłącznie na samej gitarze.

Adres strony: www.gitaraklasyczna.c0.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-11-19 • Szczegóły »

Fair Play Music Sp. z o.o. - najlepsza muzyka

Firma Fair Play Music proponuje Państwu możliwość publicznego odtwarzania muzyki bez konieczności uiszczania opłat dla ZAIKS, STOART, ZPAV, SAWP i innych organizacji! FAIR PLAY MUSIC - jesteśmy Spółką oferującą bazę utworów muzycznych do publicznego odtwarzania w Państwa Gabinecie, Salonie. Czy wiesz, że prowadząc działalność gospodarczą gdzie pojawia się klient nie wystarcza sam abonament radiowy? W Państwa Gabinecie, Salonie odtwarzając muzykę zgodnie z prawem polskim trzeba opłacać 3 organizacje - ZAIKS, który chroni prawa autorskie, ZPAV,który chroni prawa producenckie oraz STOART lub SAWP chroniące prawa wykonawcze. Z Nami nie musisz uiszczać tych opłat!!!

Adres strony: www.fairplaymusic.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-12-18 • Szczegóły »

Galeria na murze

Na stronie odenin.republika.pl przedstawiam moje obrazy malowane w wolnym czasie, które są moją przygodą z pędzlem i płótnem. Zapraszam do zapoznania się z moją twórczością. Jeśli choć jeden poruszy Państwa serce będzie to dla mnie największa nagroda. Podobają Ci się obrazy początkującego malarza, pasjonaty, chcesz zainwestować w piękno wnętrza twojego domu lub mieszkania nie banalnym pomysłem obrazu. Przejrzyj moją stronę internetową i wybierz coś najodpowiedniejszego dla siebie. Różnorodność obrazu jest drogą do poszukiwań. Tylko ze mną zyskasz, a nie stracisz. To jest tu.

Adres strony: odenin.republika.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-12-30 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Angielski Wrocław

Angielski we Wrocławiu jest coraz popularniejsza dlatego szkoły językowe Wrocław oferują coraz szerszy wachlarz kursów językowych. W ofercie szkoły C...

Adres strony: www.cosmopolitan.edu.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-03 • Szczegóły »

Firma sprzątająca Wrocław

Pranie dywanów Wrocław to usługa, którą nasza firma sprzątająca zajmuje się od początku swojego istnienia. Dlatego jesteśmy ekspertami w tej dziedzini...

Adres strony: www.aga-clean.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-04 • Szczegóły »

Hydraulik Wrocław

Potrzebny ci hydraulik Wrocław? Jestem hydraulikiem z wieloletnim stażem i oferuję kompleksowe usługi hydrauliczne oraz remonty i wykańczanie mieszkań...

Adres strony: www.hydraulikwroc.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-07 • Szczegóły »

Hodowle psów rasowych

Pierwszy w Polsce portal pozwalający na prezentację dokładnych informacji o hodowlach psów rasowych. W ramach portalu każdy hodowca otrzymuje indywidu...

Adres strony: www.hodowle-psow.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-09-04 • Szczegóły »