Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Internet i komputery

Strony w kategorii: Internet i komputery

Darmowy katalog stron Caprica

Bezpłatny katalog stron internetowych Caprica pozwala na opublikowanie strony internetowej lub portalu do trzech kategorii tematycznych, przy czym pierwsza z nich jest kategorią główną, a pozostałe - kategoriami uzupełniającymi. Nasz bezpłatny katalog stron daje możliwość wprowadzanie stron w trzech kategoriach tematycznych, przy czym internauta ma możliwość proponowania nowych podkategorii, jeżeli nie wyszuka w katalogu kategorii odpowiadającej tematyce jego strony internetowej. Bezpłatny katalog stron www Caprica jest katalogiem moderowanym - każdy opis strony i strona www są gruntownie weryfikowane przez naszego współpracownika przed wprowadzeniem pod względem zgodności z regulaminem katalogu i pod względem zdatności wpisu dla Internautów. Dodawanie strony do bezpłatny katalog stron internetowych Caprica jest jedną z głównych metod promocji strony www w necie. Zapraszamy wszystkich właścicieli stron do publikowania wpisów do bezpłatny katalog stron internetowych Caprica. Czas potrzebny do przeglądania zgłoszonej strony internetowej do bezpłatny katalog stron Caprica zazwyczaj nie przekracza dwie doby, aczkolwiek może zostać przedłużony ze względu na bardzo dużą liczbę wpisów. Za opublikowanie wpisu w bezpłatny katalog stron www Caprica nie są brane żadne opłaty, a Internauta nie musi wklejać na swojej stronie linka do naszego katalogu.

Adres strony: www.caprica.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-29 • Szczegóły »

Marketing SMS

Narzędzia mobile są coraz chętniej wykorzystywane w celu promocji i reklamy przedsiębiorstw, marek i instytucji. Blog o wysyłce SMS zajmuje się właśnie jednym z nich - krótkimi wiadomościami tekstowymi. Na witrynie publikowane są materiały związane z tematem efektywności i skuteczności SMS marketingu. Są to zarówno materiały poradnikowe, jak i analizy przypadków, próby spojrzenia na branże mobilną właśnie od strony osoby odpowiedzialnej za promocję i reklamę marki, firmy czy instytucji. Materiały w witrynie są dostępne nieodpłatnie, bez rejestracji.

Adres strony: www.wysylkasms.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-04 • Szczegóły »

Aplikacje mobilne Android wykonujemy - YarMobile

Wykonujemy aplikacje mobilne Android na zamówienie. Specjalizujemy się w tym środowisku. Aplikacje rozrywkowe, biznesowe: B2B, B2C, SFA, WMS, multimedialne, mobilne wersje serwisów internetowych, gry... i każda, jaką tylko sobie wymarzysz. Również aplikacje webowe, bazy danych. Posiadamy doświadczenie w: tworzeniu różnorakich interfejsów, komunikacji z serwerem przez Internet, JSON i XML, wykorzystaniu wewnętrznej bazy danych w urządzeniu, obsłudze Bluetooth i urządzeń przenośnych, GPS, map, i innych. Sprawdź nasze portfolio, które wciąż rośnie. Wykonaliśmy m.in. dużą aplikację dla przedstawicieli handlowych i aplikację dla lekarzy. Najważniejszą jest dla nas jakość usług. Zapraszamy.

Adres strony: yarmobile.com • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-04 • Szczegóły »

agencja reklamowa poznań

Co zrobić aby zostać numerem jeden w wyszukiwarkach? Na pewno przede wszystkim stworzyć atrakcyjną stronę internetową. Następnie trzeba się zająć pozycjonowaniem takiej strony. Jednak wszelkie tego typu działania, wykonywana przez amatora mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc, dlatego warto zgłosić się do specjalistów, którzy doskonale wiedzą co należy zrobić i na co zwrócić szczególną uwagę, aby strona wybiła się w wyszukiwarce i zapewniła firmie jak najlepszą reklamę przy jak najniższych kosztach kampanii reklamowej.

Adres strony: www.oneai.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-11 • Szczegóły »

strony www Szczecin - tworzenie i pozycjonowanie

Zajmujemy się profesjonalnie promowaniem stron internetowych naszego klienta. Za każdym razem staramy się dołożyć wszelkich starań, aby każdy nowy projekt poprzedzić szczegółową analizą otoczenia marketingowego firmy naszego klienta, aby skutecznie dobrać narzędzia uzyskania przewagi nad bezpośrednią konkurencją i zoptymalizować wydatki na reklamę internetową. Posiadamy w ofercie tzw. pakiety, gdzie klient może wykupić prawa do używania witryny zaprojektowanej i wykonanej bezpłatnie. Jest to wygodna i nie wymagająca dużych nakładów forma rozpoczęcia przygody z internetem.

Adres strony: www.dobrastronabiznesu.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-28 • Szczegóły »

Grupon i kupony w jednym miejscu - Scoupon.pl

Portal Scoupon.pl to prawdopodobnie jedna z najlepszych, wygodnych i funkcjonalnych stron, która mieści tysiące rabatów i zniżek wyświetlanych na kilkudziesięciu serwisach zakupów grupowych. To także agregator umożliwiający wyszkukanie i kupienie atrakcyjnego kuponu z przeceną na grupowe zakupy w Polsce. Serwis pokazuje najlepsze rozwiązania i funkcjonalności, które czynią go jednym z liderów wśród konkurentów. Warte zauważenia są: wyszukiwarka ofert czy spersonalizowany newsletter i możliwość kontaktu telefonicznego w celu pomocy w zakupieniu zniżki. Promocje są ułożone w wiele kategorii z wielu największych miast Polski i mniejszych miejscowości, w których należy wykorzystać daną usługę lub zakupić prodkt. Portal rozwija się w bardzo szybkim tempie. Hasłem przewodnim jest: Zgarniamy okazje! Dla Ciebie! Za darmo!

Adres strony: www.scoupon.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-28 • Szczegóły »

Rezerwacja fryzjera

Morten.pl jest platformą wspomagającą zarządzanie gabinetami lekarskimi, salonami fryzjerskimi i kosmetycznymi, a także obiektami rekreacyjnymi i sportowymi. Prosty i intuicyjny program „szyty na miarę”. Projektując platformę Morten.pl – skoncentrowaliśmy się na możliwie największej elastyczności systemu, co umożliwia dostosowanie jej pod indywidualne potrzeby każdego gabinetu.Jest to pierwsze kompleksowe oprogramowanie, dzięki któremu można zarządzać kalendarzami pracowników, bez konieczności posiadania strony z dowolnego miejsca o każdej porze dnia i nocy.

Adres strony: www.morten.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-28 • Szczegóły »

Baza Firm w Polsce

Regionalny Rejestr firm to idealna baza witryn www firm i osób prywatnych. Ten spis stron internetowych jest dobrym sposobem na spopularyzowanie swojego firmowego czy prywatnego portalu www. Nasz katalog jest specjalnie zoptymalizowany pod wyszukiwarki internetowe takie jak np. Yahoo, wszystkie wprowadzane strony są uprzednio sprawdzane i w razie konieczności uzupełniane przez moderatora. Jeśli poszukujesz interesującej Cię witryny, albo sam już teraz chcesz zaistnieć ze swoją witryną w sieci - nie zwlekaj, sprawdź nasz katalog.

Adres strony: regionalnyrejestrfirm.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-29 • Szczegóły »

Grupa VW - Forum samochodowe

Forum motoryzacyjne poświęcone samochodom z grupy volkswagena, czyli: audi, seat, skoda, vw. Na forum możesz liczyć na fachową pomoc użytkowników jak i pomoc naszych specjalistów. Chcesz sprzedać samochód to forum jest także dla ciebie wystarczy wejść w link ogłoszenia i wystawić ogłoszenie w odpowiednim dziale. Zapraszam wszystkich miłośników samochodów z grupy vw. Nasze forum jest bardzo rozbudowane i w przejrzysty sposób przedstawione. Każde auto ma swoją kategorię co znacznie ułatwia odnalezienie odpowiedniego posta.

Adres strony: forum-vwgroup.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-29 • Szczegóły »

Wyszukiwarka chomikuj

Całkowicie darmowa wyszukiwarka plików zgromadzonych w serwisie Chomikuj.pl. Darmowa wyszukiwarka zbudowana została w oparciu o najnowszą technologię firmy Google i służy do szczegółowego wyszukiwania plików w całym portalu Chomikuj.pl. Wyszukiwarka chomikuj dostępna jest także w wersji mini, do umieszczenia w profilu swojego Chomika. Wyszukiwarka chomikowych plików, to o wiele więcej niż tylko zwykła wyszukiwarka. Poszukujesz najnowszych filmów, muzyki, gier, programów czy ebooków? Na 100% znajdziesz je dzięki naszej wyszukiwarce. Teraz możesz szukać za darmo i korzystać z funkcji jakich nie posiada zwykły Chomik. Szukasz free transferów? Na stronie znajdziesz listę Chomików, którzy udostępniają darmowy (free) transfer plików. Chcesz wyszukać nowości filmowe lub muzyczne? U nas znajdziesz opisy najnowszych plików, takich jak: filmy, muzyka, gry, programy oraz ebooki, które wyszukiwarka znalazła w ostatnim czasie na Chomikuj.pl. Darmowa wyszukiwarka zawiera także listę najczęściej wyszukiwanych słów oraz Chomikowy poradnik, z którego dowiesz się np. jak pisać kolorowym tekstem lub jak umieścić na swoim Chomiku film z YouTube. Szukaj plików na stronach użytkowników serwisu Chomikuj.pl za darmo!

Adres strony: chomikuj-wyszukiwarka.eu/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-02 • Szczegóły »

Infobrokering, bazy danych,systemy

Jesteśmy firmą, która wyszukuje i udostępnia informacje zgodnie z wymogami naszych Zleceniodawców - instytucji, firm, osób fizycznych. Na podstawie kryteriów definiowanych przez klienta pozyskujemy wszelkiego typu informacje - nie tylko w internecie. Nasze wyniki wzbogacamy analizami i prezentacjami danych dostosowanych do klienta. W ofercie mamy także gotowe bazy danych (bazy firm). Co więcej - jako jedyni zasilamy systemy CRM pozyskanymi danymi, dzięki czemu nasi zleceniodawcy są w stanie z naszych informacji skorzystać w sposób wymierny, prowadząc własne działania na już wyselekcjonowanych danych, spełniających kryteria stawiane przez Zleceniodawców. e-mail: info@infoszukacz.pl

Adres strony: infoszukacz.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-02 • Szczegóły »

Ekopia24 - Bezpieczeństwo Twoich danych

EKOPIA24.pl – CO to jest? Jest to kompleksowy produkt, który zakłada rozwiązanie wszystkich trudności związanych z wykonaniem kopii zapasowych zgromadzonych danych (backup). Oferowana technologia umożliwia przechowywanie kopii na serwerze, który umieszczony jest poza siedzibą firmy. Kopie dokumentów są więc całkowicie bezpieczne. EKOPIA24.pl jest rozwiązaniem, które cechuje intuicyjność obsługi oraz automatyzm działania. EKOPIA24.pl – dla KOGO? Jest to produkt skierowany do przedsiębiorców i inwestorów różnych branż, którzy chcą w sposób bezpieczny przechowywać swoje dane. Umożliwia przeprowadzenie backupu i archiwizacji danych pochodzących z systemów do zarządzania firmą czy komputerów pracowników. EKOPIA24.pl – JAK to działa? Po ściągnięciu oraz zainstalowaniu aplikacji na komputerze następuję logowanie na indywidualne konto EKOPIA24.pl Następnie dane, które mają być zabezpieczone – pliki, foldery czy dokumenty, zostają skopiowane, spakowane i zaszyfrowane, a ostatecznie przeniesione na zdalny serwer backupów za pomocą protokołu SSL. Dane są składowane w Data Center, a dostęp do nich ma jedynie Użytkownik, który utworzył backup (zabezpieczony skutecznym algorytmem szyfrującym). Częstotliwość tworzenia kopii zapasowej można dowolnie ustalić poprzez wyznaczenie harmonogramu kopii zapasowej, który Użytkownik dostosowuje indywidualnie do swoich potrzeb.

Adres strony: ekopia24.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-02 • Szczegóły »

Darmowy hosting

Szukasz porządnych serwerów za darmo? Nie masz pieniędzy na utrzymanie płatnego serwera? A może masz dość darmówek z ogromnymi reklamami? Rozwiązaniem dla ciebie jest Hpbf.pl! Oferujemy trzy darmowe pakiety z parametrami odpowiednimi dla każdego, które można zarejestrować w domenach .hpbf.pl lub .me3.pl! Zamieszczamy tylko niewielkie bannery na dole strony, ale jeżeli masz wartościową witrynę - możesz się z nami skontaktować i poprosić o wyłączenie ich! Dodatkowo szybko odpowiadamy na maile i na forum. WSZYSTKO ZA DARMO!

Adres strony: hpbf.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-02 • Szczegóły »

ServiceComp - Serwis i Naprawa Komputerów!

Oferujemy pełną gamę usług w zakresie serwisu, napraw, konfiguracji, instalacji lub rozbudowy sprzętu oraz doradztwa informatycznego. Świadczymy usługi zarówno klientom indywidualnym jak i firmom. Za każdym razem staramy się dostosować do Twoich potrzeb. Pracujemy 7 dni w tygodniu przez 24 godziny, dzięki czemu naprawy są wykonywane niemal od ręki, lub w ciągu jednego-trzech dni. Serwis zawsze konsultuje koszty naprawy z klientem i szuka możliwie najtańszych rozwiązań, ale nie kosztem jakości. Pracownicy serwisu starają się dobrać tak różne rozwiązania cenowe i upusty, żeby klient lekko oszczędzając, nie musiał rezygnować z przyzwoitego poziomu napraw. Zachecamy do skontaktowania się z konsultantem naszego serwisu, w celu określenia możliwości i kosztów naprawy. Dla Państwa wygody, prosimy kontaktować się przez Pomoc Techniczną, która znajduje się w jednej z zakładek na naszej stronie. Zapraszamy.

Adres strony: www.servicecomp.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-08 • Szczegóły »

Profesjonalne pisanie tekstów zapleczowych

Dla wszystkich osób zajmujących się pozycjonowaniem stron internetowych bardzo ważne są wartościowe treści. Teksty zapleczowe, które można umieścić na blogu czy presell page. Teksty, które będą unikalne a jednocześnie poprawne. Jeżeli szukacie właśnie tego typu produktu to musicie odwiedzić tą strone internetową. Znajdziecie na niej ofertę obejmującą pisanie precli oraz innych tekstów takich jak opisy do katalogów. Przekonacie się, że precle to nie muszą być słabej jakości twory pozbawione ładu i składu. Dla mnie pisanie tekstów to nie tylko pieniądze ale przede wszystkim pasja. A, jak wiadomo, jeżeli robimy coś z pasją to efekt musi być pozytywny.

Adres strony: seo-skryba.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-08 • Szczegóły »

Lotto online

LottoMania to idealny serwis do gry w Lotto online. Dla prawdziwych Lotto Maniaków. Serwis internetowy umożliwiający grę w Lotto, Multi Multi i Mini Lotto online. Tak więc z własnego mieszkania możecie kupić los w swojej ulubionej grze Totolotka oraz szybko sprawdzić wyniki ostantich losowań. Granie w gry Lotto nigdy nie była prostsza. Już nie trzeba czekać w kolejce do koelktury i kreślić mazakiem swoich liczb. Wejdź na stronę www.lottomania.com.pl oraz postępuj zgodnie ze wskazówkami aby przesłać swój pierwszy kupon online. Uprzejmie zapraszamy!

Adres strony: lottomania.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-10 • Szczegóły »

Prevent Magazine - profesjonalne pismo poświęcone

Prevent Magazine to profesjonalne pismo poświęcone bezpieczeństwu informacji, tworzone od początku do końca przez praktyków, którzy na co dzień rozwiązują problemy z obszarów takich jak ochrona danych osobowych, bezpieczeństwo aplikacji i systemów informatycznych, mobile, zarządzanie ryzykiem czy ciągłość działania. Stawiamy na praktyczne artykuły i porady, które bez problemu może wykorzystać w swoim biznesie zarówno właściciel małej czy średniej firmy, jak również pracownicy działu bezpieczeństwa w dużej, międzynarodowej korporacji.

Adres strony: prevent-magazine.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-15 • Szczegóły »

Forum Muzyczne MUZYCZNA STREFA

Najlepsze forum muzyczne w sieci! Sprawdź sam jeśli nie wierzysz, miła atmosfera, szybka pomoc, poznaj prawdziwy świat muzyki!Tylko u nas dowiesz się co tak na prawdę oznacza słowo dobra muzyka. Na naszym forum przeprowadzamy również wywiady z artystami! Warto jest nas odwiedzić! Z każdym dniem przybywa coraz nas więcejMuzyka od kąd tylko człowiek siega pamięcią sprawia, że każdy staje się lepszy i przenosi się podczas jej słuchania w inny wymiar czasu i przestrzeni. Strefa informacji muzycznej ze sceny muzycznej całego świata. Nasze forum to oderwanie się od stereotypów. Naszym celem jest wyznaczanie sobie najnowszych trendów w świecie muzyki każdego rodzaju. Dzięki nam każdy użytkownik jest w stanie przesłuchać najnowsze kawałki mp3, najbardziej znanych artystów. Ponadto nasze forum posiada całkowicie darmową rejestrację co także jest nie lada gratką, dla każdego fana muzycznych brzmień. Zapraszamy i czekamy na każdego z was!! ZapraszamyY!!

Adres strony: www.muzycznastrefa.ugu.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-18 • Szczegóły »

MAVO | Projektowanie stron internetowych

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem młodych ludzi, którzy zajmują się tworzeniem profesjonalnych stron www oraz aplikacji internetowych. Fundament naszej pracy to bezpieczeństwo internetowe. Dlatego nasze strony zbudowane są na sprawdzonych rozwiązaniach technicznych - miedzy innymi jest to system zarządzania treścią "Drupal". Od niedawna rozpoczęliśmy komercyjnie przygotowywać strony www. Uważamy to, za nasz atut, gdyż mamy świerze pomysły i nie działamy szablonowo. Przygotowując zlecenie opieramy się na zdobytej wiedzy i wykorzystujemy najnowsze techniki programistyczne. Projektujemy strony w oparciu o języki programowania: XHTML, HTML, PHP, JavaScript, XML, SQL, do organizacji wyglądu używamy styli CSS, a za zachowanie elementów na stronie jQuery i technologia AJAX. Cały czas zdobywamy wiedzę i rozwijamy się - poprzez samokształcenie i naukę na wyższych uczelniach. Dlatego nie boimy się nowych wyzwań i wykonujemy różnorodne i nietypowe zlecenia. Jeżeli masz już stronę, a brakuję Ci na niej elementów dynamicznych, które mają być uzupełnione np. z bazy danych, bez problemów przygotujemy skrypty SQL.

Adres strony: www.mavo.net.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-23 • Szczegóły »

Usługi informatyczne i wdrożeniowe

Firma marcinsky.pl zajmuje się tworzeniem oprogramowania dedykowanego, stron internetowych, sklepów internetowych oraz sprzedażą i wdrożeniami programów: Spasoft (oprogramowanie hotelarskie i ośrodków SPA), Kuracjusz - (oprogramowanie sanatoriów i uzdrowisk) i Optima (oprogramowanie księgowo-finansowe, kadrowe, handlowe). Dodatkowo firma zajmuje się obsługą informatyczną firm - stała opieka informatyczna, dostęp do najnowszych technologii,pomoc w sytuacji awaryjnej a także rozliczeniami i ofertami dla NFZ, pozycjonowaniem serwisów internetowych i reklamą w internecie.

Adres strony: marcinsky.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-01 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Kancelaria prawnicza

Nasze prawo często jest niejednoznaczne i to co jedni rozumieją na dany sposób inni mogą interpretować inaczej. Kierując się wyłącznie zdrowym rozsądk...

Adres strony: www.winski.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-09-13 • Szczegóły »

Przewóz osób Wrocław

Silesia Tours jest firmą, która oferuje usługę przewóz osób Wrocław. Oferowana przez nas usługa jest kierowana do osób prywatnych oraz firm. Usługa pr...

Adres strony: www.silesiatours.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-26 • Szczegóły »

Salon kosmetyczny Wrocław

Salon kosmetyczny Wrocław Lesthetique to profesjonalny gabinet kosmetyczny, w którym zarówno Panie, jak i Panowie znajdą szereg zabiegów kosmetycznych...

Adres strony: www.lesthetique.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-19 • Szczegóły »

Noclegi Rzym

Szukasz taniego noclegu w Rzymie? Noclegi Rzym w najlepszej cenie tylko z nami! Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie będziesz mógł znaleźć na...

Adres strony: travelbedder.com • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-21 • Szczegóły »