Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Internet i komputery

Strony w kategorii: Internet i komputery

Fragmenty kultury masowej minionych lat

Przytaczamy fragmenty popkultury dawnych lat. Tematem strony stanowi przypomnienie odwiedzającym stronę powszechnie występujących elementów kultury masowej ubiegłej ery także podanie ciekawostek, jakie dawniej nie były tak dostępne jak dzisiaj. Stare przedmioty codziennego użytku lub muzyka z dawnych lat są w stanie pobudzić miłe wspomnienia w każdym. Dlatego warto wrócić do czasów kiedy nie było takich portali jak Facebook, NaszaKlasa lub Twitter i codzienne zajęcia wyglądały z grubsza inaczej. Zapraszamy do podróży w przeszłość oraz wspólnego dzielenia się wspomnieniami, jakie były dla Was ważne.

Adres strony: staredobreczasy.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-16 • Szczegóły »

linux-user linux dla wszystkich

Strona linux-user ma na celu promowanie systemów z rodziny Linux. W serwisie linux-user znajdziecie wiele ciekawostek ze świata Open Sourcen forum jak i wiki zawierające wiele opisów konfiguracji przeznaczonych zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników systemu Linux. W serwisie linux-user znajdziecie teksty oraz gotowe rozwiązania z takich dziedzin jak serwery (typu postfix, apach, nagios, samba i wiele innych), programowanie, rozwiązania dla początkujących opis różnych dystrybucji systemu Linux oraz wiele innych opisów typu "Jak zrobić w systemie Linux".

Adres strony: linux-user.eu • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-20 • Szczegóły »

Budowa i integracja systemów informatycznych

Firma RHSoft oferuje stworzenie systemu informatycznego na potrzeby każdej działalności dla małych i dużym przedsiębiorstw. Kluczem do sukcesu jest doświadczenie, które firma zdobyła w wielu udanych wdrożeniach oraz własne rozwiązania, tworzone i rozwijane z myślą o dynamicznym rozwoju rynku oraz innowacyjnym podejściu. W ramach usług RHSoft można znaleść m.in. outsourcing projektów, dzięki któremu można zlecić wykonanie całego zadania lub małej pojedynczej części. Każdy biznes i firma wymaga innego podejścia i rozwiązania problemu, dlatego RHS oferuje oprogramowanie na zamówienie. W myśl tej usługi można zlecić nam wykonanie narzędzia lub systemu, które ułatwi i pozytywnie wpłynie na pracę w Twojej firmie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, każdy problem jest dokładnie analizowany i rozwiązywany w sposób zgodny z założeniami klienta. Zapraszamy do kontaktu po wycenę.

Adres strony: www.rhsoft.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-27 • Szczegóły »

CHLODZENIE.NET - chłodzenie i wyciszanie

CHLODZENIE.NET to specjalistyczny portal komputerowy z praktycznymi testami, recenzjami, video recenzjami oraz ciekawymi informacjami przede wszystkim ze świata obudów komputerowych, coolerów i wentylatorów. Portal CHLODZENIE.NET tworzą wyłącznie aktywni użytkownicy rynku IT i uczestnicy wielu for tematycznych a zatem tworzą go osoby, naprawdę znające się na testowanym sprzęcie komputerowym. Prezentowana na łamach CHLODZENIE.NET treść poparta jest zatem praktycznym doświadczeniem a niektóre testy są wręcz unikalne w skali co najmniej europejskiej. CHLODZENIE.NET to obowiązkowa pozycja dla każdego pasjonata chłodzenia i wyciszania komputerów PC.

Adres strony: chlodzenie.net/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-07-07 • Szczegóły »

BESTPCINFO.PL - newsy, poradniki, recenzje, testy

Portal BESTPCINFO.PL to przede wszystkim unikalne testy i recenzje sprzętu komputerowego oraz bieżace informacje ze świata komputerów (przede wszystkim z tematyki obudów komputerowych, kart graficznych, coolerów i gier). Portal BESTPCINFO.PL tworzą aktywni uczestnicy rynku IT i testerzy znający się na sprzęcie komputerowym i oprogramowaniu. Prezentowana tutaj treść poparta jest zatem tak cenionym przez wszystkich użytkowników doświadczeniem. Portal BESTPCINFO.PL to po prostu obowiązkowa pozycja dla każdego czytelnika poszukującego rzetelnych newsów, praktycznych testów sprzętu komputerowo oraz unikalnych prywatnych recenzji gier.

Adres strony: www.bestpcinfo.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-07-07 • Szczegóły »

VESPA - Projektowanie stron internetowych Poznań

VESPA studio graficzne to mała firma oferująca bogaty wachlarz usług reklamowych. W naszej ofercie m.in.: graficzne przygotowanie materiałów do druku (wizytówki, listowniki, katalogi), kreowanie wizerunku firm, tworzenie stron WWW, druk cyfrowy. Nasze prace cechuje oryginalność, indywidualne podejście do zagadnienia i pomysłowość. Stawiamy na najwyższą jakość przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnych cen. Realizacją zamówień oraz znajdowaniem klientów, korespondencją zajmuje się uzdolniony grafik, będący zarazem właścicielem firmy. Dla naszych Klientów oznacza to wymierne korzyści w postaci ograniczenia cen usług oraz gwarancji najwyższej jakości usług. Przecież na dobrym wizerunku firmy najbardziej zależy jej szefowi. Każde zlecenie wykonywane jest przez wykształconego grafika. Chociaż nie zatrudniamy sztabu ludzi to jednak prowadzimy współpracę z najlepszymi firmami i specjalistami w Polsce: od niesamowicie uzdolnionych koderów, przez copywriterów a na drukarniach offsetowych skończywszy. Współpracujemy z firmami z całej Polski, (głównie Szamotuły, Wronki, Kiekrz, Pniewy, Poznań). Jeżeli szukasz agencji reklamowej, która poskłada graficznie i wydrukuje ulotki, foldery, stworzy całościową identyfikację wizualną, nowe logo, stronę www albo też wydrukuje baner reklamowy - prosimy odwiedzić www.VESPA-design.pl!

Adres strony: vespa-design.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-07-24 • Szczegóły »

Nauka obsługi komputera / kurs komputerowy.

Nauka obsługi komputera dla osób starszych i młodszych od podstaw - wygodnie, w domu klienta, lub u mnie. Czy komputer był dla Ciebie tajemnicą i powiedziałeś sobie, że nigdy się nie nauczysz go obsługiwać? Nie potrafisz płynnie korzystać z Internetu, poczty email, programów biurowych? To ważne w obecnych czasach. Dlatego oferuję swoje usługi na bardzo przystępnych warunkach. Jestem z Chorzowa Batorego i mogę dojechać do okolicznych miejscowości. Szczegóły uzgodnię telefonicznie lub mailowo (s504@wp.pl). Nauczę Cię między innymi: - budowy komputera, podłączania urządzeń zewnętrznych, - systemu operacyjnego Windows, poruszania się w nim, - programów biurowych, pakietu Office, - Internetu i sprawnego korzystania z poczty mailowej, - co to są wirusy i złośliwe programy, oraz jak ich unikać, aby pracować bezpiecznie. Oferuje też usługi informatyczne - naprawa, diagnostyka, instalacja systemu, konserwacja i modernizacja sprzętu.

Adres strony: nauka-komputera.eu • Data dodania/aktualizacji: 2012-07-24 • Szczegóły »

Cytadela PBF

Cytadela to PBF science fiction osadzony w realiach znanych z serii najlepszego action rpg - Mass Effect. Masz okazję stworzyć swojego unikalnego bohatera, którego później poprowadzisz przez wir galaktycznych wydarzeń. Wszystkie szczegóły, od rasy, przez status społeczny i zawód, po ubiór i kolor pancerza, ustalasz sam, kierując się własną wyobraźnią. Zbadaj interesujące miejsca, poznaj intrygujące postaci, dokonuj wyborów, jakie okryją Cię chwałą, bądź sprawią, że zostaniesz znienawidzony. Walcz i dąż do wyznaczonych sobie celów! Ciesz się rozrywką, jaką daje nam Droga Mleczna w XXII wieku!

Adres strony: cytadela.eu • Data dodania/aktualizacji: 2012-07-24 • Szczegóły »

Strony www Lubań

Firma Mediaskot.pl zajmuje się tworzeniem oraz pozycjonowaniem stron internetowych. Misją firmy jest projektowanie stron www użytecznych i praktycznych, prostych w obsłudze i nawigacji. Mediaskot.pl kieruje swoje usługi przede wszystkim do firm, które chcą zaistnieć w sieci. Tworzenie stron www , pozycjonowanie i hosting stron internetowych. Firma projektuje strony dla Małych iŚrednich firm z regionu dolnegośląska. Działalność firmy skupia się na realizacji prostych i zarazem funkcjonalnych stron www dostosowanych cenowo do małych firm.

Adres strony: www.mediaskot.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-07-28 • Szczegóły »

Katalogowanie stron

Narzędzie SeoLight zostało stworzone dla przyspieszenia manualnego zgłaszania wpisów do wartościowych katalogów witryn www. Warte uwagi możliwości oferowanej dodawarki to między innymi automatyczne wypełnianie formularzy oraz zaznaczanie interesujących fraz na stronie (w celu szybkiego odnalezienia właściwej kategorii dla wpisu), automatyczne rejestrowanie do Presell Pages opartych na skrycie Wordpress, tworzenie tekstów z automatycznym wstawianiem synonimów itp. W cenę programu wliczona jest baza moderowanych katalogów i precli.

Adres strony: www.seolight.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-07-28 • Szczegóły »

Caliber Solutions Spółka z o.o. - Oprogramowanie

Caliber Solutions Spółka z o.o. to firma programistyczna działająca na rynku ogólnoświatowym od 2009 roku. Do chwili obecnej wyspecjalizowaliśmy się w wytwarzaniu oprogramowania RIA, czyli tzw. bogatych aplikacji internetowych. Specjalizujemy się w technologi Adobe Flex / Hibernate / LCDS / FMS / AMFPHP. Programuje również w takich językach jak JAVA, Delphi, C#, Perl. Projektujemy i optymalizujemy bazy danych na takich systemach jak PostgreSQL, MySQL, Oracle. Prowadzimy serwis sprzętu komputerowego, naprawiamy notebooki, wymieniamy matryce. Posiadamy zamienne części komputerowe.

Adres strony: caliber-solutions.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-06 • Szczegóły »

Darmowy MMORPG

Serwis o grach MMORPG.Prezentuję tutaj ciekawe spojrzenia na ten gatunek gier. Poruszam również aspekty, które chociaż nie są ściśle związane z MMORPG, ale rzucają nowe światło na problemy graczy. Na blogu można również znaleźć ciekawe sposoby zarabiania na grach mmorpg, a także pobrać specjalny poradnik o grach MMO. Blog jest doskonałym miejscem dla wszystkich graczy oraz internautów, szukających dodatkowych wiadomości na temat MMORPG. To znakomite miejsce dla wszystkich zapaleńców darmowych gier MMO.

Adres strony: darmowy-mmorpg.waw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-14 • Szczegóły »

Oprogramowanie antywirusowe

Sprzedaż oprogramowania antywirusowego dla firm. Atrakcyjne ceny dla wszystkich. Możliwość negocjacji cen, niezależnie od ilości zakupionego oprogramowania. Zapraszamy wszystkich!

Adres strony: itrescue24.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-15 • Szczegóły »

Serwery IBM

Silpol sp. z o.o. to nie tylko outsourcingowa obsługa firm, posiadająca ponad 10-letnie doświadczenie w branży IT, ale również dostawca sprzętu komputerowego. Dostarczamy komputery stacjonarne, laptopy, serwery IBM oraz oprogramowanie niezbędne do wykonywania prac biurowych na komputerze. Ponadto jesteśmy autoryzowanym serwisem Lenovo. Naprawy wykonywane są na bieżąco, w siedzibie firmy, w okolicach Poznania. Wszystkie firmy zainteresowane naszymi usługami informatycznymi dla firm zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

Adres strony: www.silpol.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-16 • Szczegóły »

Profesjonalne Projektowanie stron www - Resite.pl

Firma Resite zajmuje się profesjonalnym projektowaniem stron internetowych. W portfolio ma wiele stron klientów indywidualnych, firm, a także portale społecznościowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy. Nasi pracownicy zapewniają profesjonalną obsługę. Strony internetowe tworzymy opierając się na autorskim systemie zarządzania treścią (ReCMS), dzięki któremu sami Państwo decydujecie o informacjach znajdujących się na Państwa stronie. W swojej ofercie mamy także liczne promocje i okazje. Zapraszamy.

Adres strony: resite.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-16 • Szczegóły »

Strony www Wrocław

Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych oraz sklepów i portali. Mieścimy się na terenie Wrocławia ale realizujemy zlecenia z całego kraju. Zajmujemy się również pozycjonowaniem stron internetowych. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu systemów informatycznych oraz odpowiednie kwalifikacje. Zadowolenie klienta to dla nas priorytet, który przekłada się na jakoś wykonanych projektów i późniejszą współpracę. Chętnie pomagamy i wspieramy naszych klientów oraz osoby zainteresowane współpracą z nami.

Adres strony: web4d.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-16 • Szczegóły »

mskupin.pl - Blog, tworzenie stron www, IT, php

Tworzenie stron WWW. Michał Skupin - na stronie najświeższe projekty stron WWW, portfolio oraz blog. Blog o tematyce informatycznej. Poza tym porady prawne, odszkodowania, recenzje gier oraz programów. Znajdziesz tutaj wiele pism. Między innymi: odwołanie od decyzji ubezpieczyciela, pismo do Rzecznika Ubezpieczonych oraz Komisji Nadzoru Finansowego. Na moim blogu znajdziesz także informacje dotyczące serwisu sprzętu komputerowego, informacje dotyczące certyfikatów Microsoftu oraz porady dotyczące Windows Server.

Adres strony: www.mskupin.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-17 • Szczegóły »

Strony internetowe dla Radomska i Częstochowy

Oferuję tworzenie stron internetowych dla firm z Radomska i Częstochowy (dla firm spoza regionu również, ale nie spotkamy się wtedy osobiście). Projektowane przeze mnie strony www będą zoptymalizowane pod wyszukiwarki internetowe tak, aby dobrze się pozycjonowały i dzięki temu przyciągały do Państwa firmy nowych klientów. Posiadam duże doświadczenie - projektowałem strony internetowe nie tylko dla firm z Radomska czy Częstochowy, ale też dla firm z całego kraju jak również spoza jego granic. Jeśli zdecydują się Państwo nawiązać współpracę, będę podpowiadał co warto umieścić na stronie, jakie rozwiązania zastosować, o czym warto pisać, jak warto ją reklamować - nie tylko w internecie, ale i poza nim. Zapraszam do współpracy - wystarczy zadzwonić lub napisać e-mail lub wiadomość na GG.

Adres strony: krawczykowski.net.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-17 • Szczegóły »

Tanie pozycjonowanie stron z split-media.pl

Pozycjonowanie stron to bardzo skuteczna promocja stron internetowych w sieci. Nasza firma zajmuje się pozycjonowaniem od lat dzięki czemu nasze techniki pozycjonerskie są skuteczne i dają efekty. Nasza firma także zajmuje się projektowaniem oraz tworzeniem stron internetowych. Dzięki czemu strona jest doskonale przystosowana do dalszych zabiegów pozycjonowania. Niezwykle ważna jest także optymalizacja strony, czym nasza firma także się zajmuje. Już dziś sprawdź naszą ofertę i nie zwlekaj podczas gdy konkurencja nie śpi.

Adres strony: www.split-media.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-21 • Szczegóły »

Pogotowie Komputerowe e-neron Warszawa

Jesteśmy zespołem informatyków z Warszawy z różnorodnym doświadczeniem zawodowym. Pogotowie Komputerowe zajmuję się naprawą komputerów i ich optymalizacją (diagnostyką stacji roboczych i ich naprawą), instalacją i konfiguracją systemów operacyjnych, sterowników, oprogramowania. Usuwamy wirusy i szkodliwe oprogramowanie. Konfigurujemy łącza internetowe (przewodowe i bezprzewodowe). Odzyskujemy dane po ich usunięciu, bądź awarii twardego dysku. Grupa zajmuję się również projektowaniem i wykonywaniem stron internetowych.

Adres strony: e-neron.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-28 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Angielski Wrocław

Angielski we Wrocławiu jest coraz popularniejsza dlatego szkoły językowe Wrocław oferują coraz szerszy wachlarz kursów językowych. W ofercie szkoły C...

Adres strony: www.cosmopolitan.edu.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-03 • Szczegóły »

Makijaż permanentny Wrocław

Studio Rosa oferuje we Wrocławiu makijaż permanentny oczu, brwi i oczu, który ostatnio spotyka się z coraz większym zainteresowaniem wrocławianek...

Adres strony: www.makijazpermanentny-rosa.com • Data dodania/aktualizacji: 2013-03-20 • Szczegóły »

Nauka pływania Wrocław

Szkoła pływania SwimFun we Wrocławiu to nauka pływania dla każdego i sposób na doskonalenie techniki pływackiej. W naszej szkole doświadczona kadra in...

Adres strony: www.swimfun.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-25 • Szczegóły »

Aga Clean - pranie dywanów i usługi porządkowe

Firma AgaClean z Wrocławia oferuje kompleksowe usługi związane ze sprzątaniem i utrzymywaniem czystości. Specjalizujemy się w praniu dywanów wykładzin...

Adres strony: www.pranie-dywanow-wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-04-06 • Szczegóły »