Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Edukacja i nauczanie

Strony w kategorii: Edukacja i nauczanie

Szkoła Kierowców i Motocyklistów AUTO-MOTO

Strona Szkoły Kierowców i Motocyklistów AUTO-MOTO, która szkoli kierowców w Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Bytomiu, Siemianowicach Śląskich oraz w Bytomiu. W serwisie zamieszczono wszystkie najważniejsze informacje dla kandydatów na kierowców – dokładny opis każdej kategorii prawa jazdy, cennik kursów nauki jazdy i szkoleń dodatkowych oraz szczegółowy program szkolenia (tematy wszystkich zajęć prowadzonych w ramach kursu przygotowującego do egzaminu na prawo jazdy). Dodatkowo na stronie opublikowano niezbędne podczas przygotowania do egzaminu na prawo jazdy materiały (artykuły, testy egzaminacyjne, filmy i zdjęcia instruktażowe) oraz trasy egzaminacyjne dla WORD w Katowicach, Dąbrowie Górniczej i Bytomiu. Ze strony można pobrać przydatne formularze i dokumenty, takie jak wniosek o wydanie/wymianę prawa jazdy, zaświadczenie o ukończeniu , oświadczenie rodziców/opiekunów ze zgodą na udział w kursie nauki jazdy i podejście do egzaminu przez osobę w wieku poniżej 18 lat. Na stronie Szkoły Kierowców i Motocyklistów AUTO-MOTO zamieszczono również unikalne autorskie materiały dla kandydatów na kierowców zawierające opis wszystkich manewrów wykonywanych na placu manewrowym i zadań z zakresu czynności kontrolno-obsługowych. W dziale dla kursantów przedstawione jest również sprzęganie i rozprzęganie pojazdu z przyczepą, kolejność czynności i kryteria zaliczenia zadania na egzaminie kat. B+E, C+E, D+E. Doświadczona kadra instruktorów-wykładowców publikuje tutaj wskazówki, jak szybko i skutecznie przygotować się do egzaminu na prawo jazdy kat. A, B, C, D oraz C+E. Kursanci znajdą na stronie pełną bazę pytań egzaminacyjnych z omówieniem oraz aktualne testy egzaminacyjne na prawo jazdy kat. A, A1, B, B1, C, D, T. Dla kierowców zawodowych Szkoła Kierowców i Motocyklistów AUTO-MOTO organizuje szkolenia okresowe kierowców oraz kursy kwalifikacji wstępnej – na stronie znajdują się informacje na temat ceny kursu, ilości godzin szkoleniowych oraz tematyki zajęć.

Adres strony: automotoszkolenia.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-28 • Szczegóły »

Kursy prawa jady kat. B, OSK Leśnik

Posiadamy ogromne doświadczenie w szkoleniu początkujących kierowców, a naszym głównym celem jest przygotowanie przyszłego kierowcy do bezpiecznego poruszania się po drogach. Zapraszamy na kursy nie tylko osoby chcące otrzymać prawo jazdy, ale też każdego, kto chce zdobyć niezbędne umiejętności do płynnej i bezpiecznej jazdy. Pamiętając o tym, że każdy człowiek ma inne predyspozycje do kierowania pojazdem, każdego kursanta traktujemy indywidualnie, dostosowując metody nauczania do jego możliwości. Z tego względu nauka jazdy z naszymi instruktorami to prawdziwa przyjemność, a zdobycie prawa jazdy to tylko formalność. Oferujemy: dopasowanie godzin wykładów i jazd do możliwości czasowych kursanta, raty 0%, bezpłatnie pomoce naukowe, badania lekarskie na miejscu, bezpłatny egzamin wewnętrznym, pomoc w ustaleniu terminu egzaminu państwowego, prawo wyboru instruktora

Adres strony: prawko-lesnik.com • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-02 • Szczegóły »

Macierze

Macierze krok po kroku, skuteczna nauka online, wygodnie i skutecznie. Na stronie każdy student znajdzie wyjaśnienie wszystkich pojęć związanych z macierzami, np: co to jest macierz, wyznacznik macierzy i macierz odwrotna oraz jak wykonać mnożenie macierzy. Ponad 200 zadań z rozwiązaniami krok po kroku oraz przykładów wyjaśniających teorię. E-learning z algebry liniowej w postaci filmów video może z powodzeniem zastąpić profesjonalną pomoc korepetytora i zapewne pomoże uczyć się znacznie skuteczniej i szybciej. Materiały na stronie tworzone są przez zawodowego matematyka z ponad dwuletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć na uczelni wyższej. Przekonaj się jak przyjemna i łatwa może być nauka macierzy.

Adres strony: orzelzmatmy.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-06 • Szczegóły »

Studia podyplomowe - Zarządzanie sprzedażą

Program Studiów zapewnia słuchaczom zdobycie niezbędnej wiedzy praktycznej i teoretycznej z obszaru zarządzania sprzedażą. Studia te zapewniają solidną wiedzę z marketingu, zarządzania, finansów i prawa. Osobom z doświadczeniem umożliwiają usystematyzowanie posiadanej wiedzy. Program zajęć dedykowany jest menedżerom sprzedaży średniego i wyższego szczebla. Program obejmuje następujące bloki tematyczne: 1.Prawo 2.Marketing 3.Finanse 4.Zarządzanie 5.Badania operacyjne 6.Seminaria Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra pracowników naukowo-dydaktycznych Wydziału Zarządzania AGH, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, których wiedza jest wykorzystywana w trakcie realizacji studiów oraz analizy konkretnych przypadków.

Adres strony: www.zs.zarz.agh.edu.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-08 • Szczegóły »

II wojna światowa

II wojna światowa - dzieje największego konfliktu w historii ludzkości. Bitwy, kampanie, wydarzenia, biografie znanych postaci okresu 1939-1945. Dodatkowo liczne odniesienia do współczesności, w tym recenzje gier komputerowych, książek i filmów historycznych, a także niezwykłe działy poświęcone wierszom i pieśniom wojennym. Popularne tematy poruszane na łamach witryny obejmujące szeroki zakres tematyczny. Wszystko to podane w doskonałej formie - zarówno pod względem stylistyki, jak i kwestii merytorycznych.

Adres strony: www.sww.w.szu.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-08 • Szczegóły »

Szkolenia językowe, tłumaczenia, korepetycje Opole

Oferujemy szeroką gamę szkoleń językowych na wszystkich poziomach zaawansowania, specjalizujemy się w języku angielskim, natomiast oferujemy również kursy językowe z języka francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i innych. Oferta kierowana jest to firm oraz klienta indywidualnego. Tłumaczenia, które wykonujemy spełniają najwyższe standardy, tłumaczymy teksty specjalistyczne z wielu dziedzin, między innymi: Business English, Legal English, Technical English, IT English, Medical English, English for Tourism and Hospitability i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Adres strony: language-professionals.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-08 • Szczegóły »

Szkolenia indywidualne

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleń otwartych, przygotowujemy szkolenia indywidualne dla naszych uczestników, aby móc dopasować w pełni program i poznać pełne potrzebny, specjalizujemy się w szkoleniach sprzedaży, wystąpień publicznych, poszukiwaniu klientów - sprawdzone autorskie techniki, w trakcie szkolenia wykorzystujemy metody aktywizujące, aby uczestnik sam na sobie mógł testować zdobytą wiedzę, nasza strona jest połączona z profilem na facebooku, częste aktualizacje, artykuły, które pojawiają się również w prasie.

Adres strony: www.deaszkolenia.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-16 • Szczegóły »

Stowarzyszenie historyczne

Strona Mazowieckiego Stowarzyszenia Historyczno Kolekcjonerskiego "POCISK", zajmujemy się propagowaniem histori Polski , wojskowości. Organizujemy wystawy dla dzieci młodzieży i dorosłych. Prowadzimy rozmówki w szkołach dla najmłodszych i pokazujemy rekwizyty typu mundury, wyposażenie różnych armii świata. Wspólpracujemy z różnymi Grupami Rekonstrukcji Historycznej oraz muzeami . Zajmujemy się eż eksploracją poszukiwaniem i pozyskiwanie pamiątek z okresu histori naszego kraju. Pozdrawiamy wszystki pasjonatów historii

Adres strony: www.mshk.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-16 • Szczegóły »

Akademia Uśmiechu - Przedszkole Integracyjne

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Montesori "Akademia Uśmiechu" powstało z myślą o pracy z dziećmi według założeń pedagogicznych Marii Montesori. Dla nas najważniejsze są dzieci, ich przwidłowy rozwój i bezpieczeństwo oraz dobra zabawa. Prowadzimy dodatkowe zajęcia z rytmiki, zajęcia językowe oraz plastyczne. W razie konieczności zapewniamy pomoc pedagoga, logopedy oraz psychologa. Dzięki panującej u nas rodzinnej atmosferze nasze pociechy czują się tutaj bezpiecznie już od pierwszych chwil.

Adres strony: akademiausmiechu.eu • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-24 • Szczegóły »

Kursy językowe Language Professionals Opole

Korepetycje oraz kursy z języka angielskiego prowadzone na terenie Opola są główną sferą działalności firmy. Ważny jest również fakt, iż zajęcia z języka angielskiego mogą odbywać się w siedzibie firmy lub u Państwa w domu. Poziom prowadzonych korepetycji z języka angielskiego jest zróżnicowany (od poziomu podstawowego do zaawansowanego). Mocną stronę naszej oferty stanowi również możliwość przygotowania ucznia do matury oraz innych egzaminów. Oprócz nauczania nasza wykwalifikowana kadra proponuje również tłumaczenia na najwyższym poziomie. Biuro tłumaczeń mieści się w Opolu. Z naszych usług korzystały już urzędy państwowe, jak również wiele duży koncernów, takich jak Obi.

Adres strony: www.language-professionals.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-07-28 • Szczegóły »

Sztuka relacji uwodzenie

PushYourLimits - czyli sztuka uwodzenia oraz sukcesu w relacjach z kobietami. Jeśli interesuje Cię praktyka a nie tylko sucha teoria to lepiej trafić nie mogłeś. Udane relacje damsko męskie opierają się na szczerości, umiejętności wspólnej komunikacji i świadomości swoich potrzeb. JEDNAK tak bardzo wiele ludzi nie ma o tym pojęcia, gnani ciągłym stresem, ego i natłokiem negatywnych myśli. KLUCZ do sukcesu polega na zrozumieniu jak działają te wszystkie "skomplikowane" mechanizmy oraz wprowadzeniu ich do swojego życia. CZY jesteś gotów na zmiany?

Adres strony: www.pushyourlimits.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-16 • Szczegóły »

Publiczne Gimnazjum w Sieciechowie

Nasze gimnazjum jest szkołą publiczną wchodzącą w skład Zespołu Placówek Oświatowych w Sieciechowie. Jesteśmy szkołą otwartą na potrzeby naszych uczniów. Uczniowie w naszym gimnazjum czują się bezpiecznie, mogą realizować swoje zainteresowania na sali gimnastycznej, siłowni i sali komputerowej. Uczniowie mają zapewniony dowóz do szkoły i do domu po lekcjach, gdyż nasze gimnazjum posiada własny autobus szkolny. Uczniom zapewniamy dodatkowe zajęcia tak by byli jak najlepiej przygotowani do dalszego etapu edukacyjnego.

Adres strony: www.zposieciechow.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-17 • Szczegóły »

Opracowania - konsultacje w zakresie pisania prac

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie tworzenia różnego typu opracowań, począwszy od przygotowania planu pracy, poprzez zebranie materiałów, przygotowanie wzorca (projektu) pracy, poprzez bieżące konsultacje na każdym etapie tworzenia opracowania aż po opracowanie wniosków końcowych i bibliografii. Oprócz tego udzielamy konsultacji w zakresie tworzenia takich opracowań jak: mapy procesów, ankiety i opracoewania wyników badań ankietowych, analizy SWOT, analizy rynku, analizy finansowe, zbalansowane strategiczne karty wyników, kwestionariusze i inne.

Adres strony: www.opracowania-konsultant.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-09-12 • Szczegóły »

Studium Kształcenia Kadr - studia, kursy

Prezentowana strona zawiera informacje na temat firmy SKK Sp. z o.o., która prowadzi studia podyplomowe, kursy, kursy zawodowe, kursy kwalifikacyjne, szkolenia, doskonalenie zawodowe w Łodzi. Oferta edukacyjna jest realizowana w oddziałach zlokalizowanych na ternie całej Polski m.in. w: Łodzi, Warszawie, Toruniu, Bydgoszczy. Firma prowadzi studia podyplomowe z zakresu: audyt energetyczny, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarządzanie nieruchomościami, wycena nieruchomości, dietetyka, florystyka i zarządzanie kwiaciarnią, kosmetologia. Kandydaci mogą podnieść swoje kwalifikacje poprzez kursy; pedagogiczne - dla nauczycieli, wykładowców i instruktorów pozaszkolnych form oświatowych, dla instruktorów praktycznej nauki zawodu; medyczne: kurs opiekuna osób starszych, pierwsza pomoc przedmedyczna, kurs opiekunki dziecięcej; komputerowe: AutoCad, kurs grafiki komputerowej, kurs tworzenia stron internetowych; kadrowo-księgowe; kosmetyczne.

Adres strony: skk.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-11-14 • Szczegóły »

Szkoła Jazdy ELDRIVE Tarnowskie Góry

Zapraszamy na profesjonalne kursy prawa jazdy organizowane przez Szkołę Jazdy ELDRIVE Tarnowskie Góry. Gwarantujemy wysoki standard nauczania, naukę jazdy w przyjaznych warunkach oraz dobór najlepszego wariantu nauczania indywidualnie dopasowanego do potrzeb. Nauka Jazdy z ELDRIVE Tarnowskie Góry to czysta satysfakcja. Osobom chcącym podnieść swoje umiejętności proponujemy jazdy dodatkowe z naszymi instruktorami. Zapraszamy do zapisania się na kurs nauki jazdy w naszej szkole jazdy przy ul. Piłsudskiego 2a w Tarnowskich Górach.

Adres strony: www.eldrive.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-11-22 • Szczegóły »

Jak otworzyć restaurację

Krakowska Szkoła Restauratorów organizuje kilkudniowe szkolenia oraz warsztaty gastronomiczne w największych miastach Polski. Kadra Szkoły to profesjonalni i certyfikowani, młodzi i pełni pasji ludzie, którzy dzięki doświadczeniu w branży, są w stanie wykonać każde zlecenie. Oferta KSR to różnorodne kursy zawodowe: kelnerskie, baristyczne, sommelierskie, flair, savoir vivre, z zakresu wprowadzania systemu HACCP w gastronomii oraz wiele innych. Współpracujemy z restauracjami, klubami, hotelami, w tym również pięciogwiazdkowymi oraz firmami cateringowymi działającymi w Krakowie i w okolicy. Działalność Krakowskiej Szkoły Restauratorów jest wspierana przez EFS - Europejski Fundusz Społeczny. Sprawdź naszą ofertę, porównaj z konkurencją, przekonaj się i skontaktuj z nami.

Adres strony: ksr.net.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-02-10 • Szczegóły »

Kurs komputerowy Łódź

Szkoły "Bakałarz" oferują usługi edukacyjne dla dorosłych, którzy chcą zdobyć wykształcenie średnie. Firma działała początkowo jedynie na obszarze Łodzi, acz w toku dynamicznego rozwoju zaczęła kształcić również na terenie kilkunastu innych miast, w tym Zgierza. Nauka prowadzona w szkołach "Bakałarz" odbywa się w systemie zaocznym lub wieczorowym. Firma proponuje także kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do podjęcia z nami nauki.

Adres strony: www.szkoly-bakalarz.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-03-29 • Szczegóły »

Yamaha Rzeszów - szkoła muzyczna

Szkoła muzyczna Yamaha trudni się kształceniem dzieci i młodzieży w zakresie gry na różnorodnych instrumentach muzycznych. Posiadamy doświadczoną kadrę profesjonalistów. Świadczone przez nas kompleksowe usługi w zakresie nauki gry na rozmaitych instrumentach dostosowane są zarówno do poziomu naszej wiedzy jak również doświadczenia. Dysponujemy najlepszym sprzętem oraz kompleksowo wyposażonymi pomieszczeniami. Pracujemy w oparciu o najwyższe standardy nauczania oraz odpowiedni program nauki. Nasi uczniowie mogą korzystać z profesjonalnych instrumentów oraz przygotowywanych przez nas materiałów edukacyjnych. Zapraszamy!

Adres strony: www.muzyka-yamaha.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-03-29 • Szczegóły »

Szkolenia i kursy Łuków - język migowy TRC House

TRC House to firma szkoleniowa, która prowadzi szereg szkoleń i kursów na terenie miast Łuków, Lublin, Zamość, Warszawa i Biała Podlaska. Specjalizujemy się w kursach języka migowego, szkoleniach menadżerskich, kadrowych, płacowych i wielu innych. Na zlecenie firm przygotowujemy i przeprowadzamy projekty rekrutacyjne, a także szkolenia zamknięte na wybrane tematy. Nasze szkolenia są przeprowadzane przez najlepszych trenerów i specjalistów w poszczególnych dziedzinach. Jesteśmy firmą wiarygodną - umieszczoną w rejestrze instytucji szkoleniowych pod numerem 2.06/00077/2012. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń i kursów.

Adres strony: trc-house.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-06-13 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Pozycjonowanie i tworzenie stron Wrocław

Pozycjonowanie Wrocław to coraz popularniejsza usługa, która polega na promocji stron w Internecie w taki sposób, by wyszukiwały się one na jak najwyż...

Adres strony: www.rmt.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-07-28 • Szczegóły »

Kancelaria prawnicza

Nasze prawo często jest niejednoznaczne i to co jedni rozumieją na dany sposób inni mogą interpretować inaczej. Kierując się wyłącznie zdrowym rozsądk...

Adres strony: www.winski.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-09-13 • Szczegóły »

Nauka pływania Wrocław

Szkoła pływania SwimFun we Wrocławiu to nauka pływania dla każdego i sposób na doskonalenie techniki pływackiej. W naszej szkole doświadczona kadra in...

Adres strony: www.swimfun.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-25 • Szczegóły »

Wynajem podnośników koszowych - Dabat Wrocław

Firma Dabat z Wrocławia oferuje wynajem podnośników koszowych wraz z obsługą operatora. Dysponujemy obecnie dwoma podnośnikami o zasięgu do 26 metrów....

Adres strony: www.dabat.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-03-26 • Szczegóły »