Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Fotografia

Strony w kategorii: Fotografia

Fotografia okolicznościowa Wrocław

Fotografia nie jest robieniem zdjęć, jest uwiecznianiem chwili na wieki. Chcę Państwu polecić usługi takiego uwieczniania chwil. Zajmuje się fotografią okolicznościową (śluby, chrzty, wesela) oraz fotografią sportową (imprezy sportowe, turnieje, ligi amatorskie). Z moim dotychczasowym doświadczeniem mogą Państwo zapoznać się odwiedzając moją stronę internetową, na której znajdą Państwo galerie zdjęć, wykaz zdobytych referencji oraz listę dotychczasowych realizacji. Zapraszam serdecznie do współpracy.

Adres strony: www.fotoslubwroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-04-15 • Szczegóły »

Monika Rymsza - fotograf ślubny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. W swoją pracę wkładam całe swoje serce. Uwielbiam fotografować i będę zaszczycona mogąc to robić dla Ciebie. Poza fotografią ślubną zajmuję się także fotografią portretową oraz dziecięcą. "Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali" Don McCullin Zobacz moje prace w galerii zdjęć oraz na blogu a następnie zadzwoń :)

Adres strony: www.monikarymsza.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-06-18 • Szczegóły »

wojciech karolczak fotografia

Strona składa się z cykli zdjęciowych prezentujących określone zagadnienia tematyczne. Ideą jaka mnie przyświeca, jest pokazywanie świata z perspektywy ogólnie dostępnej, ale nie zawsze zauważanej. Fotografia jest sztuką, jest przekazem, ona interpretuje i jest interpretowana. Każde zdjęcie opowiada i ma swoją historię. Zdjęcia prawdziwe to te wykonane intencjonalnie. Sama intencja już jest wyrazem, potrzeba jeszcze umiejętności posługiwania się narzędziem. Moim narzędziem jest aparat .

Adres strony: www.wojciechkarolczak.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-10 • Szczegóły »

Artystyczna fotografia ślubna

Fotografia ślubna to bardzo wymagająca dziedzina fotografii, zawiera w sobie typowe zdjęcia reporterskie, portretowe, krajobrazowe oraz zdjęcia we wnętrzach. Wymaga ona od fotografa wszechstronności i umiejetności radzenia sobie z każdym typem zdjęć. Oglądając galerię naszych prac przekonacie się Państwo, że każdy element uroczystości ślubnej traktujemy równorzędnie a poziom artystyczny i techniczny naszych zdjęć jest wysoki we wszystkich tych rodzajach zdjęć. Na państwa życzenie wykonujemy również stylizowane zdjęcia retro.

Adres strony: www.fotoszwed.com • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-23 • Szczegóły »

Morela Studio- fotograf Zielona Góra

Morela Studio to profesjonalne podejście do tematu w zakresie usług fotograficznych. Zajmuje się fotografią ślubną, rodzinną, dziecięcą i okolicznościową. Pracuję na terenie Polski zachodniej. Moją firmę cechuje pełen profesjonalizm wykonywanych usług jak i niespotykane spojrzenie na fotografię ślubną. Moja praca jest moją pasją, to sprawia, że każde ujęcie przeze mnie wykonane jest niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju. Spełnijcie swoje marzenia, my je uwiecznimy.... Świadczę usługi nie tylko na terenie województwa lubuskiego.

Adres strony: morelastudio.com • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-09 • Szczegóły »

Fotografia Ślubna Wrocław

Fotografia Ślubna prezentowana na stronie Meriland Wedding to nie tylko zdjęcia ale emocje jakimi dzieliliście się w czasie ślubu z innymi uchwycone za pomocą aparatu aby cieszyć się nimi przez wiele lat. Dbając o naszą reputacje traktujemy nasze zdjęcia wykonane dla każdego jako naszą wizytówkę Zawsze zależy nam na najwyższej jakości i zadowoleniu osób które otrzymują nasze zdjęcia na naszej stronie znajdą państwo także zdjęcia dzieci naszego autorstwa. Jesteśmy gotowi podjąc sie pracy na terenie całego kraju.

Adres strony: www.merilandwedding.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-19 • Szczegóły »

Fotograf Szczecin

Zdjęcia ślubne w najlepszym wykonaniu, film jak z bajki. Niesamowite i nietypowe realizacje wesel, ślubów, komunii. Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Wszystkie szczegóły możemy przedstawić na indywidualnym spotkaniu lub telefonicznie. Oferujemy wysokiej jakości materiały, krótkie terminy realizacji i indywidualną realizację. Ofertę kierujemy do osób prywatnych jak i firm. Na nasze usługi wystawiamy faktury VAT. Fotograf szczecin Bartosz Łuszcz firma z doświadczeniem otwarta na nowe pomysły.

Adres strony: www.flash4you.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-20 • Szczegóły »

Wideofilmowanie i fotografia weselna Częstochowa

W produkowanych przez nas filmach najważniejsza jest jakość i oryginalny pomysł zarówno dotyczący nagrania jak i montażu Waszego filmu. Podczas realizacji wspieramy się najnowocześniejszym sprzętem rejestrującym materiał w technologii FullHD oraz stabilizatorami obrazu, cyfrowymi recorderami dźwięku i mikroportami. Ostateczny wygląd filmu omawiamy wspólnie z Wami, tak aby w 100% odpowiadał Waszym oczekiwaniom! Usługi najczęściej świadczymy w pakiecie wideofilmowanie + fotografia. Fotografia ślubna nie musi być jednak nudna! Nasi fotografowie mają mnóstwo pomysłów na ciekawe sesje zdjęciowe i miejsca gdzie możemy wykonać oryginalne zdjęcia! Chętnie wykonamy też sesję w miejscu, które Wy sobie wymarzyliście. Każdy z naszych Klientów może otrzymać materiał filmowy na płycie Blu-ray, lub DVD z indywidualną grafiką. Zdjęcia ślubne możecie otrzymać na płycie, w albumie klasycznym, fotoksiążce lub fotoksiędze oraz dodatkowo na indywidualnej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.

Adres strony: www.wideokam.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-20 • Szczegóły »

fotografia ślubna łomża - zdjącia na ślub

Strona fotoreportera - pasjonata specjalizującego się w fotografii ślubnej, reportażowej, produktowej mody i portretu. Ulotne momenty życia wymagają zarejestrowania w sposób unikalny i profesjonalny. Twoje pragnienia i oczekiwania powinny być uwiecznione w fotografiach, do których będziesz nieustannie wracał. Podziel się z najbliższymi najważniejszymi chwilami swojego życia - niech przezywają je rzem z tobą. Ja uwiecznię je dla Ciebie. Moim rejonem działania są: Łomża, Ostrołęka, Kolno, Zambrów i miejscowości pobliskie. zapraszam do współpracy.

Adres strony: fotolomza.home.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-29 • Szczegóły »

Foto Festiwal - konkursy

Foto Festiwal to cykliczne, internetowe konkursy dla fotografów. Pasjonatów i profesjonalistów, którzy chcą pokazać swoje prace szerszej publiczności, a przy tym ubiegać się o cenne nagrody. Do dyspozycji mamy 12 kategorii w których umieszczamy swoje prace, pion informacyjny (świeże nowinki ze świata fotografii) oraz inne, liczne udogodnienia, które tylko na Ciebie czekają. W pierwszej edycji do wygrania sprzęt o wartości ponad 3 500PLN! W pierwszym tylko miesiącu istnienia projektu dodano kilka zdjęć i kilka tysięcy opinii i ocen!

Adres strony: foto-festiwal.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-29 • Szczegóły »

Fotografia ślubna i przyrodnicza w Olkuszu i itp

Jeżeli planujecie ślub i poszukujecie fotografa zapraszam do współpracy. Kiedy fotograf pragnie się przedstawić, zwykle opowiada o swojej pasji fotografowania. Uważam, że jest to zbyt oczywiste. Podobnie to, z jakim wielkim zaangażowaniem podchodzi do robienia zdjęć w tym niezwykłym dniu, jakim jest dzień ślubu, wesele... To wszystko widać na mojej stronie. Dlatego ja pragnę napisać coś o sobie - oczywiście w aspekcie "fotograficznym". Fotografia ślubna daje mi wyrazić się w roli reportera. Fascynują mnie emocje i prędkość z jaką to wszystko się dzieje. A to co najbardziej kocham, to moment, w którym bohaterowie moich ślubnych reportaży otwierają album... Ta chwila, gdy na twarzach Młodych pojawia się wielka radość... Najwięcej zdjęć ślubnych wykonywałem w Olkuszu, Jerzmanowicach, Ojcowie, Krakowie i okolicy, jednak nie oznacza to, że odmówię Parze, która zapragnie mieć reportaż ślubny wykonany przeze mnie gdzieś dalej. Jeśli będzie taka potrzeba, chętnie przyjadę by uwiecznić Wasze przygotowania, ślub, wesele i plener. W ramach hobby fotografuję również przyrodę - zapraszam do oglądania galerii!

Adres strony: www.zielonatrawa.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-28 • Szczegóły »

Profesjonalna fotografia ślubna i reklamowa

Istota fotografii... uchwyć moment, zawrzeć na kliszy urok i klimat chwili. Zatrzymać w kadrze emocje i uczucia: radość, uśmiech, łzy. Zatrzymać ten ułamek sekundy, który niepowtarzalność chwili stworzył. To coś więcej niż naciśnięcie spustu migawki w nowoczesnym telefonie. Zatrzymać w kadrze czas, te niepowtarzalne chwile... . A kiedy, jeśli nie podczas ślubu i przyjęcia weselnego jest ich najwięcej? Fotografią ślubną i artystyczną zajmójemy się od 17-u lat. Posiadamy niezbędny bagaż doświadczeń oraz odpowiedni ku temu sprzęt. Współpracujemy z Parafiamii i posiadamy odpowiednie zezwolenia umożliwiające fotografowanie celebracji liturgicznych. Zaufały nam setki osób. Pozostając do dziś naszymi wuernymi klientaami.

Adres strony: www.zatrzymanewkadrze.com.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-02 • Szczegóły »

Fotografia ślubna, dziecięca i ciążowa

Witam Państwa, Zajmuję sie fotografią ślubną, dziecięcą oraz ciążową i zapraszam do zapoznania się z moim protfolio umieszczonym na stronie. Sesje fotograficzne realizuję głównie na terenie Górnego Śląska, Małopolski oraz województw łódzkiego i mazowieckiego. Na stronie znajdziecie również blog w którym opisuje tekstowo oraz obrazowo najciekawsze wydarzenia z sesji fotograficznych. Specjalizuje się w fotografii reportażowej dlatego też unikam stosowania tzw. póz itp - staram się aby zdjęcia były jak najbardziej naturalne. Pozdrawiam Małgorzata Karbownik

Adres strony: malgorzatakarbownik.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-02 • Szczegóły »

Fotograf Wrocław - zdjęcia ślubne, okolicznościowe

Zapraszam wszystkich tych, którzy szukają fotografa na terenie Wrocławia. Zajmuję się reportażem ślubnym, sesjami plenerowymi, fotografią rodzinną, ciążową i narzeczeńską. Zapraszam również modelki budujące swoje portfolio. Jestem otwarty na propozycje i pomysły, nawet te najbardziej szalone. Realizuję również sesje na indywidualne zlecenie klienta - sesje urodzinowe, rocznicowe, narzeczeńskie. Jestem otwarty na najbardziej szalone pomysły. Pracując niczego nie narzucam, nie realizauję na siłę swojej wizji, staram się, żeby spotkanie przed obiektywem było dobrą zabawą i miłym wspomnieniem. Wasz komfort jest dla mnie najważniejszy. Zapraszam do świata moich fotografii.

Adres strony: fabrykaobrazow.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-04 • Szczegóły »

usługi foto video

Wizytówka internetowa zakładu foto-video. Zakład z wieloletnią rodzinną tradycją. Firma wykonuje wszelkiego rodzaju usługi z branży fotograficznej. Wskutek doświadczenia wiemy jak zapisać najistotniejsze chwile w życiu takie jak Ślub, pierwsza Komunia Święta, Prymicje. Uważamy że są to chwile które przeżywamy tylko raz więc chyba warto aby zostały uwiecznione przez profesjonalistów. Wszystkie zlecenia wykonujemy na wysokiego gatunku surowcach także wysokiej jakości sprzęcie. Zamawiając u nas usługę, obrazy pozostaną na długo.

Adres strony: foto.pwnova.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-18 • Szczegóły »

Fotografia dziecięca i okolicznościowa mamaFoto.pl

Zapraszamy na sesje fotograficzne: "brzuszkowe", niemowlęce, rodzinne, firmowe, ślubne, okolicznościowe i nie tylko w Krakowie i okolicach. Projektujemy kalendarze, kartki świąteczne, fotobajeczki i fotowierszyki dla najmłodszych. Dwie mamy, dwa aparaty, dwa podejścia do fotografowania, 2x więcej zdjęć do wyboru. Zajmujemy się fotografią artystyczną więc każda sesja jest niepowtarzalna i unikalna. Mamy na koncie liczne wystawy fotograficzne oraz nagrody w fotograficznych konkursach. Posiadamy mobilny sprzęt studyjno-oświetleniowy. Możemy na sesję z profesjonalnym sprzętem przyjechać do klienta. Cena usług od 150 zł za sesję studyjną lub plenerową oraz od 200 zł za fotoreportaż. Istnieje możliwość bezpłatnej sesji w ramach konkursu SESJA ZA LAJKA: www.mamafoto.pl/sesjazalajka Dowiedz się więcej o nas i naszej pracy na www.mamaFoto.pl oraz na www.facebook.com/mamafotopl

Adres strony: mamafoto.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-02-24 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Projektowanie stron i pozycjonowanie Wrocław

Oferujemy projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz pozycjonowanie stron Wrocław w wyszukiwarce Google. Dzięki dobrze wykonanej stronie inter...

Adres strony: www.remnet.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-07-28 • Szczegóły »

Pozycjonowanie Wrocław

Pozycjonowanie stron Wrocław w wyszukiwarkach stało się w ostatnim czasie bardzo poszukiwaną usługą. Jednak nie każda firma wykazuje się uczciwością i...

Adres strony: www.pozycjonowanie-stron-wroclaw.net • Data dodania/aktualizacji: 2011-07-25 • Szczegóły »

Kancelaria prawnicza

Nasze prawo często jest niejednoznaczne i to co jedni rozumieją na dany sposób inni mogą interpretować inaczej. Kierując się wyłącznie zdrowym rozsądk...

Adres strony: www.winski.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-09-13 • Szczegóły »

Hodowle psów rasowych

Pierwszy w Polsce portal pozwalający na prezentację dokładnych informacji o hodowlach psów rasowych. W ramach portalu każdy hodowca otrzymuje indywidu...

Adres strony: www.hodowle-psow.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-09-04 • Szczegóły »