Katalog stron RemnetSEO

Darmowy, moderowany katalog stron internetowych

Budownictwo

Strony w kategorii: Budownictwo

Sterowanie wentylacją

TGM Automatic to firma zajmująca się produkcją i wdrażaniem zaawansowanych systemów sterowania budynkami oraz wentylacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tak fundamentalne elementy na przykład prefabrykowane szafy sterownicze, jak i całkowite układy klimatyzacji i automatyki budynkowej. Zapraszamy na firmową stronę internetową w celu otrzymania zupełnej oferty oraz sprawdzenia naszych poprzednich realizacji. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego bądź osobistego w naszym biurze w Krakowie.

Adres strony: www.tgmautomatic.com • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-17 • Szczegóły »

Szczotok - Nagrobki

Przez 30 lat swojego istnienia, pracownia kamieniarska Szczotok doskonali kamieniarstwo. Na własnym koncie posiada co niemiara rzeźb i ozdób, zarówno na potrzeby kościołów, jak i klientów indywidualnych. Kompetentni kamieniarze sporządzają fontanny i pomniki ogrodowe, a także kamienne scenerie do wnętrz domów i mieszkań. Przedsiębiorstwo sporządza nagrobki według normatywnych wzorów oraz projektów wyrafinowanych. Dla osób zatrudnionych w pracowni kamień nie ma żadnych sekretów, co powoduje, że skonstruowane prace cechują się wysoką jakością i starannym wykonaniem.

Adres strony: www.szczotok.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-28 • Szczegóły »

Finanse - Nieruchomości A Ty co chciałbyś wiedzieć

Strona zwiera wiele informacji z dziedziny nieruchomości oraz finansów w bardzo szerokim tych pojęć znaczeniu. **Prawo budowlane**, **prawa lokatorów**, pośrednictwo w handlu nieruchomościami, zarządzanie to tylko część aspektów z dziedziny nieruchomości jakie zostaną poruszone w pojawiających się na stronie artykułach. Z dziedziny finansów zajmiemy się oszczędzaniem, pożyczkami, tak bankowymi jak i pozabankowymi, oddłużaniem czy też inwestycjami. Osoby zainteresowane finansami osobistymi na pewno znajdą tu wiele interesujących informacji. Częste aktualizacje, dużo treści zawierającej wiele konkretnych informacji, słownik pojęć, to niewątpliwe atuty serwisu Finanse - Nieruchomości. Nie sposób opisać całości tematyki poruszanej na stronie, gdyż wraz z dodawaniem kolejnych artykułów pojawiać się będą dodatkowe pomysły i na co liczymy Twoje sugestie co do tematyki poruszanej w poszczególnych artykułach, co za tym idzie pozostaje nam jedynie mieć nadzieję, iż znajdziesz tu potrzebną Ci wiedzę oraz życzyć Ci przyjemnej lektury.

Adres strony: finanse-nieruchomosci.eu • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-28 • Szczegóły »

Galanteria do twojego ogrodu

W tym jednym miejscu - w sklepie Elgarden znajdziesz to co jest Ci niezbędne do ogrodu. Znajdziesz tu zarówno meble ogrodowe na których będziesz mógł usiąść sam lub też goście zaproszeni przez Ciebie na przykład na grilla lub popołudniową kawę. Znajdziesz tam również dekoracje ogrodowe, które upiększą całą przestrzeń. Piękny ogród bowiem to nie tylko kwiaty czy też krzewy bądź drzewka. Na ogólne jego wyobrażenie mają wpływ jeszcze takie czynniki jak galanteria i meble jakie możesz w swoim ogrodzie ustawić. Odtąd niech to Twój ogród będzie przedmiotem zazdrości innych osób na przykład sąsiadów lub przechodniów.

Adres strony: elgarden.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-29 • Szczegóły »

KMB DIAMBET Wiercenie i Cięcie betonu

Wykonujemy zarówno pojedyńcze usługi jak i stałe zlecenia. Nasze pierwsze kroki na rynku budowlanym zaczęły się w roku 2006 współpracując z takimi firmami jak NDI oraz BUDIMEX, DORACO i innymi. Poprzez solidną koordynację pracy, otwartość na sugestie i potrzeby, w okresie swojej działalności szybko zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, przez co na trwałe współpracujemy z firmami budowlanymi. Wraz z coraz wiekszą ilością wykonywanych zleceń nabywamy coraz wieksze doświadczenie dzięki któremu jakość wykonywanych przez nas usług jest bardzo wysoka. Pracujemy używając najwyższej jakości sprzętu firm HILTI, Makita, Bosch, Cedima Firma KMB DIAMBET wykonuje takie usługi jak : Cięcie Betonu Wiercenie w Betonie Zabezpieczenia Przeciwpożarowe.

Adres strony: diambet.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-09-08 • Szczegóły »

Stojaki na rowery Zig-Zag

Zig-Zag to firma działająca na polskim rynku aktualnie od dwudziestu lat. Robi ławki drewniane z fragmentami żeliwnymi, betonowymi lub stalowymi. Całkowite ławki mogą być przykrojone do konkretnych gustów klientów. W osobistej ofercie zakład pracy ma także śmietniczki, stojaki na rowery i kwietniki. Dostępna jest niemal cała mała architektura. Wszelkie artykuły są fabrykowane z materiałów, które uniemożliwiają ich dewastacji. Na terenie firmy działa również wypożyczalnia ławek, która cieszy się wielką popularnością wśród klientów.

Adres strony: www.zigzagkamien.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-10-04 • Szczegóły »

Producent rur i profili stalowych

Firma Stal Impex Sp. z o. o. to uznany na polskim rynku wyrobów stalowych producent wysoko przetworzonych rur i profili stalowych. Firma powstała w 1997 roku. Początkowo zajmowała się importem stali. Od 2000 roku Stal Impex jest jednym z ważniejszych producentów kształtowników w postaci rur i profili. Zakres produkcyjny obejmuje następujące produkty - rury stalowe, profile kwadratowe, profile prostokątne, profile trójkątne, kątowniki, ceowniki, elipsy oraz rury z usuniętą wypływką wewnętrzną. Rury i profile wytwarzane przez Stal Impex mogą być wykorzystane w wielu różnych gałęziach przemysłu, takich jak np. przemysł budowlany, przemysł meblowy, przemysł motoryzacyjny i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Stal Impex.

Adres strony: www.stalimpex.eu • Data dodania/aktualizacji: 2012-10-30 • Szczegóły »

Audyt energetyczny

Jeżeli szukasz optymalnych rozwiązań w zakresie ogrzewania domu czy też mieszkania, powinieneś zainteresować się przede wszystkim audytem energetycznym. To właśnie dokument, który zawiera pełną analizę techniczno-ekonomiczną ulepszenia określonej inwestycji. Dzięki temu zaś można również zaoszczędzić całkiem spore pieniądze. Co zatem określa audyt? Przede wszystkim ekonomiczne przedsięwzięcia termomodernizacyjne. Dzięki temu można zmniejszyć zarówno koszty samego ogrzewania budynku, jak również wentylacji czy też klimatyzacji. W związku z tym, rozwiązanie takie jest nie tylko idealne dla właścicieli indywidualnych, ale również dla spółek, przedsiębiorstw i dużych zakładów pracy, które w ten sposób mogą również zmniejszyć koszty uzyskania ciepłej wody użytkowej. Warto przy tym skorzystać zwłaszcza z pomocy spółki CertEnergia, gdyż to ona właśnie zatrudnia najlepszych specjalistów, fachowców wysokiej klasy, którzy będą potrafili wskazać najlepsze, indywidualne rozwiązania. Jeżeli jesteś zainteresowany, powinieneś odwiedzić również stronę internetową tejże spółki.

Adres strony: certenergia.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-11-05 • Szczegóły »

Remont Łódź

Firma świadczy usługi w zakresie prac remontowo-budowlanych. Zajmujemy się kompleksowymi wykończeniami mieszkań oraz domów. Działamy na terenie Łodzi i okolicznych miejscowości. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu remontów "pod klucz", współpracujemy z deweloperami, firmą projektującą ogrody i dekoratorką wnętrz, absolwentką łódzkiego ASP. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na której można zapoznać się z aktualnym cennikiem i przykładową galerią ostatnio wykonywanych prac. Kosztorys, przyjazd do klienta i porady są zawsze bezpłatne.

Adres strony: www.remontywlodzi.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-02-06 • Szczegóły »

szamba ekologiczne

PPHU NARO to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji zbiorników bezodpływowych na szambo i na deszczówkę.Zbiorniki o pojemności od 2600 do 9600 litrów z żywicy poliestrowej wzmacniane są włóknem szklanym.Przydomowe oczyszczalnie ścieków z drenażem o pojemności 2000 i 3000 litrów, oczka wodne o różnych wzorach, oraz baseny kąpielowe do przydomowego ogródka. Firma nasza świadczy usługi związane z montażem naszych wyrobów.Zapewniamy naszym klientom fachowe doradztwo techniczne. Polecamy projekty budowlane szamb. Świadczymy usługi transportowe.

Adres strony: www.szamba-baseny.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-02-19 • Szczegóły »

Pomiary poziomu paliw - rejestratory pracy

Firma Maximes zajmuje się dystrybucją urządzeń kontrolno pomiarowych Rootsey, znajdujących szczególne zastosowanie w ciężkim sprzęcie budowlanym i rolniczym, a także w agregatach prądotwórczych, ogrzewaniu Webasto, ciężarówkach, taborze kolejowym. Oferowane liczniki i systemy skupiają się głównie na kontroli paliw i sposobie pracy operatora. Ważnym aspektem rejestratorów Rootsey jest licznik czasu pracy na wolnych obrotach, a także szeroko rozwinięte systemy antysabotażowe. Firma Maximes oferuje kompleksowy system zarządzający pracą ciężkiego sprzętu Jascos, którego bazą jest licznik motogodzin EE-16GT-2, a także modem GSM i przystawka paliwowa, eliminująca wahania poziomu cieczy spowodowane nierównością terenu i drganiami płynu. W ofercie również przepływomierze i sondy paliwa.

Adres strony: liczniki-motogodzin.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-03-22 • Szczegóły »

Nowe mieszkanie w Rzeszowie

Jakość, kompleksowość i funkcjonalność – takimi walorami odznaczają się obiekty mieszkalne realizowane przez firmę deweloperską Developres, działającą na polskim rynku systematycznie od roku 2006. Oferujemy indywidualne podejście do każdego podejmowanego zlecenia, szybkość oraz sprawność realizacji i przede wszystkim precyzję wykonania. Wybieramy dogodne ulokowanie oraz atrakcyjne stawki cenowe. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie developres.pl. Oferujemy maksymalne zadowolenie z wszelkich realizowanych przez nas projektów. Zapraszamy serdecznie.

Adres strony: www.developres.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-03-27 • Szczegóły »

Spółdzielnia Energetyk - mieszkania w Rzeszowie

Spółdzielnia Energetyk oferuje nowe komfortowe mieszkania w Rzeszowie. Kilkanaście lat doświadczenia oraz zdobyte w tym czasie praktyczne umiejętności, a także szeroka wiedza sprawiają, że Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyk pod koniec 2011 roku posiadała w swoich zasobach około 1000 lokali. Znajdują się wśród nich mieszkania spółdzielcze własnościowe, spółdzielcze lokatorskie czy o odrębnej własności. Poza mieszkaniami pojawiają się tu również lokale o charakterze handlowo-usługowym. W czasie naszego funkcjonowania udało nam się między innymi dokonać termomodernizacji niektórych ze znajdujących się w Rzeszowie oraz w Krośnie budynków.

Adres strony: www.smenergetyk.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-03-29 • Szczegóły »

RESTAURO-BUD Piaskowanie Murowanie Fugowanie

Nasza firma wykonuje kompleksowe renowacje elewacji ceglanych oraz kamiennych. Piaskujemy, przemurowujemy, uzupełniamy ubytki, dorabiamy brakujące elementy, spoinujemy, fugujemy, rewitalizujemy oraz impregnujemy powierzchnię budynków z użyciem specjalistycznego sprzętu renomowanych marek.Piaskowanie czyli proces usuwania zanieczyszczeń z różnego rodzaju powierzchni, może być realizowane tylko przez wykwalifikowaną ekipę, która posiada specjalistyczny sprzęt. Posiadane przez nas urządzenia i doświadczenie pozwalają nam zaoferować oczyszczanie bardzo zróżnicowanych powierzchni. Piaskowanie eliminuje problemy z oczyszczaniem trudno dostępnych miejsc a także podwyższa znacznie hydrofobizacji.

Adres strony: www.restauro-bud.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-04-13 • Szczegóły »

Pokrycia dachowe Wielkopolska

Firma dekarska Dachyostrow.pl świadczy całościowe usługi najlepszych zespołów ciesielskich. Prowadzimy działalność na obszarze woj. wielkopolskiego, gdzie specjalizujemy się w dziedzinie wykonywania więźb dachowych, jak również pokryć dachowych. W naszej propozycji mają miejsce również docieplenia oraz tynki. Ponadto posiadamy rozbudowaną ofertę materiałów budowlanych - można odnaleźć w niej rynny, podbitki i tynki. Dążeniem naszej firmy nieprzerwany rozrost oraz odpowiadanie na pragnienia naszych usługobiorców. Dbamy o to, aby wszystkie nasze realizacje były ciągle na wysokim stopniu.

Adres strony: www.dachyostrow.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-06-13 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RemnetSEO

Kancelaria prawnicza

Nasze prawo często jest niejednoznaczne i to co jedni rozumieją na dany sposób inni mogą interpretować inaczej. Kierując się wyłącznie zdrowym rozsądk...

Adres strony: www.winski.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-09-13 • Szczegóły »

Buty do tańca

Tango to rodzinna firma z tradycjami, która buty do tańca produkuje od 1994 roku. W naszej ofercie znajdują się buty taneczne damskie, męskie i dzieci...

Adres strony: www.danceshoestango.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-06-26 • Szczegóły »

Hydraulik Wrocław

Potrzebny ci hydraulik Wrocław? Jestem hydraulikiem z wieloletnim stażem i oferuję kompleksowe usługi hydrauliczne oraz remonty i wykańczanie mieszkań...

Adres strony: www.hydraulikwroc.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-07 • Szczegóły »

Hodowle psów rasowych

Pierwszy w Polsce portal pozwalający na prezentację dokładnych informacji o hodowlach psów rasowych. W ramach portalu każdy hodowca otrzymuje indywidu...

Adres strony: www.hodowle-psow.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2012-09-04 • Szczegóły »