Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Edukacja i nauczanie

Strony w kategorii: Edukacja i nauczanie

Angielski Wrocław

Angielski we Wrocławiu jest coraz popularniejsza dlatego szkoły językowe Wrocław oferują coraz szerszy wachlarz kursów językowych. W ofercie szkoły Cosmopolitan znajdziesz między innymi angielski Wrocław, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski i polski dla obcokrajowców. Działamy we Wrocławiu od wielu lat, gdzie zdążyliśmy wypracować skuteczne metody nauczania języków obcych. Przyjdź na kursy językowe Wrocław do szkoły językowej Cosmopolitan, a przekonasz się, że nauka angielskiego i innych języków obcych może być naprawdę prosta i przyjemna. Posiadamy grono wykwalifikowanych lektorów, którzy dbają o czynienie regularnych postępów przez naszych uczniów w zakresie nauki angielskiego i innych języków. Szkoła językowa Cosmopolitan oferuje kursy językowe Wrocław ogólne i specjalistyczne, a także przygotowanie do matury i egzaminów na certyfikaty językowe. Szkoła posiada licencję Ministerstwa Edukacji Narodowej na prowadzenie kursów językowych, którą otrzymała w 1991 roku i w tym też roku rozpoczęła swoją działalność. Od początku nauczanie w szkole prowadzone jest w grupach maksymalnie 9 osobowych, jednolitych pod względem wieku i zaawansowania. Dzięki temu nasi uczniowie czują się swobodniej i bardziej pewnie, a lektorzy mogą poświęcić im więcej uwagi oraz zaoferować bardziej indywidualne podejście.Szkoły językowe Wrocław w obecnych czasach mocno konkurują o klienta obniżając ceny kursów i niekiedy odbija się to niekorzystnie na jakości nauki, jednak w naszej szkole kursy językowe Wrocław prowadzone są na stale wysokim poziomie, by nasi uczniowie szybko przyswajali sobie wiedzę i byli zadowoleni z postępów, które czynią.

Adres strony: www.cosmopolitan.edu.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-03 • Szczegóły »

Pies OK - Szkolenie Psów Wrocław

Jeżeli Twój pies sprawia Ci wiele problemów i nie wiesz już co powinieneś/powinnaś zrobić może czas najwyższy by pomyśleć o profesjonalnym szkoleniu Twojego psa. Dzięki szkoleniu psa pod okiem wykwalifikowanego specjalisty możesz w dość krótkim czasie nauczyć swojego psa posłuszeństwa i reagowania na podstawowe komendy. Prowadzimy indywidualne i grupowe szkolenia psów we Wrocławiu. Oferujemy bezpłatną godzinę konsultacji dla nowych klientów oraz darmowy dojazd do klienta. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej pomocy zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz szkolenie, które najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Adres strony: www.piesok.pl • Data dodania/aktualizacji: 2015-09-04 • Szczegóły »

Dodatkowe jazdy w warszawie, Skoda Fabia

Najlepsze, najtańsze jazdy doszkalające w Warszawie i zajęcia obfitujące w szereg szkoleń. Nauka jazdy to lekcje dodatkowe urozmaicone różnymi manewrami parkowania w różnorodnych miejscach. Doszkalanie w Warszawie to ćwiczenia przejazdu przez wszelkiego rodzaju skrzyżowania. Jazdy doszkalające to przygotowanie do egzaminu na Prawo Jazdy. Zajęcia oswajające z manewrami lewoskrętu i zawracania. Nauka właściwego zachowania na drodze i umiejętnego patrzenia podczas cofania samochodem po łuku. Jazdy doszkalające odbywają się o rożnych porach dnia, rano w południe i wieczorem, nauczę Państwa prawidłowego reagowania na różne sytuacje niebezpieczne, które mogą się wydarzyć podczas jazdy. Decydując się na doszkalanie w Warszawie, mają Państwo gwarancję solidnego przygotowania do egzaminu. Lekcje doszkalające prowadzę w dzielnicy Białołęka, Praga, Tarchomin, Targówek, Bródno, Bemowo, Bielany. Zapoznaję kursanta z trudnymi miejscami i trasami egzaminacyjnymi. Miejscami częstych wpadek i błędów egzaminacyjnych. Szkolenia dodatkowe prowadzę nowym samochodem identycznym jak na egzaminie w WORD Warszawa. Skoda Fabia 1.2 TSI. Należę do osób wydaje mi się, że dosyć cierpliwych, podczas jazd nie palę, a popijam wodę lub soki, dotrzymuję umówionych terminów jazd, omawiam sytuacje drogowe w sposób jasny i zrozumiały.

Adres strony: www.doszkalanie.edu.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2011-03-22 • Szczegóły »

Prace magisterskie

Priorytetowym celem portalu prace-magisterskie.net.pl jest dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług, dlatego firma nie prowadzi współpracy z pośrednikami. Dajemy Państwu możliwość systematycznego kontaktu z osobą odpowiedzialną za pomoc w pisaniu, która jest w pełni odpowiedzialna, zarówno za przyjęte zlecenie, jak i efekty pracy. Oferujemy pomoc w zakresie: pisanie prac magisterskich, licencjackich, analiza finansowa, prace magisterskie, licencjackie. Pomocą w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych, firma służy już od 1998 roku. Jest to działalność prowadzona w ramach usług edukacyjnych, a zatem całkowicie legalna.

Adres strony: www.prace-magisterskie.net.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-04-06 • Szczegóły »

Usługi BHP Warszawa

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na profesjonalne szkolenia z zakresu bhp. Szkolenia z zakresu także ochrony przeciwpożarowej, sporządzanie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa, kontrola i nadzór miejsc pracy, organizujemy badania lekarskie, psychotechniczne i środowiskowe i wiele innych. Pełna oferta na naszej stronie. Gwarantujemy wysoki poziom szkoleń, miłe i profesjonalne podejście do każdego. W relacjach z Klientami priorytetami są dla nas zaufanie, rzetelność, konsekwentność, sumienność oraz efektywność. Miła atmosfera i wysoki poziom szkoleń.

Adres strony: www.bhpprofesjonalnie.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-08-29 • Szczegóły »

Całkowicie darmowy test IQ - www.my-iq.pl

Portal www.my-iq.pl oferuje użytkownikom całkowicie bezpłatny test na iloraz inteligencji. Nasz test IQ nie wymaga wysyłania jakichkolwiek płatnych smsów, więc u nas nie zapłacisz za wynik kilkudziesięciu złotych. Brak opłaty za test wcale nie oznacza, że ustępuje on w jakikolwiek sposób swoim komercyjnym odpowiednikom. Nasz test jest profesjonalny, 21 pytań pozwala rzetelnie ocenić twój poziom ilorazu inteligencji. Sprawdź swoje IQ, a następnie pochwal się swoim wynikiem znajomym! Jesteś mądrzejszy niż Doda? A może Bill Gates? Sprawdź! To nic nie kosztuje! Zapraszamy - www.my-iq.pl

Adres strony: www.my-iq.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-09-05 • Szczegóły »

Angielski Wrocław

Kursy językowe Wrocław w naszej szkole są organizowane przez profesjonalnych lektorów w niewielkich grupach, przez co można szybciej przyswajać wiedzę, a prowadzący może przeznaczyć więcej czasu dla każdego ucznia kontrolując jego zaangażowanie. Nasza szkoła językowa każdego roku organizuje wakacyjne obozy językowe na których angielski Wrocław to nie tylko nauka, ale przede wszystkim bardzo dobra rozrywka, co daje możliwość w absolutnie innej atmosferze niż na zajęciach w szkole wchłaniać wiedzę z zakresu języka angielskiego, oraz uczyć się osiągać korzyści z języka angielskiego w codziennych życiowych sytuacjach. Nauka języków obcych w obecnych czasach jest ważna, w szczególności wśród ludzi młodych, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty i biorą pod uwagę możliwość wyjazdu za granicę w celach zarobkowych - dla nich angielski Wrocław stał się priorytetem i sporo czasu przeznaczają na regularną naukę tego języka. Na terenie Wrocławia jest duży wybór jeżeli chodzi o szkoły językowe Wrocław, dlatego nikt nie może mieć najmniejszego problemu z odnalezieniem odpowiedniej szkoły dla siebie, zarówno ze względu na lokalizację, jak i ofertę cenową szkoły. Jeżeli interesują Cię prestiżowe szkoły językowe Wrocław - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów językowych, którą zawsze znajdziesz na naszej stronie WWW wraz z cennikiem kursów oraz harmonogramem lekcji. W obecnych czasach nasze pociechy uczą się angielskiego w szkole podstawowej od najmłodszych lat aczkolwiek dla niektórych rodziców, którzy kładą bardzo duży nacisk na umiejętności językowe, to nie wystarcza, dlatego wysyłają swoje pociechy na kursy językowe Wrocław, by na nich w malutkich grupach i pod okiem wykwalifikowanych lektorów miały możliwość podnoszenia swojej umiejętności posługiwania się angielskim.

Adres strony: kursy-angielski.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-09-30 • Szczegóły »

EKOL-BHP Firma Usługowo-Doradcza - bhp

Firma EKOL-BHP specjalizuje się między innymi w organizowaniu i przeprowadzaniu szkoleń BHP. Mamy przyjemność zaoferować Państwu organizację i przeprowadzenie szkoleń bhp dla pracowników administracyjno biurowych. Szkolenia prowadzimy zarówno u zleceniodawców jak i w siedzibie naszej firmy. Proponujemy również do skorzystania z platformy szkoleń okresowych online. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.ekol-bhp.pl celem zapoznania się z pozostałymi usługami naszej firmy.

Adres strony: www.ekol-bhp.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-10-20 • Szczegóły »

Nauka rysunku

Zapraszamy gorąco Państwa do naszego studia artystycznego w którym możecie pogłębić własną wiedzę na temat rysowania. Poprzez kursy artystyczne odbywające się w naszym studio, przyswoisz nowe interesujące techniki rysowania a dodatkowo poznasz innych miłośników sztuki takich jak Ty! Kurs malowania przeznaczony jest głównie dla osób, które pragną się wybrać na studia wyższe ASP. Nasza pracownia jest zlokalizowana pod adresem ul. Ukryta 29 w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego kursu rysowania, dzięki czemu będziesz profesjonalnie operować ołówkiem oraz pędzlem. Nauczysz się jak malować martwą naturę, akty oraz jak operować światłem i cieniem. Czekamy na Ciebie!

Adres strony: www.rysunek.edu.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-10-31 • Szczegóły »

Studia

Internet zawładnął już niemal każdą dziedziną gospodarki, wybierz kierunek, który zagwarantuje Ci progres w tym obszarze. Znajomość języków obcych przyda się w prawie każdej pracy. Uczelnia to nie budynek, to przyjaciele, miejsce i klimat. Rolę pękatych informatorów uniwersyteckich zastępuje internet. Zapraszamy na stronę, gdzie odkryjesz spis uniwersytetów z całego kraju. Uczelnie państwowe cieszą się renomą. Chcesz szybkiego szkolenia w obszarze zarządzania, wybierz doskonałą uczelnię. Zapraszamy na portal, gdzie odkryjesz spis uczelni z całego państwa. Twojej unikalności nie świadczy ilość skończonych uczelni, lecz specjalizacja w wybranej dziedzinie. Szkoła to nie budynek, to znajomi, miejsce oraz klimat. Gdańsk, Wrocław czy Puławy, czy wielgachne miasto jest gwarancją edukacyjnego sukcesu ? Rolę pękatych informatorów uniwersyteckich zastępuje internet. Przyszedł czas, by wybrać odpowiadającą dla Ciebie uczelnię.

Adres strony: www.studia.uczelnie.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-12-09 • Szczegóły »

Doktor multifilolog uczy języków obcych

Doktor multifilolog z 20 letnim doświadczeniem, zamieszkujący od 25 lat za granicą, wykładowca akademicki, ukończone wiele rodzajów studiów, w tym także podyplomowych, stale doskonalący swoje kwalifikacje, poprzez naukę na kolejnych studiach, aktywny naukowiec z dorobkiem zaprasza na autorskie lekcje języka norweskiego, duńskiego, szwedzkiego, angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego na każdym poziomie. Oferuję zajęcia z języka ogólnego i specjalistycznego przez skype i we Wrocławiu. Bez pośredników i kosztów biura.

Adres strony: www.kursy-jezykowe-online.eu • Data dodania/aktualizacji: 2011-12-18 • Szczegóły »

Gablotka Szkolna

Serwis Gablotka Szkolna został uruchomiony na początku 2007 roku. Nadrzędnym celem redakcji było i jest gromadzenie w jednym miejscu oraz udostępnianie wszystkim zainteresowanym tematyką edukacyjną aktualnych i interesujących informacji z tej dziedziny. W Gablotce Szkolnej codziennie znajdziesz nowe propozycje projektów edukacyjnych, grantów oświatowych, czy też ciekawych konkursów dla dzieci młodzieży. Możesz opublikować swoją ofertę lub informację. Serwis adresowany jest do szkół, nauczycieli, uczniów, rodziców oraz lokalnych władz i środowisk oświatowych.

Adres strony: www.szkola.firmowa.eu • Data dodania/aktualizacji: 2012-01-15 • Szczegóły »

Egzamin gimnazjalny i maturalny z matematyki

Matematyka jest przedmiotem zazwyczaj nie lubianym przez uczniów szkół. Jest ona jednak przedmiotem obowiązkowym na egzaminie gimnazjalnym, natomiast od 2010 roku na egzaminie maturalnym. Znajomość jej jest niezbędna w funkcjonowaniu w nowoczesnym społeczeństwie. Dla osób zdających czy to egzamin gimnazjalny czy egzamin maturalny z matematyki stworzyliśmy kursy przygotowujące do nich. Kursy prowadzą osoby młode lecz doświadczone w nauczaniu tego przedmiotu, magistrzy wielu renomowanych uczelni, osoby bardzo przyjazne i pomocne. Kursy realizowane są w dwóch formach: tradycyjnej i online. Na kurs w formie tradycyjnej zapraszamy do naszej szkoły (Lublin, Radziszewskiego 8/217 nad kinem "BAJKA"). Miejscem spotkania nauczyciela i ucznia podczas kursu online jest wirtualna klasa. Spotkanie umożliwia specjalne oprogramowanie - video komunikator - który uczeń otrzymuje bezpłatnie. Podczas zajęć nauczyciel i uczeń widzą się na wzajem, a wszelkie materiały zadania itp. przedstawiane są przez nauczyciela na ekranie ucznia za pomocą "białej tablicy". Ta forma nauki jest bardzo wygodna i mniej kosztowna dla ucznia. Nie musi on tracić czasu i pieniędzy na dojazd. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajduje się pełna oferta kursów przygotowujących na egzamin gimnazjalny i egzamin maturalny z matematyki.

Adres strony: www.matematyka-online.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-01-15 • Szczegóły »

Szkolenie

W naszym serwisie internetowym macie sposobność przystąpienia do jednego z specjalistycznych kursów, za pomocą jakich zwiększy się główna znajomość rzeczy, z zakresu informacji w nim zawartych . Przeprowadzamy szkolenia głównie z zakresu umiejętności interpersonalnych i zalicza się do nich np. obsługa klientów, sztuka wywieranie wpływu oraz także motywowanie. Zdziałamy dużo wspomagać ludzi w ich działaniach, a co najlepsze - widzimy właściwe wyniki naszej pracy, w następstwie tego zdajemy sobie sprawę, że podążamy w słusznym kierunku.

Adres strony: www.kmstudio.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-01-15 • Szczegóły »

Matematyka - od podstaw do matury

Na stronie znajdziesz omówienie prostych zagadnień (np. działania na liczbach); szczegółowe omówienie działów obowiązujących w szkole średniej, zawierające omówione wzory, sposoby postępowania w przypadku różnego typu zadań oraz zbiory zadań z rozwiązaniem. Jeżeli chcesz sam przygotować się do matury podstawowej z matematyki, ta strona jest właśnie dla Ciebie. Strona jest skierowana dla osób zdających maturę z matematyki, którzy zaczynają od „zera” jak również tych , którzy chcą usystematyzować swoją wiedzę i uzupełnić pewne braki.

Adres strony: www.matematykam.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-01-24 • Szczegóły »

Streszczenie Wesela

Dramat "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego to jeden z tych utworów, które powinien znać każdy Polak. Utwór pisany w niepewnej rzeczywistości dwudziestowiecznej, przepełnionej trudnym międzywojennym zgiełkiem ma w sobie wiele cech utworu ponadczasowego. Wielki patos "Wesela" udziela się wielokrotnie również uczniom, którzy mają ogromne problemy w jego interpretacji. Aby nieco ułatwić zrozumienie dramatu, publikujemy na naszej witrynie - Szkoła Jutra - opracowanie utworu Wyspiańskiego. Wszystkich zainteresowanych wysokiej jakości opracowaniem zapraszamy na naszą witrynę.

Adres strony: szkolajutra.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-07 • Szczegóły »

Centrum Edukacji Filar

Centrum Edukacji Filar prowadzi kursy językowe w zakresie nauczania ośmiu języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego, portugalskiego i holenderskiego, na wszystkich poziomach zaawansowania. W ofercie Centrum Edukacji Filar znajdą Państwo nie tylko kursy językowe standardowe, ale również kursy językowe specjalistyczne z atrakcyjną ofertą dla firm oraz kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych.Jeżeli są Państwo zainteresowani szkoleniem BHP, kursem pierwszej pomocy, wynajęciem sal czy też zapoznaniem się z językiem migowym, prosimy o kontakt!

Adres strony: www.filar-edu.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-11 • Szczegóły »

Zabawy dla dzieci

Moją pasją jest mój synek. Wspólnie wymyślamy zabawy plastyczne i ruchowe, które stymulują Jego rozwój. Zwykła zabawa plasteliną, czy też farbami zmusza dziecko do myślenia i odkrywa przed nim nowe wyzwania. Twórczość to podstawa wkroczenia w świat. Na moim blogu znajdziecie Państwo propozycje zabaw dla dzieci, które cieszą, bawią i uczą jednocześnie. Miło jest patrzeć jak dziecko dobrze się bawi i czerpie z tego tyle przyjemności. Zwykłe czynności, które dziecko wykonuje pozwalają mu poznać siebie i swoje możliwości.

Adres strony: zabawy-dla-dzieci.blogspot.com • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-03 • Szczegóły »

Szkoła języków obcych Wrocław

Język angielski, niemiecki, polski dla obcokrajowców oraz czeski to języki nauczane w Simply Speaking – jest to szkoła językowa , której serwis internetowy Państwu wskazujemy . Oferowane zajęcia kursowe są spełnieniem osobistych zainteresowań słuchaczy, odbywane są w szkole, która została nowocześnie przygotowana a także zawsze mają serdeczny klimat . Kursy przygotowują do egzaminów FCE i maturalnego , oraz do innych testów takich jak matura z angielskiego , a nauka języka przynosi dobre rezultaty.

Adres strony: www.simplyspeaking.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-10 • Szczegóły »

Praca licencjacka

Nasza firma promuje propozycję dotyczącą uniwersalnej i kompetentnej pomocy przy tworzeniu różnorodnego rodzaju prace: licencjackie. Każda praca dyplomowa jest zrealizowana uważnie, solidnie i z zupełnym oddaniem. Napisana od podstaw, specjalnie dla Ciebie praca magisterska zapewni wysoką ocenę. Za naszym uczestnictwem powstają prace naukowe, w treściwym terminie jesteśmy w stanie napisać wszelką pracę magisterską, czy licencjacką. Pokaźna wiedza uzyskana przy tworzeniu opracowań teoretycznych nie pójdzie na marne. Dzięki doświadczeniu możemy zaoferować usługi konsultacyjne dla żaków, oparte o najnowsze, sprawdzone i najskuteczniejsze realizacje oświaty i praktyki. Zajmujemy się przede wszystkim pisaniem utworów. Wprawdzie wszystkie korekty, tłumaczenia z języka angielskiego, przepisywanie tekstów, czy szukanie i selekcja materiałów także wchodzą w zasięg świadczonych usług. Wspomożemy Ci ekspresowo i profesjonalnie odszukać rozwiązanie Twojego kłopotu. Pisanie prac jest wykonywane z większości zakresów, w tym także: logistyka, marketing, kulturoznawstwo, politologia, historia, stosunki międzynarodowe, informatyka

Adres strony: www.pracadyplomowa.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-28 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Obsługa informatyczna firm Wrocław

Obsługa informatyczna firm Wrocław to usługa, z której korzysta coraz więcej wrocławskich firm i instytucji. Świadczymy także serwis komputerowy dla f...

Adres strony: serwis-komputerowy.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-04-29 • Szczegóły »

Salon kosmetyczny Tychy

Salon kosmetyczny Tychy Frou frou oferuje makijaż permanentny Tychy oczu, brwi i ust oraz szeroki zakres zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych dla ...

Adres strony: www.gabinet-froufrou.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-27 • Szczegóły »

Salon kosmetyczny Wrocław

Salon kosmetyczny Wrocław Lesthetique to profesjonalny gabinet kosmetyczny, w którym zarówno Panie, jak i Panowie znajdą szereg zabiegów kosmetycznych...

Adres strony: www.lesthetique.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-19 • Szczegóły »

Hydraulik Wrocław

Potrzebny ci hydraulik Wrocław? Jestem hydraulikiem z wieloletnim stażem i oferuję kompleksowe usługi hydrauliczne oraz remonty i wykańczanie mieszkań...

Adres strony: www.hydraulikwroc.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-07 • Szczegóły »