Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Strony w kategorii: Internet i komputery » Oprogramowanie

Norma PRO - KOMAKO

Jeśli jesteś kosztorysantem firmy z działu budowlanego zdajesz sobie sprawę na pewno jak fundamentalne jest staranne stworzenie odpowiedniego kosztorysu budowlanego. Łączy się to z rozległą i dość uciążliwą pracą, a nie gwarantuje 100 procent pewności, że to akurat wasz kosztorys wygra w przetargu. Nie otrzymasz od nas Instrukcji na wygraną, ale za to wskażemy rozwiązanie jak wydajniej wykorzystać czas przy tworzeniukreacji kosztorysu. Wystarczy stosowanie profesjonalnego oprogramowania kosztorysowego.

Adres strony: www.norma-pro.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-06-09 • Szczegóły »

Program do faktur

Darmowy, prosty program do wystawiania faktur przez internet, dzięki naszemu programowi w szybki i intuicyjny sposób wystawisz fakturę którą, możesz ją bezpośrednio wydrukować, zapisać jako pdf. Serwis posiada automatyczne przeliczanie kwot netto oraz brutto z uwzględnieniem różnego podatku VAT za pomocą podręcznego kalkulatora. Tworzenie listy kontrahentów, dodawanie produktów, automatyczny zapis swoich danych, możliwość dodania logo na fakturze, archiwum zapisanych faktur i inne ułatwienia dostępne są w naszym serwisie po zarejestrowaniu się. Zapraszamy.

Adres strony: faktura.egrupa.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-08-29 • Szczegóły »

Sekocenbud - KOMAKO

Sekocenbud jest bazą cenową udostępnianą na płycie CD pomocną przy sporządzaniu kosztorysów dla branży budowlanej. Doskonale współpracuje z oprogramowaniem do kosztorysowania z gamy Norma. Dzięki sposobności implementacji cennika do tych programów, pracownicy kosztorysowi mają łatwiejsze zadanie, gdyż nie ma już przymusu ich ręcznego przyklepywania. Sekocenbud kierowany jest w pierwszej kolejności do kosztorysantów, zleceniobiorców, oraz inwestorów, ale jego adresatami są również przedsiębiorstwa sporządzające i weryfikujące kosztorysy jak również wszyscy, którzy mają styczność z cenami projektu.

Adres strony: www.sekocenbud.programy-kosztorysowe.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-10-17 • Szczegóły »

Program do zarządzania dokumentacją ISO 9001

Oferujemy system komputerowy ISO Assist, wspomagający zarządzanie dokumentacją jakości zgodnie z ISO 9001. Oprogramowanie ISO Assist pozwala na: - proste zarządzanie dokumentacją jakości zgodnie z normami ISO, - obieg dokumentów, tworzenie, sprawdzanie i zatwierdzanie dokumentów, - zarządzanie uprawnieniami dostępu do dokumentów, - planowanie i dokumentowanie audytów, - dostęp do aktualnej dokumentacji systemowej, - ograniczenie ilości dokumentów papierowych, - wspomaganie pracy pełnomocników i audytorów systemu zarządzania jakością w firmie.

Adres strony: www.isoassist.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-03 • Szczegóły »

Oprogramowanie do kompelksowej obsługi firm

Oferowane przez nas oprogramowania to nowoczesna, wciąż usprawniana i aktualizowana rodzina programów Asystent. W jej skład wchodzą wszystkie moduły przydatne w prowadzeniu firmy, jak na przykład fakturowanie, CRM, czy zarządzanie magazynami. Drugą dziedziną którą się zajmujemy jest tworzenie profesjonalnych sklepów internetowych z indywidualną grafiką. Sprawdź Asystenta przez 30 dni za darmo podczas testu bez zobowiązań ani ukrytych opłat. Pamiętaj, dobre oprogramowanie może znacznie usprawnić pracę Twojej firmy, a Asystent to dobre rozwiązanie dla każdego biznesu.

Adres strony: vbs.com.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-15 • Szczegóły »

Asystent Faktura - sprawdź go przez 30 dni

Twoja firma poszukuje dobrego programu do faktur, a Ty gubisz się wśród mnogości propozycji? Nie kupuj kota w worku, sprawdź proponowanego przez nas Asystenta Faktura 2011. Jest to nowoczesne, wciąż usprawniane przez nasz zespół narzędzie służące - jak sama nazwa wskazuje - do wystawiania wszelkiego rodzaju faktur, rachunków czy paragonów. Staramy się aby nasz produkt łączył profesjonalizm z prostotą użytkowania, żeby każdy mógł na nim pracować. Przetestuj go przez 30 dni za darmo i bez żadnych zobowiązań, przekonaj się sam jak sprawdzi się w Twojej firmie.

Adres strony: program-do-fakturowania.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-15 • Szczegóły »

Formularze elektroniczne

System smartforms.pl umożliwia samodzielne tworzenie dowolnie skomplikowanych formularzy elektronicznych przy pomocy kreatora on-line. Nasz system umożliwia Ci szybkie i intuicyjne tworzenie i publikację formularzy elektronicznych on-line. Nie musisz znać języka HTML aby tworzyć nawet bardzo skomplikowane formularze elektroniczne! Twój formularz elektroniczny może zawierać pola warunkowe oraz samodzielnie przeprowadzać operacje matematyczne na zdefiniowanych polach. Cały proces tworzenia formularza jest przeprowadzany przy pomocy graficznego edytora działającego w przeglądarce internetowej. Automatyczne wydruki na oryginalnych wzorach Twoich dokumentów PDF! Generowanie wydruków danych na standardowych formularzach, które już posiadasz w formacie PDF nigdy nie było takie proste! Nie potrzebujesz sztabu programistów aby zapisywać dane z Twoich formularzy do plików PDF. Załaduj plik PDF do systemu, wskaż miejsca na szablonie do których mają trafiać dane z formularza i gotowe! Każdy formularz wygenerowany w systemie smartforms możesz umieścić na swojej stronie internetowej - wystraczy wkleić jedną linię kodu i gotowe! Dzięki formularzom elektronicznym w łatwy sposób możesz pozyskiwać i analizować dane od interesantów i klientów. Analiza danych z elektronicznych wersji formularzy zamówień Twoich produktów i usług pozwoli Ci na szybkie reagowanie na potrzeby Twoich klientów. smartforms.pl samodzielnie generuje wykresy i statystki na podstawie wprowadzonych danych.

Adres strony: smartforms.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-01-24 • Szczegóły »

Adad Solutions: sprzedaż oprogramowania dla firm

Działając na rynku oprogramowania od kilkunastu lat w pełni rozumiemy potrzeby naszych klientów, dzięki czemu stworzyliśmy bogatą ofertę rozwiązań informatycznych, w której znajdą Państwo zarówno autorskie programy jak i liderów rynku krajowego i zagranicznego. Oferujemy m.in. programy do kosztorysowania oraz pakiet System Symfonia niezbędny w każdym przedsiębiorstwie. Budując ofertę postawiliśmy na kompleksowość, bezpieczeństwo oraz jakość oferowanych narzędzi i usług. Firma Adad Solutions zajmuje się dystrybucją rozwiązań informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz usługami IT. Adad Solutions jest autoryzowanym przedstawicielem firm: Sage sp. z o.o. - producenta oprogramowania do zarządzania Forte, Symfonia, Symfonia start Athenasoft Sp. z o.o. - producenta rozwiązań dla budownictwa oraz programów kosztorysowych z rodziny Norma Dagma Sp. z o.o. - dystrybutora rozwiązań bezpieczeństwa IT: ESET, NETASQ

Adres strony: www.adadsolutions.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-29 • Szczegóły »

Aplikacje mobilne Android wykonujemy - YarMobile

Wykonujemy aplikacje mobilne Android na zamówienie. Specjalizujemy się w tym środowisku. Aplikacje rozrywkowe, biznesowe: B2B, B2C, SFA, WMS, multimedialne, mobilne wersje serwisów internetowych, gry... i każda, jaką tylko sobie wymarzysz. Również aplikacje webowe, bazy danych. Posiadamy doświadczenie w: tworzeniu różnorakich interfejsów, komunikacji z serwerem przez Internet, JSON i XML, wykorzystaniu wewnętrznej bazy danych w urządzeniu, obsłudze Bluetooth i urządzeń przenośnych, GPS, map, i innych. Sprawdź nasze portfolio, które wciąż rośnie. Wykonaliśmy m.in. dużą aplikację dla przedstawicieli handlowych i aplikację dla lekarzy. Najważniejszą jest dla nas jakość usług. Zapraszamy.

Adres strony: yarmobile.com • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-04 • Szczegóły »

Rezerwacja fryzjera

Morten.pl jest platformą wspomagającą zarządzanie gabinetami lekarskimi, salonami fryzjerskimi i kosmetycznymi, a także obiektami rekreacyjnymi i sportowymi. Prosty i intuicyjny program „szyty na miarę”. Projektując platformę Morten.pl – skoncentrowaliśmy się na możliwie największej elastyczności systemu, co umożliwia dostosowanie jej pod indywidualne potrzeby każdego gabinetu.Jest to pierwsze kompleksowe oprogramowanie, dzięki któremu można zarządzać kalendarzami pracowników, bez konieczności posiadania strony z dowolnego miejsca o każdej porze dnia i nocy.

Adres strony: www.morten.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-28 • Szczegóły »

Usługi informatyczne i wdrożeniowe

Firma marcinsky.pl zajmuje się tworzeniem oprogramowania dedykowanego, stron internetowych, sklepów internetowych oraz sprzedażą i wdrożeniami programów: Spasoft (oprogramowanie hotelarskie i ośrodków SPA), Kuracjusz - (oprogramowanie sanatoriów i uzdrowisk) i Optima (oprogramowanie księgowo-finansowe, kadrowe, handlowe). Dodatkowo firma zajmuje się obsługą informatyczną firm - stała opieka informatyczna, dostęp do najnowszych technologii,pomoc w sytuacji awaryjnej a także rozliczeniami i ofertami dla NFZ, pozycjonowaniem serwisów internetowych i reklamą w internecie.

Adres strony: marcinsky.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-01 • Szczegóły »

Nauka obsługi komputera / kurs komputerowy.

Nauka obsługi komputera dla osób starszych i młodszych od podstaw - wygodnie, w domu klienta, lub u mnie. Czy komputer był dla Ciebie tajemnicą i powiedziałeś sobie, że nigdy się nie nauczysz go obsługiwać? Nie potrafisz płynnie korzystać z Internetu, poczty email, programów biurowych? To ważne w obecnych czasach. Dlatego oferuję swoje usługi na bardzo przystępnych warunkach. Jestem z Chorzowa Batorego i mogę dojechać do okolicznych miejscowości. Szczegóły uzgodnię telefonicznie lub mailowo (s504@wp.pl). Nauczę Cię między innymi: - budowy komputera, podłączania urządzeń zewnętrznych, - systemu operacyjnego Windows, poruszania się w nim, - programów biurowych, pakietu Office, - Internetu i sprawnego korzystania z poczty mailowej, - co to są wirusy i złośliwe programy, oraz jak ich unikać, aby pracować bezpiecznie. Oferuje też usługi informatyczne - naprawa, diagnostyka, instalacja systemu, konserwacja i modernizacja sprzętu.

Adres strony: nauka-komputera.eu • Data dodania/aktualizacji: 2012-07-24 • Szczegóły »

Katalogowanie stron

Narzędzie SeoLight zostało stworzone dla przyspieszenia manualnego zgłaszania wpisów do wartościowych katalogów witryn www. Warte uwagi możliwości oferowanej dodawarki to między innymi automatyczne wypełnianie formularzy oraz zaznaczanie interesujących fraz na stronie (w celu szybkiego odnalezienia właściwej kategorii dla wpisu), automatyczne rejestrowanie do Presell Pages opartych na skrycie Wordpress, tworzenie tekstów z automatycznym wstawianiem synonimów itp. W cenę programu wliczona jest baza moderowanych katalogów i precli.

Adres strony: www.seolight.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-07-28 • Szczegóły »

Oprogramowanie antywirusowe

Sprzedaż oprogramowania antywirusowego dla firm. Atrakcyjne ceny dla wszystkich. Możliwość negocjacji cen, niezależnie od ilości zakupionego oprogramowania. Zapraszamy wszystkich!

Adres strony: itrescue24.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-15 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Pozycjonowanie i tworzenie stron Wrocław

Pozycjonowanie Wrocław to coraz popularniejsza usługa, która polega na promocji stron w Internecie w taki sposób, by wyszukiwały się one na jak najwyż...

Adres strony: www.rmt.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-07-28 • Szczegóły »

Obsługa informatyczna firm Wrocław

Obsługa informatyczna firm Wrocław to usługa, z której korzysta coraz więcej wrocławskich firm i instytucji. Świadczymy także serwis komputerowy dla f...

Adres strony: serwis-komputerowy.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-04-29 • Szczegóły »

Aga Clean - pranie dywanów i usługi porządkowe

Firma AgaClean z Wrocławia oferuje kompleksowe usługi związane ze sprzątaniem i utrzymywaniem czystości. Specjalizujemy się w praniu dywanów wykładzin...

Adres strony: www.pranie-dywanow-wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-04-06 • Szczegóły »

Hodowle psów rasowych

Pierwszy w Polsce portal pozwalający na prezentację dokładnych informacji o hodowlach psów rasowych. W ramach portalu każdy hodowca otrzymuje indywidu...

Adres strony: www.hodowle-psow.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-09-04 • Szczegóły »